Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Białoruś: Prezydenci Rosji i Ukrainy spotkają się w Mińsku

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

SLD na garnuszku USA

W Polsce kontrola nad procesami politycznymi znajduje się w rękach służb specjalnych Zachodu (tj. NATO). PO-PIS to kompromis pomiędzy Niemcami a USA. SLD ma charakter opozycji koncesjonowanej i jest sługusem USA oraz międzynarodowej lichwy, choć stwarza też pozory dialogu z ChRL a na sztandarach promuje UE. Widać to najmocniej w postawach eurodeputowanych sojuszu. Podobnie ma się koalicyjne PSL. Zachodnie służby, za pośrednictwem swojej agentury w naszym kraju, są dziś w stanie kształtować dowolne partie polityczne i zawsze mogą sprowokować kolejny konflikt polsko-rosyjski. Przykładem niech będzie 11 listopada i działania naszej policji, które zmierzały do incydentów pod ambasadą rosyjską. Pamiętam że komendant główny Działoszyński chyba jako jedyny nie miał wówczas sobie nic do zarzucenia.

autor: Leonid, data nadania: 2014-08-19 18:58:24, suma postów tego autora: 48

Do Berlina nie zaproszono, do Mińska też

a polskie tzw "elity" wciąż bredzą coś o lokalnej mocarstwowości i znaczeniu na wschodzie i zachodzie Europy

autor: polak17, data nadania: 2014-08-19 20:03:59, suma postów tego autora: 1296

Oburzające!

Putin nie powinien rozmawiać z rzeźnikiem Poroszenką, lecz poddać Kijów zmasowanym humanitarnym bombardowaniom a la Stany i Izrael.
LEWICOWIEC ANTY-ANTYAUTORYTARNY

autor: Feliks Dzierżyński, data nadania: 2014-08-19 22:42:48, suma postów tego autora: 201

Między nami mówiąc,

skojarzenia, jakie u niektórych budzi polityka Rosji i polityka Stanów Zjednoczonych, są jak najbardziej zasadne (choć nie należy o tym trąbić, bo to szkodliwe dla dobrze pojętych interesów, czyli moich interesów). W przeciwieństwie jednak do zwolenników tej całej teorii dwóch imperializmów, mnie to bardzo, ale to bardzo cieszy.
LEWICOWIEC ANTY-ANTYAUTORYTARNY

autor: Feliks Dzierżyński, data nadania: 2014-08-19 22:50:20, suma postów tego autora: 201

Dla tych co znaja jezyk Tolstoja

http://kresy24.pl/55412/dostarczymy-ladunek-200-glosi-reklama-na-rogatkach-nowosybirska-wideo/

bolo, polak17, Bartek: jezeli potrzebujecie pomocy moga wam przetlumaczyc

autor: Rebel2, data nadania: 2014-08-20 01:57:45, suma postów tego autora: 3910

W Berlinie Polski nie było

w Mińsku też i gdzie ta potęga i znaczenie


ps. Banderowcy schwytali Słowaka pochodzenia serbskiego który walczył po stronie powstańców, widziałem zdjęcia, banderowcy po raz kolejny łamią prawa POW, sposób w jaki traktują jeńców jest antyhumanitarny i sprzeczny z konwencjami o traktowaniu POW

autor: polak17, data nadania: 2014-08-20 09:03:06, suma postów tego autora: 1296

Leonidzie, czy cos ci odbija?

Leonidzie, czy cos ci odbiło? Bo napisałeś ze SLD jest na garnuszku USA a tymczasem z treści nic takiego nie wynika. Pamietaj, że jak się wypije czy najara to nie siada się do pisania tekstów w internecie.

autor: Krzysztof Mróź, data nadania: 2014-08-20 21:55:10, suma postów tego autora: 569

Konia kują, polska żaba nogę podstawia

Przecież nawet Ukraina nie chciała żeby Polska brała udział w rozmowach w Berlinie. I tu trudno nie zgodzić się nawet z banderowcami.

autor: mlm, data nadania: 2014-08-20 21:57:25, suma postów tego autora: 4284

Szanowny Panie Krzysztofie

Oświadczam, że pisałem na trzeźwo. Pan akurat konsekwentnie walczy z tą hydrą, która zamieniła natowski sojusz obronny w sojusz agresorów. Ale gdzie był nasz prezydent Kwaśniewski, kiedy NATO na podstawie fałszywych dowodów bombardowało Jugosławię? A kolejnym dowodem na moje słowa niech będą tezy sekretarza generalnego SLD i jak się okazuje jastrzębia wojny. To one ostatecznie przekonały mnie do takiej opinii. Słownictwo cyt. oryginalne:

http://www.sld.org.pl/aktualnosci/13161-gawkowski_zjednoczenie_prawicy_czyli_zebranie_kunktatora_lustratora_i_administratora.html

“Woronicza 17” na antenie TVP INFO. SLD reprezentował w studiu Krzysztof Gawkowski.

