Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Sondaż: PiS wyraźnie przed PO, KNP przed SLD

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Sondaze

robione metoda telefoniczna sa niewiarygodne.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-06-24 22:45:00, suma postów tego autora: 2743

Widmo zawisło nad Polską. Widmo "KRULA"...

Proszę, nasz zwariowany wolnorynkowy totalitarysta, czyli: Freedmann, Pinochet i pacjent szpitala psychiatrycznego w jednej osobie - trzecia siłą polityczną z dwucyfrowym poparciem!
Wystarczy tąpnięcie gospodarcze - do którego nieuchronnie dojdzie w tym neokolonialnym kraju bez własnego przemysłu i banków - i mamy "Krula" u sterów państwa.
Nierealne? Hitlerowi też większych szans nie dawano...

Czym to się skończy?
A z 50 tys. ofiar (ten człowiek w niejednej publicznej (sic!) wypowiedzi mówi wprost: do czerwonych się strzela), cenzura, skrajny XIX-wieczny wyzysk i rozwarstwienie społeczne, izolacja na arenie międzynarodowej, w końcu krwawa rewolucja, a być może nawet wojna domowa.

Ps.
Pamiętam jak dziś,tak ze 3-4 lata temu na jednym z lewicowych forów sprzeczałem się bodajże z niejakim Saint_Just'em. Twierdził on, że Korwin jest jedynie "krulem" wśród młodzieży internetowej i że w życiu jego poparcie nie przekroczy 1-3 %.
Pisałem mu wtedy, że prędzej czy później jego internetowe poparcie przełoży się na realne.
Niestety miałem rację.

Mam nadzieję, że przynajmniej w dzisiejszej prognozie się pomylę...

autor: dnk, data nadania: 2014-06-25 03:31:08, suma postów tego autora: 329

Badanie zostało przeprowadzone metodą telefoniczną

A co z Zielonymi czyżby dzieci resortowych dzieci nie miały telefonów?

autor: Cud2, data nadania: 2014-06-25 08:48:02, suma postów tego autora: 3207

Za Janusza K. Mikke dziękujemy Ci Panie

Budapeszt w Warszawie jest możliwy !!!

Wyniki pokazują bankructwo politycznego goszyzmu lewicy.
Walec poprawności politycznej (o ironio) zmiażdżył właśnie ją

Nie płakałem po Zielonych
Nie płakałem po PPP
Nie płakałem po KSS
Nie płakałem po TR
Po PO&SLD też nie zapłacze.

autor: Cud2, data nadania: 2014-06-25 08:51:39, suma postów tego autora: 3207

Taki a nie inny wynik lewicy to wina tych co ....

... lizali buty czerskiej.

autor: Cud2, data nadania: 2014-06-25 08:55:50, suma postów tego autora: 3207

sondaże śmiechu warte..

...przez 25 lat "pracy" przez tych wyłudzaczy pieniędzy ,ani ja, ani NIKT z dość dużego grona znanych mi osób nigdy nie był "indagowany o swoje preferencje". Wyssane z brudnego "palucha" prawej nogi wiadomości mają taką samą wartość, jak wróżenie z fusów..a może jeszcze mniejszą, bo los bywa dowcipny. Wszyscy mają telefony nawet dzieciaki więc taki "sondaż telefoniczny" z wybierania nr. kolejnych przez 10 osób raz w tygodniu w końcu by do mnie albo do kogoś z rodziny czy znajomych trafił. Popdniecanie się tymi liczbami to zawracanie głowy. Lenistwo tych kłamczuchów jest ewidentne. Co jakaś "afera" to w zależności od pismaków ,albo PO górą albo dołuje.. i cały ten chłam można od razu pacnąć do kosza.

autor: bambosz0, data nadania: 2014-06-25 09:13:52, suma postów tego autora: 1835

Panie Miller, panu już dziękujemy

Proces odcinania od koryta będzie bolesny, będzie dużo kwiczenia i wierzgania, ale to konieczne.

autor: west, data nadania: 2014-06-25 09:26:06, suma postów tego autora: 6708

Mc Donaldyzacja lewicy chili kto zyskuje a kto traci

Zacznijmy od tego, że w redakcji Wprost zabrakło zarówno dziennikarzy lewicy (Ciszewski czy Klebaniuk mogli by d.. ruszyć w obronie wolności słowa) oraz mających doświadczenie w blokadach aktywistów Ruchu Lokatorskiego, anarchiści od rana bredzący o wolności tak, że zostali na swoim skłocie.

