Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Izrael przeprosił Turcję za atak na Flotyllę Wolności

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

A gdzie są odszkodowania?

Zabili ludzi , kilka krotnie więcej poważnie okaleczyli.

Czy więc zapłacili rodzinom i poszkodowanym, które są ofiarami ich bandytyzmu stosowne odszkodowania?!
No i najważniejsze. Czy winni tego bandytyzmu dostali wyroki i siedzą w dożywotnich więzieniach.

Nie widziałem też , by ten bandytyzm napiętnowały media.
Dlaczego tak się dzieje?
Czy znacie odpowiedź?





autor: dzeus, data nadania: 2013-03-23 10:34:09, suma postów tego autora: 1046

To jest takie zachodnie...

Najpierw zabiją a potem przepraszają ale z celów, do których dzięki tym morderstwo się zbliżyli, nie rezygnują. Bo muszą panować i deptać innych.

autor: steff, data nadania: 2013-03-23 11:01:30, suma postów tego autora: 6626

ale super

to jak ja zabije sobie pod jakas synagoga kilku Zydow i potem przeprosze telefonicznie - ciekawe, czy tez to zalatwi sprawe ???

autor: MJ, data nadania: 2013-03-23 13:54:36, suma postów tego autora: 1280

MJ, to się raczej nie uda

Państwa Izrael nie można wsadzić do więzienia. Ciebie - tak.

autor: fancom, data nadania: 2013-03-23 17:12:57, suma postów tego autora: 1427

dzeus

Ci ktorzy wzieli udziel w akcji flotylli byli doskonale poinformowani o planach Izraelczykow i swiadomie podjeli ryzyko.
Do dlaczego teraz placic rodzinom odszkodowania. Mogli zatrzymac ojcow, braci, synow w domu

autor: Rebel2, data nadania: 2013-03-27 22:08:47, suma postów tego autora: 3910

***

chcialem skorzystac z okazji i oglosic, ze jesli ktokolwiek zblizy sie na odleglosc trzech domow bedzie ostrzelany z moich okien

czujcie sie ostrzezeni, potem nie narzekajcie w razie czego

autor: nikyty, data nadania: 2013-03-28 18:13:14, suma postów tego autora: 3572

nikity

Przyjmij do wiadomosci ze olewam twoje ostrzezenia.
Malo tego , mam zamiar przespacerowac sie ppd twoimi oknami
A sprobuj mi cos zrobic. Podniose toki krzyk jakiego jeszcze nie slyszales! Oskarze cie o wszystkie zbrodnie swiata! Oskarze cie nawet o wyginiecie dinozaurow :-P

autor: Rebel2, data nadania: 2013-03-29 02:55:58, suma postów tego autora: 3910

nikyty

"W rozmowie telefonicznej premierzy Izraela i Turcji zgodzili się na normalizację stosunków dyplomatycznych pomiędzy oboma państwami, w tym wysłanie ambasadorów i rezygnację z kroków prawnych przeciwko żołnierzom izraelskich sił zbrojnych"

Najwyrazniej dobre uklady z Izraelem sa dla Turcji wazniejsze niz zycie 9 oszolomow

autor: Rebel2, data nadania: 2013-03-29 15:46:10, suma postów tego autora: 3910

Dodaj komentarz