Według polityka lewicy masa ludzka w Rosji jest karmiona przeświadczeniem, że u podłożna tragedii leży chęć zamachu na prezydenta Putina. Tak naprawdę ważne jest to, z czym mamy do czynienia na Ukrainie. Tam się rodzi terroryzm w pradziwej postaci, to nie jest ruch separatystów, po to, żeby odbudować przeświadczenie, że jakaś część Ukrainy zostanie oderwana. Jeżeli ktoś decyduje się, bez względu na to, jaki to jest samolot, na atak rakietami, to musi brać pod uwagę, że są tam żywi ludzie. Skala może jest większa, ale zamach ten sam - mówił K. Gawkowski.

Według Sekretarza Generalnego nowy szef separatystów to nowy Bin Laden. W najbliższym czasie powinno być międzynarodowe przyzwolenie dla władz Ukrainy, by separatystów zamknąć w kotle. My mamy dzisiaj do czynienia z globalną wojną. To międzynarodowa społeczność powinna dać takie przyzwolenie. Putin ośmielony ewentualnym brakiem jej reakcji będzie dalej postępował w taki sam sposób - dodał polityk SLD.

Gawkowski twierdzi, że należy rozpartywać osobno społeczność rosyjską oraz szczyty władz w tym kraju. Dziś Rosjanie są karmieni papką, że mają najlepszego, świetnego i cudownego prezydenta. Dziś jako społeczność narodowa nie możemy bać się postawienia Putina w jednym szeregu z terrorystami. Albo będziemy się dalej bać to mówić, albo za miesiąc czy dwa będziemy mieli do czynienia z tysiącami ofiar.

Sekretarz odniósł się też do reakcji przedstawicieli poszczególnych państw. Przez ostatnie tygodnie Angela Merkel częściej dzwoniła do prezydenta Poroszenki mówiąc, że za mocno atakuje separatystów, że tam jest rozlew krwi, zamiast dzwonić do Putina i mówić “nie pomagajcie separatystom”. Według Gawkowskiego podobnie było z premierem Wielkiej Brytanii i podobnie było z premierem Włoch. Oberwało się też rządowi polskiemu. Jeżeli chcemy by ten konflikt wygasał to Donald Tusk powinien występować w roli jastrzębia, który namawia do powstrzymania działań feredacji rosyjskiej. A co dzisiaj robicie - pytał Gawkowski przedstawicieli partii rządzących obecnych w studiu.

autor: Leonid, data nadania: 2014-08-21 01:58:38, suma postów tego autora: 48

Jak to sie dzieje

Rosja rzekomo separatystów nie wspiera, nie zbroi, nie kieruje nimi- można by rzec nijak nie jest w sprawe zaangażowana. To po co jest stroną tych rozmów?

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2014-08-21 08:05:22, suma postów tego autora: 2714

To, że Felusia rajcuje

mordowanie cywili w Donbasie, nie znaczy że normalnych ludzi rajcowałoby mordowanie cywili w Kijowie. W Kijowie i Lwowie niech się rządzą po swojemu, niech tylko zostawią nieswoje ziemie w spokoju.

autor: bolo, data nadania: 2014-08-21 08:43:37, suma postów tego autora: 4522

bolo

nieswoje? a czyjeż zatem są to ziemie?

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2014-08-21 12:27:03, suma postów tego autora: 2714

SLD wlecze się w ogonie PiS i PO

SLD nie przepuszcza okazji by dać dupy. Przyłączyli się do tej probanderowskiej i wściekle antyrosyjskiej sfory polskich podżegaczy wojennych.