Mc DONALDtuskacja lewicy:

A więc w menu mamy:

Big Mag PO - produkt sztandarowy redakcji z czerskiej

Cheeseburgera SLD - produkt raczej schodzący

Kurczaka Palikota Pikanego w mocnym sosie jadowitego
antyklerykalizmu - produkt ze względu na dużą ilość katolików słabo schodzi z czasem wycofywany z ofert

No i ekologiczny kwiatek w postaci sałatki wegetariańskiej Zieloni - praktycznie nikt nie kupuje

A po drugiej strony barykady ?

Ostre & gorące tackos Pana Janusza Korwina Mikke.

autor: Cud2, data nadania: 2014-06-25 09:36:33, suma postów tego autora: 3207

Redakcja Wprost była Nowym Pałacem Zimowym

Zdolnym wyprowadzić lud na barykady.

autor: Cud2, data nadania: 2014-06-25 09:40:23, suma postów tego autora: 3207

Sondaż TNS, telefoniczny? CHA, CHA, CHA!

Te wszystkie sondaże na zamówienie warszawskich central partyjnych to takie pastuchy dla bezmyślnych baranów.

Dziwię się, że są ludzie którzy łykają taki chłam: [c] Badanie zostało przeprowadzone metodą telefoniczną 23 czerwca 2014 r. na grupie 1000 dorosłych mieszkańców Polski. [/c]

Swego czasu był sondaż na Onet, każdy mógł zagłosować, można było z jednego komputera oddać jeden głos. Było podane ilu głosowało – bywało że kilkaset tysięcy forumowiczów – taki sondaż miał swoją moc. Nie raz miałem za złe o tendencyjne formułowanie pytań. To można by poprawić.

Uważam, że powinniśmy dążyć do społeczeństwa obywatelskiego, jednym z atrybutów takiego społeczeństwa jest opinia publiczna. W państwie demokratycznym powinna być instytucja badająca opinię publiczną, gdzie każdy obywatel ma prawo się zarejestrować by móc zabierać głos w ważnych sprawach, tam też powinny być często przeprowadzane sondaże drogą elektroniczną.

Tak być powinno w systemie demokratycznym, ale w systemie dyktatury partyjnej jest niedopuszczalne, no bo jak by wyglądało że najjaśniejsze słoneczko – wódz narodu (obojętnie – Tusk, Kaczyński Miller czy Palikot) mówi TAK, a społeczeństwo mówi NIE.
W latach 1980/81. należałem do Solidarności właśnie dla tego by głos obywateli był głosem ważniejszym niż głos I Sekretarza PZPR. Aparatczycy związkowi wspólnie z neoliberałami nas oszukali, dziś głos ponad dwóch milionów obywateli jest nieważny w ocenie szefostwa 40 tys. partyjki, która włada Polską, więc należałoby powołać nową Solidarność (nie mylić z grupkami Dudy, czy innych związkowców).

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2014-06-26 12:53:21, suma postów tego autora: 441

West oderwałeś sie od rzeczywistości w sprawie SLD



Chce przypomnieć, że teraz po pozbyciu się Palikota i jego towarzystwa SLD będzie mógł spokojnie skoncentrować się na pozyskiwaniu wyborców. Oczywiście nie robi się tego z dnia na dzień.
Przypominam, że SLD był dwukrotnie wykrwawiany ( do Palikota odchodzili posłowie, radni, szefowie kół z ludźmi) po wyborach w 2011 r. , oraz drugi raz kiedy patronat nad formacja Palikota objął Kwaśniewski i zaczęła się formować E+.
Teraz to można spokojnie powiedzieć.

Szczególnie niebezpieczny był drugi przypadek bo Kwaśniewski cieszył się sporym mirem w SLD. Również lewicowi wyborcy byli zdezorientowani postępowaniem Kwaśniewskiego. Nastąpiło spore zamieszanie i kolejne znaczące przejścia.

Chce podkreslic, że odchodzili nie ludzie przeciwni SLD ale tacy którzy sądzili, że Kwaśniewski mocno zaangażuje się w E+ i stworzy mocną centrolewicowa formacje mogąca skutecznie konkurować z PO i PiS. I sam stanie na jej czele. Warto tez pamietac, że Kalisz i Siwiec mieli tez swoje kręgi znajomych w SLD. nie wspominając już o Kwasniewskim.

