Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Związki zawodowe wyjdą na ulice

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Podobieństwo

Dlaczego to wszystko przypomina rok 1956, a nawet 1968, czy 1980?.
Bo obecne i te historyczne już zadymy napędzali tajniacy, oraz wojskowi prowokatorzy.

Odpowiedź jest więc tak trywialna że aż głowa boli? co?

Najwyraźniej jedna grupa tajniaków nie chce oddać władzy, więc druga organizuje społeczne zadymy, by dorwać się też do koryta

I w tym wszystkim tylko Polskiej Krwi mi szkoda, którą ta banda ma zamiar rozlać.
Bo o Polskę i dobro Polaków to tu nikomu nie chodzi.

autor: dzeus, data nadania: 2013-07-12 11:43:23, suma postów tego autora: 1046

OJ

Chyba tym razem wyjdą na ulice tylko szefowie oficjalnie pasożytujących na jeszcze państwowych firmach przedstawiciele związków zawodowych, z uposażeniami kierowniczymi itp. itd. ... bo ludzie pracy zaszczuci kapitalizmem-kanibalizmem kombinują jak przeżyć kolejny dzień ...

autor: Dracul, data nadania: 2013-07-14 21:28:35, suma postów tego autora: 341

wreszcie

ja tam do W-wy się wybieram i sporo znajomych też. Czas pokazać oburzenie na to co się w tym kraju wyprawia. Mam tylko nadzieję że nie dojdzie do większych prowokacji jak 11.11. Ciekawe też, czy centrale poruszą grupy nie-związkowe, które wobec PO są wrogie. No i czy nie wymiękną... Czas na porządne blokady, nie spacery z flagami.

autor: MJ, data nadania: 2013-07-15 21:14:10, suma postów tego autora: 1280

Brawo, panie Dracul

Towarzysze A.D. 1980 byliby z pana dumni.

autor: szczupak, data nadania: 2013-07-15 23:31:41, suma postów tego autora: 3747

Dodaj komentarz