Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Burzliwa promocja książki o Majdanie

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ciekawe, czy wśród agresorów

byli Kończyk, nikity, sceptyk, ungern, sumik, dresik...

autor: bolo, data nadania: 2014-07-13 08:13:50, suma postów tego autora: 4522

Ktoś zna jakieś szczegóły

na temat tego spotkania w PE?

autor: bolo, data nadania: 2014-07-13 08:14:50, suma postów tego autora: 4522

Polscy banderowcy

to naprawdę dziwna sprawa jak w ogóle Polak może być banderowcem i wychwalać Bandere, no ale skoro są "polscy patrioci" pod szyldem 18 ,to wszystko jest możliwe

autor: polak17, data nadania: 2014-07-13 09:27:54, suma postów tego autora: 1297

bolo

nie było mnie, nie żałuję, bo nawet nie chciałbym tam być, w tej chwili robię zdjęcia w takim fajnym mieście daleko na północy i dostęp do neta i lewica.pl mam dość teraz ograniczony

autor: nikyty, data nadania: 2014-07-14 15:52:23, suma postów tego autora: 3572

W każdej społeczności

..także w Polsce są tzw. czarne owce.W czasie II Wś byli to kolaboranci a po wojnie szabrownicy..To ten sam aspołeczny gatunek .

autor: bambosz0, data nadania: 2014-07-14 17:01:42, suma postów tego autora: 1835

Oburzające!!!!

No wyobraźcie sobie, promocja książki "Mein Kampf", spotkanie z autorem, znanym niemieckim mężem stanu. a tu jacyś bezczelni Żydzi wrzeszczą o zbrodniach...

autor: ungern, data nadania: 2014-07-14 17:55:25, suma postów tego autora: 81

Książka o banderowcach

polscy patrioci pójdą z diabłem aby on był przeciw Rosjanom
a co dopiero z banderowcami,dla nich niem znaczenia że
zamordowanie około 200tyś. polaków {różna źródła podają
różne liczby]ta liczba podawana jest przez ludzi którzy znają ten temat po wojnie badali wołyńskie mordy.
Wiem że obecni banderowcy jeszcze nie mordują ale pomagajmy
im dalej to oni nam się odpłacą i to może szybciej niż nam się zdaje.

autor: robotnik56, data nadania: 2014-07-14 21:38:53, suma postów tego autora: 8

Rękę podniesioną na Stepana Bandere,

Adolfa Hitlera czy Jarosława Kaczyńskiego - odrąbiemy !!!!

Lewicowi UPAtrioci

autor: Stirlitz, data nadania: 2014-07-14 22:53:52, suma postów tego autora: 1578

ungern

w obronie spadkobierców SS Galizien porównuje adwersarzy do hitlerowców... No cóż, to jest właśnie poziom tej ekipy.

autor: bolo, data nadania: 2014-07-15 07:41:45, suma postów tego autora: 4522

To straszne

że są Polacy którzy wspierają ruch banderowski

autor: czerwony93, data nadania: 2014-07-15 11:35:55, suma postów tego autora: 2712

ech...

i to w rocznicę ludobójstwa na Wołyniu...

autor: Andreas, data nadania: 2014-07-15 14:40:49, suma postów tego autora: 14

robotnik

polscy lewicowcy pójdą z diabłem aby on był przeciw Polakom. Jak inaczej wytłumaczyć to poddańcze uwielbienie dla Rosji która jakoś nie chce być lewicowa na żadnej płaszczyźnie.
W tej chwili Ukraińcy leją sie z Ruskimi, przy czym to nie Ukraina próbuje oderwać część Rozji i przyłaczyć do siebie a na odwrót. Czemu mielibyśmy kibicować ruskim? Przytaczasz zbrodnie banderowców, wzpomnij coś o tym co Rosjanie tu wyprawiali. No i mowa o "banderowcach" jest zwykłą propaganą, oni byli siła napędową majdanu, ale po majdanie nie mający żadnej władzy

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2014-07-16 22:35:48, suma postów tego autora: 2714

Według DP

udział w rządzie to "żadna władza"...

autor: bolo, data nadania: 2014-07-17 07:21:10, suma postów tego autora: 4522

No cóż polscy banderowcy

są napędzani chorobą która jest nieuleczalna, to rusofobia

autor: guevarysta, data nadania: 2014-07-17 09:13:04, suma postów tego autora: 773

Guevarysta

Urocze, człowiek z nickiem urobionym od nazwiska bandyty żali się na banderowców :DDDDD

autor: ungern, data nadania: 2014-07-17 17:40:42, suma postów tego autora: 81

za to nick krwawego barona

jest jak raz dla kontry

autor: guevarysta, data nadania: 2014-07-18 11:03:41, suma postów tego autora: 773

Deputowani z Polski

"Deputowani z Polski sprowadzili kilkudziesięciu Ukraińców, którzy przerwali tę debatę."

To częściowo wyjaśnia za czyje pieniądze podróżują "zwolenncy Euromajdanu" i raczej sądzę że to idzie nie ze składek członkowskich PiS lecz z kieszeni polskiego podatnika.

autor: demokrata, data nadania: 2014-07-19 15:09:08, suma postów tego autora: 316

Banderowskie zbiry i ich polscy przyjaciele

Banderowcy darciem mordy nie zmienią tego, że są bandytami i agentami zachodniego imperializmu. Taka jest prawda i tyle.
A że wśród Polaków mają sympatyków to nic dziwnego z powodu zoologicznej rusofobii panującej w Polsce i codziennie podsycanej przez polityków (i media), którzy są na usługach zachodniego imperializmu. Nienawiść do Rosji połączona z kompleksem niższości w stosunku do Stanów i Europy Zachodniej daje taki efekt, że polscy "patrioci" liżą się z banderowcami-mordercami Polaków.

autor: Bartek, data nadania: 2014-07-21 09:53:46, suma postów tego autora: 2550

demokrata

rusofobia PiS czy rusofobia PO jednakie,obie są zgodne w swym poparciu dla Kijowa i nienawiści do Rosji

autor: polak17, data nadania: 2014-07-21 14:17:24, suma postów tego autora: 1297

Dobrodziej pracodawca

O tym że lewica jest przeciwko Polakom nie będę komentował
bo to jest brednia, jeśli chodzi o pozostały wpis to: co tu
robili Rosjanie, chcę przypomnieć że w tamtym czasie był ZSRR
a więc rządzili i brali udział w mordowaniu Polaków Rosjanie
Ukraińcy Białorusini oraz inne narody ZSRR ale największymi mordercami Polaków byli dwaj Gruzini Stalin i Beria to oni
wydawali rozkazy a ci na dole je wykonywali.I tak dla ścisłości
od rewolucji w każdym rządzie ZSRR większością nie byli Rosjanie np Chruszczow to Ukrainiec. Jeśli chodzi o mordy Polaków na Wołyniu oraz w innych częściach Ukrainy w okresie
wojny to Polaków mordowali banderowcy a to byli czystej krwi
Ukraińcy, i jeśli Polskich oficerów w katyniu zabito strzałem w głowę co jest również morderstwem to jednak nie takim jakie stosowali banderowcy, jak oni to robili na ogół jest znane ale jeśli byś Dobrodzieju chciał wiedzieć to poproś ja Ci to opiszę. o współczesnych banderowcach w innym wpisie.

autor: robotnik56, data nadania: 2014-07-25 09:31:23, suma postów tego autora: 8

Dodaj komentarz