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-21 12:48:52, suma postów tego autora: 2550

ma pretensje do lewica.pl

za brak info o postępach nacjonalizacji w tzw. "republikach ludowych"...

autor: dr(e)s, data nadania: 2014-08-21 21:12:37, suma postów tego autora: 1539

Brawo. Leonidzie!

Do Mrózia Krzysia to jednak nie dotrze. On będzie tu nadal smędził o wiekopomnej roli LSD, mimo że ta zdycha na naszych oczach.
Niech zdechnie...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2014-08-22 02:01:36, suma postów tego autora: 5956

A co, dresik, chciałbyś się załapać?

Za wysokie progi na dresa nogi.
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2014-08-22 02:03:25, suma postów tego autora: 5956

Po pierwsze przetrwać

Od rozpoczęcia tzw. operacji antyterrorystycznej powstańcy walczą o przetrwanie Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej, które w referendum 11 maja opowiedziały się za niepodległością. Republiki, żeby cokolwiek zrobić, muszą najpierw odeprzeć agresję faszystów z Kijowa. Sprawa ustroju społeczno-gospodarczego to kwestia przyszłości.

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-22 08:35:31, suma postów tego autora: 2550

Manifest Ludowego Frontu Wyzwolenia Ukrainy, Noworosji i Rusi Przykarpackiej

http://www.socjalizmteraz.pl/pl/Artykuly/?id=549/O_co_walcza_powstaNcy_w_Donbasie_

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-22 08:37:05, suma postów tego autora: 2550

Bartku

"Doniecka republika ludowa" walczy tak zaciekle z faszystami, że za "ludowego gubernatora" obrała sobie Pawła Gubarjewa, członka paramilitarnej organizacji zwanej "Rosyjska nacjonalna jednosć", której symbol to stylizowana swastyka. Jak widać wybitny anty-faszysta.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2014-08-22 10:40:12, suma postów tego autora: 2714

Polski partyjny motloch nie dostal zaproszenia.

Jest wiec nadzieja ze porozumienie jest mozliwe.

Banderowiec Poroszenko wspomagany przez rzadny rosyjskiej krwi zachod musi zdac sobie sprawe ze nie bedzie rzadzil w republikach donickiej i luganskiej. Za duzo ludzi juz tam zabil i zniszczyl, nikt go tam nie zaakcptuje.

Natomiast Putin powinien uzbroic armie republik luganskiej i donieckiej w rakiety zdolne osiagnac Kijow i banderowskie miasta w zachodniej Ukrainie. To niezbedny warunek dla pokoju. Tylko wtedy banderowcy zrozumieja ze po przez ostrzeliwanie miast republik donieckiej i luganskiej narazaja swe wlasne tereny. Im wczesniej tak sie stanie tym wczesniej nastapi pokoj.

autor: axiom1, data nadania: 2014-08-22 11:55:24, suma postów tego autora: 101

To bez znaczenia

Nie wiem czy to prawda, czy propagandowe g... dobrodzieju.
Nie ma to żadnego znaczenia. Powstańcy powstrzymują twoich faszystów-banderowców i całą sforę ukraińskich nacjonalistów wszelkiej maści. Tych bandytów trzeba zatrzymać, bo strzelają do cywilów z artylerii, lotnictwa i Gradów. Powstańcy mają prawo sprzymierzyć się w tym celu z samym diabłem.

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-22 14:03:21, suma postów tego autora: 2550

bartek

tam nie ma żadnych powstańców

autor: nikyty, data nadania: 2014-08-22 18:03:17, suma postów tego autora: 3572

do pana Leonida , politycznego masochisty

Z komentarza pana Leonida wynika, że lewica w Polsce powinna wystąpić przeciwko obecnym naszym sojuszom i nie tylko podkopywać polityczne interesy UE, ale i rozpocząć krucjatę przeciwko Stanom Zjednoczonym.
Bardzo odważny ten pan Leonid - pewnie dlatego, że odwaga u niego większa od rozumu.
Ale jak wiadomo "lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
i dlatego nikt poważnie ( z wyjątkiem pani Hyjdli, niestety) nie potraktuje poważnie tych dyrdymałów.

autor: tarak, data nadania: 2014-08-22 20:12:24, suma postów tego autora: 3240

...

Rosyjskie wojska już oficjalnie wkroczyły na teren Ukrainy. "Psy Putina" pewnie dostają orgazmu....