Ponieważ Kwaśniewski nie zaangażował się i miał spore wpadki to wszystko rozmyło się.

Ale było niebezpiecznie. bardzo niebezpiecznie.

Gdyby nie Miller i wielu lojalnych działaczy którzy z poświeceniem powstrzymali dezintegracje SLD to mogłoby SLD nie być. Albo funkcjonowałby jako marginalna partia np. 3%. Z dotacja ale bez znaczenia. Zwyczajnie chciano pozbyć się SLD. To się nie udało. Teraz czas na poprawę wyników w wyborach samorządowych i parlamentarnych.

autor: Krzysztof Mróź, data nadania: 2014-06-26 21:58:58, suma postów tego autora: 569

Krzysztof Mróź zgoda .....

Pełna zgoda, ale musimy ukazać polskiemu społeczeństwu

naszą polską słowiańską i lewicową duszę ......

a także w każdym naszym działaniu kierować się starą rzymską dewizą
Pro publico bono......

Chętnie w takim działaniu wezmę udział bo ma dusza belfra i związkowca jest jeszcze ciągle młoda.

Pozdrawiam.

jacekx marksista chrześcijański

z SLD

autor: jacekx, data nadania: 2014-06-26 23:40:41, suma postów tego autora: 3088

Ciepło, ciepło, Mróź,,,

"... SLD będzie mógł spokojnie skoncentrować się na POZYSKIWANIU WYBORCÓW".
LSD miał ongiś 40% poparcia i 5-10% cichych zwolenników. Przyszła Belka, potem Killer z innymi cimoszkami i szmajami... i jeb-pierdut się się poturlało...
Trza było PROGRAM REALIZOWAĆ, OBIETNICE SPEŁNIAĆ, WYBORCÓW i OBYWATELI SZANOWAĆ, a nie Wybiórczej dogadzać, Jankesom oral-anal robić i klechom pył sprzed kiecek zamiatać... to teraz wyborców nadal byłoby ok 30% a NIE trzeba by ich POZYSKIWAĆ! Ciekawy recykling LSD se szykuje. Ino "odpadów wyborczych" już mało. Zagospodarowane przez Krula, Bula, a nawet Brata wielkiego Prezia...
Uf, jak gorąco Mróź agituje. Aż czacha paruje.
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2014-06-27 01:05:43, suma postów tego autora: 5956

@bambosz0 i kaktusnadloni

Bagatelizowanie sondaży jest zaklinaniem niechcianej rzeczywistości. Poparcie dla Korwina jest realne, pokazały to eurowybory (Ponad 7 % głosów).
Jestem pewny, że w 2015 jego wynik będzie oscylował w granicach 12-15 %. Myślę, że to jest szczyt jego możliwości w czasach relatywnego spokoju.
Wystarczy jednak ,że PKB zacznie spadać na łeb na szyję jak w Grecji, a Korwin jako sprytny demagog może uchwycić ster władzy.

A o tym jak niebezpieczny jest to człowiek i jakie ma zamiary wobec ludzi lewicy, niech świadczą jego własne slowa(cytaty z podanym źródłem):

"Dobry czerwony to martwy czerwony."

"Jak się zabija pluskwy, to trzeba się znać na różnych gatunkach pluskiew (O czerwonych, których wcześniej rozróżniał)"

"Czerwonym śmierć"

źródło: http://www.youtube.com/watch?v=oU9hFFznGjI

"Socjalistów nienawidzę, uważam ich za podludzi"

"Gdyby gromada socjaldemokratów opanowała rondo Dmoskiego i nie można byłyby przejechać(...) ja bym posłał czołgi" (W nawiązaniu do Tiananmen)

"Do socjalistów trzeba strzelać i koniec"

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3H7tnw3y-p8#t=1340

"Tych ludzi trzeba rozstrzelać! Za spisek, którego celem jest utajnione zahamowanie rozwoju całego świata"

Źródło: http://wpolityce.pl/polityka/196811-korwin-mikke-usprawiedliwia-hitlera-chce-strzelac-do-unijnych-biurokratow-i-opowiada-o-spotkaniu-z-agentami-stokrotka-i-palladem




