Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Niemcy: Zjazd SPD ponownie wybrał Gabriela na szefa partii

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

SPD jak SLD

bez wyrazu.
Ale dlaczego u nas nie ma odpowiednika Die Linke?

autor: Z.K. z OZB, data nadania: 2013-11-17 19:38:54, suma postów tego autora: 356

Z.K.

Wg mnie takim odpowiednikiem była w Polsce Unia Pracy.

autor: V.C., data nadania: 2013-11-17 19:47:32, suma postów tego autora: 1134

Z.K.

Może brak takich ludzi jak Sahra Wagenknecht, Oskar Lafontaine, Gregor Gysi ?

autor: Adrem63, data nadania: 2013-11-18 14:26:54, suma postów tego autora: 2307

V.C. Adrem

W Unii Pracy spotykałem Nałęcza. A ludzi ci u nas dostatek. Jest Ciszewski, Smosarski, Ikonowicz, Szyszkowska.... -wymieniać dalej?

autor: Z.K. z OZB, data nadania: 2013-11-19 08:54:24, suma postów tego autora: 356

Z.K.

Nałęcz nie uosabia UP. Dość szybko ją zresztą opuścił. Ja spotykałem Bugaja, Modzelewskiego, ś.p. Małachowskiego itd. Cenię działaczy/-czki, których wymieniłeś. Ale czy oni chcą założyć partię?

autor: V.C., data nadania: 2013-11-19 11:18:19, suma postów tego autora: 1134

Z.K. z OZB

Wymieniać nie trzeba, sam znam sporo nazwisk ludzi których szanuję, problem tylko w tym, że nie ma fightera, człowieka o dużej sile przyciągania i oddziaływania. Tylko taki potrafi założyć skuteczną partię i pokonać bariery, które klasa polityczna zamontowała w swoim własnym interesie w Sejmie. Po latach organizowania się tej klasy obecnie od wielu już lat nikomu nie udało się tych barier pokonać. Jedynym wyjątkiem był Andrzej Lepper. Palikot to już inne warunki. Na drugiego Leppera przyjdzie poczekać, chyba że Piotr Duda się zdecyduje to może jemu się uda.

autor: Adrem63, data nadania: 2013-11-19 18:46:56, suma postów tego autora: 2307

Dodaj komentarz