Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Protest okupacyjny rodziców niepełnosprawnych dzieci

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Serce mam dla was

Podeszwy dla nie-rządu i (p)osłów.

autor: szczupak, data nadania: 2014-03-19 20:48:04, suma postów tego autora: 3747

Jak pisałem że pogoda nie dopisze to się śmieliście

Żadna tam okupacja, po prostu pada i wieje i trzeba się gdzieś schować.

W takich sytuacjach trzeba jechać Palikotem&Niesiołowskim tj. kupić w demobilu zielone mundury jak z Krymu i już by był news na całą Europę a tak jeszcze jeden nic nie znaczący protest rozgoryczonych ludzi.

autor: Cud2, data nadania: 2014-03-20 09:43:54, suma postów tego autora: 3207

protestujący

mówią p osłowi Piechocie co o nim myślą
http://www.youtube.com/watch?v=-l3Di5i--9Y

autor: Cisza_, data nadania: 2014-03-20 13:31:31, suma postów tego autora: 2083

A na pomoc banderowcom mają 1 miliard $

Tak tylko zauważyłem.

autor: dzeus, data nadania: 2014-03-20 19:39:05, suma postów tego autora: 1046

Rozważmy co jest bardziej istotne:

"Nic nie znaczący" protest zdesperowanych ludzi - czy nic nie znaczący Cudok, piszący bezsensowne komenty?

autor: szczupak, data nadania: 2014-03-20 22:23:05, suma postów tego autora: 3747

dzeus

Kogo dokladnie masz na mysli piszac "banderowcy"?

autor: Rebel2, data nadania: 2014-03-21 01:20:23, suma postów tego autora: 3910

Z całego serca popieram ten protest.

Utrzymanie dziecka niepełnosprawnego w domu opieki kosztuje od 2 000 do 5 000 tys złotych, zależnie od regionu i rodzaju niepełnosprawności. Żadną łaską państwa polskiego nie jest, by wynagradzać rodzica ozusowaną pensją na poziomie PRRZYNAJMNIEJ minimum socjalnego! TO SIĘ PO PROSTU EKONOMICZNIE PAŃSTWU KALKULUJE!!! Większość z tych dzieci może pracować w przyszłości, oczywiście w preferencyjnych spółdzielniach lub na własny rachunek. Czy te CIULE rządowe tego nie rozumieją???!!!!
Od jutra protestujący powinni na swoich transparentach napisać tłustymi wołami: "Na banderowców MACIE, polskie dzieci OLEWACIE!"
Jak by się kto pytał, ja na swojego Karola nie miałam żadnej "RENTY". Od dziesięciu lat ma jedynie te 153 zł (+ bezpłatna komunikacja). 10 lat temu było to bodajże 143. Wzrost zajebisty. Nie wstydzę się, że wyszarpałam tę kasiorę od państwa, mimo że różne nanoludki insynuowały mi żebractwo i naciąganie biednego państwa. Te pieniądze są na jego ukochane atlasy. Ja, "dzięki" Karolowi, nie będę miała swojej emerytury. Zrezygnowałam z zawodu, cholernie popłatnego. Będę ją mieć jak ślubny kojfnie. Ale jestem z synem. Zawsze. Jest fajny i coraz lepszy. Ale pracy jeszcze mnóstwo.
Osobiście pierdolę NALEŻNE MI WYNAGRODZENIE, ale popieram ŻĄDANIA RODZICÓW!
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2014-03-21 01:48:42, suma postów tego autora: 5956

Czy ci ludzie nie rozumieją,

że nie ma kasy? Przecież trzeba dać na Ukrainę, na budowę nowych pomników Bandery.

autor: bolo, data nadania: 2014-03-21 08:41:32, suma postów tego autora: 4522

?

Gdzie są posłowie tzw. lewicy? Przecież wg. tego, co głoszą, powinni tam być i wspierać te nieszczęsne rodziny.

autor: 1234, data nadania: 2014-03-21 10:37:38, suma postów tego autora: 873

@1234

Działacze Samoobrony na czele z całym kierownictwem wspierają protest tak wczoraj jak i dziś...

autor: socjalpatriota, data nadania: 2014-03-21 13:38:46, suma postów tego autora: 471

"nie wstydzę się, że wyszarpałam tę kasiorę od państwa"

A czego i dlaczego miałabyś się tu ewentualnie wstydzić? Otrzymujesz pieniądze, bo ci się one należą. Czas najwyższy nie tylko spuścić w klozecie liberalne "wartości" (to one nakazują wstyd w powyższych okolicznościach), ale znacznie więcej - zawstydzać (by delikatnie to ująć) wszystkich tych, którzy je wyznają. Piętnować to bydło na każdym kroku.

autor: motyl, data nadania: 2014-03-21 15:32:12, suma postów tego autora: 2165

Hyjdlo, Tyś jest asica!

A moralnymi karłami pokroju nany, taraka, bambosza, czy innego Pajacka się nie przejmuj :)

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2014-03-21 18:01:01, suma postów tego autora: 6194

PT Hyjdlo, jak tu Cię nie kochać?

Pozamiatałaś!

autor: szczupak, data nadania: 2014-03-21 21:18:33, suma postów tego autora: 3747

Na szczęście doskonalenie technik diagnostyki prenatalnej

ograniczy sytuację rodzenia się dzieci niepełnosprawnych do minimum, tak jak to się już dzieje w krajach wysokorozwiniętych.

autor: west, data nadania: 2014-03-21 22:25:29, suma postów tego autora: 6708

Oj Hyjdla!

Szanowna Hyjdlo, nie dość, że miałem okazję podziwiać Twoją przytomność, to jeszcze muszę przed Tobą czapkę zdjąć.
W sprawie niezmordowanych matek - kobietom chwała, nie żadnej Ukrainie - najbardziej mnie wytrącił z równowagi argument, że budżet nie jest z gumy. Wygląda na to, że jednak jest. Z czego są finansowane najdroższe na Drodze Mlecznej autostrady, rozmnażający się jak królik Kościół (świątynie) i katecheci, liczni posłowie, senatorzy, radni, choć wystarczyłoby po trzech i byliby tak samo zaradni, kolejne wojny, rozpieprzona kolej, znajomi królika w KGHM itd.? Wykręcić się budżetem nie z gumy to najłatwiejsze, co może zrobić rząd chłopczyka w krótkich majtkach.
Ale jednej rzeczy nie rozumiem: i autor, i Ty mówicie o tym, że za opiekę emerytur nie będzie. Mam taką sprawę w rodzinie i wiem, że rezygnacja z pracy w celu poświęcenia się opiece (z zasiłkiem opiekuńczym) powoduje naliczanie stażu pracy właśnie do emerytury. Coś przegapiłem?

autor: zgryz3, data nadania: 2014-03-22 18:05:58, suma postów tego autora: 12

Skandal!

Całkowicie popieram ten protest, powinni go poprzeć wszyscy ludzie dobrej woli i urządzić tam w Sejmie drugi Majdan.
Ciekawe tylko jakie jest stanowisko Kościoła. Jęśli ktoś znalazł w sieci coś na temat stanowiska KK w tej sprawie to proszę o link.

autor: Adrem63, data nadania: 2014-03-22 19:58:39, suma postów tego autora: 2307

SN ...... ?????

Fan Teologii Wyzwolenia i Marksizmu to moralny karzeł :)

to kim ty jesteś ......
czyżby pomyłką ewolucji gatunku Homo Sapiens :) ?

jacekx marksista chrześcijański
z SLD

autor: jacekx, data nadania: 2014-03-24 23:41:03, suma postów tego autora: 3088

Dodaj komentarz