Ten człowiek nie żartuje i przed niczym się nie zawaha.
Możecie go bagatelizować, ale on o was nie zapomni.

autor: dnk, data nadania: 2014-06-27 02:02:00, suma postów tego autora: 329

A Ciebie Hyjdlo nasza ultralewicowa jaskółeczko

...... na lewica.pl jeno stać na prawicowo świergolenie
i wieszczenie końca SLD ...... jak wiedźma jakaś na miotle i z krzywym zębem :)

Mamy swoje grzechy ale potrafimy uderzyć się w swoje piersi a nie cudze i myślę , że powinien przyjść czas na dyskusję wewnątrz partii
i wypracowanie mechanizmu oraz działań prowadzących do odrodzenia naszej lewicowej duszy :).

Trzeba nam pochylić sie nad wyborcą naszym dostrzegając przy tym interesy RP a także innych powiem mocniej wszystkich obywateli.

Pozdrawiam lewicowych Braci i lewicowe Siostry moje na lewica.pl.

jacekx marksista chrzescijański
z SLD


Ps. Dyskusję w SLD powinniśmy zacząć ze wszystkimi członkami SLD poprzez dyskusje nad rozwojem gospodarczym, ekonomicznym i społeczno-kulturalnym RP poprzez Forum Internetowe SLD.

Forum takie powinno powstać na internetowych serwerach SLD w RP.

Tam poprzez dyskusje na forum Internetu zadając pytania i sondując zdanie naszych członków ale także obywateli RP ( sondaże internetowe)powinniśmy tworzyć program rozwoju naszego państwa oraz społeczeństwa.

Specjalnie napisałem nie narodu a społeczeństwa bo określenie naród wyklucza z dyskusji część obywateli a mamy przecież mniejszości narodowe i obywateli patriotów o różnych odcieniach skóry dla których Polska stała się bądź staje drugą ojczyzną.

Wymienię narody i mniejszości choćby:
a) Wietnamczycy
b) Algierczycy
c) Ukraińcy
d) Chińczycy
e) Filipińczycy
f) Mniejszość Niemiecka
g) Afrykańczycy

itd. .....

Przypominam, ze jako jedyna partia w RP przeprowadziliśmy prze Internet ostatni nasz wybór na przewodniczącego partii tzn. wybór L.Millera.


autor: jacekx, data nadania: 2014-06-27 02:14:50, suma postów tego autora: 3088

Mróź,

przestań agitować za tą swoją bandą, w UB już nie jesteś.

autor: Gayetsky, data nadania: 2014-06-27 05:55:42, suma postów tego autora: 181

G ...... coś tam

ultralewicową bandę to ....... tworzysz Ty tu na lewica.pl Tragicznie śmieszną czasami bo sięgającą 0/00 promilów poparcia społeczeństwa RP.

Wy zaś ...cie w sposób zangażowany i skutecznie w lewicowe gniazdo RP.

Pozdrawiam lewicowe Siostry i Braci na lewica.pl

jacekx marksista chrzescijański
z SLD

autor: jacekx, data nadania: 2014-06-27 14:19:04, suma postów tego autora: 3088

Prawosławny protestancie, tak trzymać!

Zazdroszczę wierności, mimo toksycznej miłości!
Tylko ktoś fest zdesperowany i niepewny swego uprawia agitkę z pianą na ustach.
Jakoś nie widzę żadnych sióstr i braci w niedoli, oprócz gorącego Mrózia. Ale tyś też rozgorączkowany. Może Killer dostrzeże?
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2014-06-27 16:56:37, suma postów tego autora: 5956

Gayetsky pisz pod swoim nazwiskiem

Gayetsky miej odwagę pisać pod swoim nazwiskiem. Ja generalnie traktuje tych co piszą pod pseudonimami jako dupków.

autor: Krzysztof Mróź, data nadania: 2014-06-27 22:32:49, suma postów tego autora: 569

jaskółeczko Hyjdluniu

Gdyby Twój dowcip, kobieca delikatność i inteligencja bogom dorównywała ......Tobyś szybowała jak orlica w obłokach...... niestety, na co dzień nurkujesz w oceanicznym Rowie Mariańskim:)


a piana cóż towarzyszy Twoim postom jak i ideowa beznadzieja ultralewicowca :(.

