Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Jarosław Klebaniuk: Seks na podłodze centrum handlowego

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

jak się ma gwóźdź

to wszystko wygląda jak młotek

natura stworzyła nas dla kultury... czemu nie, jak by mi się chciało to bym se (se z francuskiego) też mógł o tym książkę napisać, ale lanie wody znudziło mi się w podstawówce

autor: jliber, data nadania: 2014-07-27 18:14:15, suma postów tego autora: 4329

...

"Kobiety po prostu łatwiej obywają się bez seksu w jakiejkolwiek formie (gdyby chodziło tylko o większe potępienie ich łatwości nawiązywania kontaktów, to częściej by się masturbowały, ale tak nie jest)."

Na jakiej podstawie można stwierdzić, że tak nie jest? 1.Zadając takie pytanie i czekając na to, że się przyznają?

Z przyczyn o których autor, zresztą w tym samym zdaniu wspomina (choć może uściślamy potępienie jest nie tyle łatwości nawiązywania kontaktów, co samej otwartej seksualności kobiet w ogóle), jest mniej prawdopodobne, że kobieta przyzna się do masturbacji

2.Przyłapując je na tym

Jeśli ktoś pochodził z jakiejś patologicznie psychopatycznie konserwatywnej rodziny, to szczególnie we wczesnym okresie dojrzewania, kiedy jeszcze nie do końca obejmował, jak masturbacje skutecznie ukryć mógł być przez rodziców prześladowany. W literaturze i filmie wiele takich przypadków (jak choćby "Biała wstążka") i dotyczą one faktycznie prawie wyłącznie chłopców.

Dlaczego? Otóż dlatego, że w tym jedynym bodajże jaki kojarzę przypadku fizjologia bardziej sprzyjała kobiecie, niż mężczyźnie. Dziewczynka osiągając orgazm w wyniku masturbacji nie zostawia śladów. Trudniej ją przyłapać.

autor: yona, data nadania: 2014-07-29 17:49:33, suma postów tego autora: 1517

yona

"Trudno ją przyłapać"

To wyjaśnienie na zasadzie: coś jest, bo nikogo nie złapano za rękę. A może lepszym wyjaśnieniem byłoby odwołanie się do gospodarki hormonalnej ? Niższy stopień aktywności seksualnej u kobiet (zwłaszcza autoseksualnej) jest skutkiem mniejszego stężenia testosteronu w ich organizmie...

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2014-08-19 16:19:03, suma postów tego autora: 1703

tomaszu

w odróżnieniu od Ciebie ja jestem kobietą

autor: yona, data nadania: 2014-08-21 20:05:24, suma postów tego autora: 1517

Dodaj komentarz