Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Hiszpania: Związkowcy wywłaszczyli supermarket z pomocy szkolnych

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

"Wywłaszczyli"?

Czy to ten sam język, ktory kazał nazywać NRD, republiką demokratyczną?
I czy wobec tego ja sobie moge "wywłaszczyć" na przykład samochód takiego związkowca?

autor: Speedway, data nadania: 2013-08-30 18:33:34, suma postów tego autora: 164

speed

1.
"Czy to ten sam język, ktory kazał nazywać NRD, republiką demokratyczną?"

Z grubsza tak. Czyżbyś miał coś przeciwko?

2.
"I czy wobec tego ja sobie moge "wywłaszczyć" na przykład samochód takiego związkowca?"

Myślę, że w twoim przypadku najlepiej będzie jak sam spróbujesz.

autor: motyl, data nadania: 2013-08-30 20:41:31, suma postów tego autora: 2165

@speedway,

aj, waj! Jakie oburzenie! Jak korporacje nie płacą podatków, wyzyskują pracowników, olewają przepisy BHP, co skutkuje wypadkami śmiertelnymi przy pracy, to jest OK. Tylko jak ludzie odbiorą 0,0000000001% tego, co nakradli kapitaliści, by zapewnić najuboższym dzieciom wyprawki do szkoły, to lumpenliberaści podnoszą larum!

autor: fancom, data nadania: 2013-08-31 03:15:08, suma postów tego autora: 1427

Woda na młyn wielkiego kapitału

Takie "wywłaszczenia" to straszak na klasę średnią. "Popatrzcie, lewica to nic innego jak banda złodziei. Ich program polega na okradaniu sklepów".

autor: west, data nadania: 2013-08-31 12:53:23, suma postów tego autora: 6717

Mydlana klasa

West, a kto będzie pierwszy straszył: "Popatrzcie, lewica to nic innego jak banda złodziei. Ich program polega na okradaniu sklepów"? Właśnie ta cała "klasa średnia", wierne pieski kapitalistów. Ty już zacząłeś, brawo!

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2013-09-01 15:59:53, suma postów tego autora: 3566

Dodaj komentarz