Pozdrawiam siostrą moją Hyjdlunię :)

jacekx marksista chrześcijański
z SLD


autor: jacekx, data nadania: 2014-06-27 23:12:29, suma postów tego autora: 3088

Hyjdla

miłość nie jest toksyczna ......
bo :)......
jest ona jak w Hymnie o miłości

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hymn o miłości

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.

Gdybym też miał dar prorokowania
i znał wszystkie tajemnice,
i posiadał wszelką wiedzę,
i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił.
a miłości bym nie miał,
byłbym niczym.

I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją,
a ciało wystawił na spalenie,
lecz miłości bym nie miał,
nic bym nie zyskał.

Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.

Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.

Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.

Miłość nigdy nie ustaje,
[nie jest] jak proroctwa, które się skończą,
albo jak dar języków, który zniknie,
lub jak wiedza, której zabraknie.

Po części bowiem tylko poznajemy,
po części prorokujemy.
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe,
zniknie to, co jest tylko częściowe.

Gdy byłem dzieckiem,
mówiłem jak dziecko,
czułem jak dziecko,
myślałem jak dziecko.

Kiedy zaś stałem się mężem,
wyzbyłem się tego, co dziecięce.

Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno;
wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz:
Teraz poznaję po części,
wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pozdrawiam Siostry moje i Braci moich ......


jacekx marksista chrześcijański
z SLD
Ps. Chciałbym tak miłować jak jest w Hymnie ......
błogosławieni Ci co tak miłują :)

autor: jacekx, data nadania: 2014-06-28 00:19:53, suma postów tego autora: 3088

Wiary więcej nam ...... wiary trzeba

A było też i jest czasami tak jak mówi Papa Franciszek
z Jerozolimy
~~~~~~~~~~~~~~~~ cytat
......
Ale Pan, w swojej wielkiej dobroci i swym nieskończonym miłosierdziu zawsze bierze nas za rękę, byśmy nie utonęli w morzu paniki. On jest zawsze u naszego boku, nigdy nie pozostawia nas samych. Nie dajmy się więc zwyciężyć przez strach i rozpacz, ale z odwagą i ufnością idźmy naprzód na naszej drodze i w naszej misji.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pozdrawiam Siostry i Braci moich na Lewicy ......

jacekx marksista chrześcijański
z SLD

autor: jacekx, data nadania: 2014-06-28 00:49:48, suma postów tego autora: 3088

2014-06-27 22:32:49

Jaką znowu "odwagę"? Za "dupków" wobec tego uważasz (prawie) wszystkich, którzy tu piszą, bo taka jest tu konwencja, że pisze się pod pseudonimami. To nie srejsbuk.
Ja nie będę pisał za kogo mam byłych TW obecnie robiących propagandę dla prawicowych aferałów.
eot

autor: Gayetsky, data nadania: 2014-06-28 07:02:21, suma postów tego autora: 181

Gayetsky ......

nie trzeba Ci czy Wam odwagi by wstać od stołka przy kompie?
......
Każdy z Was ultra lewicowców Tu prawie płacze , że nic nie do się zrobić i recepty Wasze na te czasy:

a) nieuczestniczenie w wyborach,
b) dowalanie SLD jej członkom i władzom,
c) dowalanie różnym niszom ultralewicowym np. trockistom czy komunistom
( dla mnie komuniści, trockiści to też bracia jedynie nie trawię anarchistów i post stalinowców)
d) dowalanie P. Ikonowiczowi
c) drwienie z chrześcijan i chrześcijaństwa czy Teologii Wyzwolenia,
d) stołkomanio - grafomania ultralewicowa przy klawiaturze.

Pozdrawiam


jacekx marksista chrześcijański
z SLD

Pozdrawiam,


jacekx marksista chrześcijański
z SLD

autor: jacekx, data nadania: 2014-06-28 17:19:11, suma postów tego autora: 3088

Krzysztof mnie też uważasz za ......

...... dupka :(.

Wiesz Krzysztofie ja jestem jeszcze aktywny zawodowo i to w Trójmieście gnieździe Solidarności oraz PO i wiesz jestem pracownikiem najemnym .
To powoduje, że piszę pod nikiem a po drugie to nie zależy mi
jakoś szczególnie na karierze partyjnej :)

Pozdrawiam.


jacekx marksista chrześcijański
z SLD


autor: jacekx, data nadania: 2014-06-28 17:27:38, suma postów tego autora: 3088

Gayetsky, pod pseudonimem każdy kręcidupek może pisać byle co i bez sensu

Gayetsky, to nie żadna konwencja każe pisać pod pseudonimem tylko brak odpowiedzialności. Bo pod pseudonimem każdy kręcidupek może pisać byle co i bez sensu.

autor: Krzysztof Mróź, data nadania: 2014-06-28 19:13:22, suma postów tego autora: 569

jacekx

Grafomania?! I kto tu mówi o grafomanii!? Osoba, która nie ma praktycznie nic nowego i ciekawego do powiedzenia i rozwleka swoje grafomańskie posty, stosując nieznośne akapity.

autor: V.C., data nadania: 2014-06-29 08:59:08, suma postów tego autora: 1123

Jacku marksisto chrzescijański - chrzanisz

Ja tez jestem pracownikiem najemnym i nie pracuję, ani tez nigdy nie pracowałem, na żadnym etacie partyjnym. Ale pisze pod swoim nazwiskiem. I co tu ma za znaczenie jakaś kariera partyjna? Ja zawsze i wszędzie pisze pod swoim nazwiskiem i nie ukrywam twarzy. Tak np. było gdy stałem pod domem Generała Jaruzelskiego naprzeciw prawicowym krzykaczom, a w tym ultrasom z Legii.

autor: Krzysztof Mróź, data nadania: 2014-06-29 09:46:46, suma postów tego autora: 569

Krzysztof

Masz prawo pisać pod własnym nazwiskiem, tak jak inni mają prawo podpisywać się nickami. Nie wszyscy chcą się lansować, a niektórzy mogą mieć uzasadnione obawy. W tym cudownym kraju bycie lewicowcem nie jest trendy.

autor: V.C., data nadania: 2014-06-29 10:02:01, suma postów tego autora: 1123

V.C przyjmuje do wiadomości

V.C przyjmuje do wiadomości to co napisałaś. Odezwałaś się normalnie , beze agresji. Doceniam, bo jak wiesz nie należę do osób nadstawiających drugi policzek.
Co do zagrożeń dla osób prezentujących poglądy lewicowe to się zgadzam. W 2009 r. w Toruniu uczestniczyłem jako wiceprzewodniczący RACJI PL (wtedy taka partia istniała)w happeningu dot. Rydzyka i byłem przebrany za zakonnika. Rękę miałem włożoną pod sukienkę lalki a z szyi zwisał napis "Kocham wasze dzieci). oczywiście zdjęcia z happeningu rozeszły się w mediach i miedzy innymi w WP i Onecie. I ktoś życzliwy wysłał to do moich przełożonych. Ostatecznie rozeszło się to po kościach. Ale powiem tak, że w mojej ocenie to żaden prawicowiec nie skierował tego do mojej pracy. W Racji się wtedy kotłowało.

autor: Krzysztof Mróź, data nadania: 2014-06-29 11:59:24, suma postów tego autora: 569

v.c

ja piszę pod swoim autentycznym imieniem to raz

a po drugie
(przyganiał kocioł garnkowi, że dymi a sam smoli) też jesteś grafomanem :)

Twoje grafomaństwo zaś to grafomaństwo polityczne gdzie pewnie według Ciebie ......

grafoman = komentujący członek SLD :)

Pozdrawiam Brata grafomana politycznego V.C

jacekx marksista chrześcijański
z SLD

autor: jacekx, data nadania: 2014-06-29 17:40:16, suma postów tego autora: 3088

jacekx

Po pierwsze: o pisaniu pod nazwiskiem pisałem do Krzysztofa. Argument, że piszesz pod prawdziwym imieniem jest arcykomiczny. Chyba, że przyjmiemy, iż jesteś jedynym w SLD chrześcijańskim marksistą o imieniu Jacek ;)))
Po drugie: jesteś pierwszą osobą, która zarzuca mi grafomanię. W przeciwieństwie do Ciebie (2584 posty) zabieram tu głos sporadycznie (472 posty) i czynię to tylko wtedy, gdy mam coś sensownego do powiedzenia. Nie powtarzam po raz 2-tysięczny, że jestem 'chrześcijańskim marksistą' czy 'taoistycznym trockistą' i nie zaznaczam po raz setny, iż jestem 'starym belfrem'.

autor: V.C., data nadania: 2014-06-29 22:09:38, suma postów tego autora: 1123

Dodaj komentarz