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2014-08-23 09:38:18, suma postów tego autora: 2157

Panie Tarak - muszę się zniżyć do Pana i pana kolegów poziomu

Z mojego ostatniego komentarza wynika, że sekretarz generalny SLD to niekompetentny błazen z podkrążonymi oczami jakby chlał za dużo wódy albo coś ćpał. Jeżeli SLD będzie wykazywało cechy wasala USA i międzynarodowej lichwy będzie niszczone przez własny elektorat. Jestem przekonany, że nie tylko ja tak myślę.
Szokuje mnie, że dyskusja z sympatykami SLD ma tak niemerytoryczny charakter. Przyznam, iż przypomina mi to rozmowy z działaczami Ruchu Narodowego. Jak nie ma argumentów to trzeba obrazić. Wzorujecie się najpewniej na liderze tej formacji Leszku Millerze. Nie jest to człowiek który lewicowe ideały miałby w sercu. Sporo o nim wiem, także o jego początku kariery zawodowej w Żyrardowie. SLD jest bardzo dobre w wywiadzie i kontrwywiadzie (lubią tam donosić, sprawdzać, weryfikować) ale programowo nie jest w stanie się uwiarygodnić. Nie z tymi liderami. Najstraszniejsze jest to że dotyczy to także wielu liderów młodego pokolenia tej partii. Tak wybrał już Leszek.
Mam jedną prośbę - skończmy już z tą bezsensowną niemerytoryczną dyskusją, która jest niczym więcej jak obrażaniem, a zastanówmy się jak zmieniać lewicę polską na lepszą. Jak inaczej w sprawie Ukrainy zachowuje się lewica czeska czy słowacka. SLD wielokrotnie podkreślało w ostatnich miesiącach że z lewicą tych krajów się nie zgadza.

autor: Leonid, data nadania: 2014-08-23 13:14:32, suma postów tego autora: 48

Oczywiście,

że tam nie ma żadnych powstańców, tylko bestie Putlera! Tak przecież napisali w Gazecie Wyborczej (czy tam Polskiej, ale to przecież żadna różnica - w sprawie Ukrainy jedna i druga piszą samą prawdę).
LEWICA ANTYTOTALITARNA

autor: bolo, data nadania: 2014-08-23 18:46:18, suma postów tego autora: 4522

Paweł Kończ

Gdzie podali tę sensacyjną informację? 'Psy Putina', powiadasz? Za to Ty i parę innych osób z tego forum od czasu zajęcia Krymu ma permanentną antyrosyjską erekcję.

autor: V.C., data nadania: 2014-08-23 20:09:11, suma postów tego autora: 1123

V.C.

"Z reguły z nikogo nie kpię." [V.C.]

Nie no. Oczywiście, że nie. ;)

W TVN24 podali. A to bardziej wiarygodne medium niż Russia24.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2014-08-23 23:55:35, suma postów tego autora: 2157

polak17

Banderowcy to, banderowcy tamto. Tak się jednak składa,że w obecnym rządzie Ukrainy więcej jest oligarchów i koniunkturalistow często nieukrainskiego pochodzenia anizeli prawdziwych nacjonalistów spod znaku Bandery. Bandera się w grobie przewraca, bo banderowcy dali się wykiwac bogatym oligarchom, co widać po rządzie Kijowskim

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2014-08-23 23:55:39, suma postów tego autora: 1706

Polscy "patrioci"

Takie pawły i inne nikity to małe polskie kundelki, które łaszą się do zachodniego pana i szczekają na ruskiego chama.

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-23 23:58:08, suma postów tego autora: 2550

Bredzisz, panie Leonidzie!

Osobista niechęć do pojedynczej osoby pomyliła się Panu z celami lewicy i państwa jako całości.
Najpierw do szkoły, a dopiero później do komentarzy - taka jest dla Pana właściwa droga na przyszłość.

autor: tarak, data nadania: 2014-08-24 00:31:14, suma postów tego autora: 3240

Paweł

Nie kpię z tych, którzy ze mnie nie kpią. Chyba, że określenie 'psy Putina": a) nie dotyczyło mojej osoby, b) nie było kpiną.
Nie oglądam Russia Today. Ty widocznie robisz to regularnie, skoro masz możliwość rzetelnego porównania z jakże obiektywną TVN24. A co polecasz oprócz TVN24 i "Wybiórczej"?

autor: V.C., data nadania: 2014-08-24 09:08:03, suma postów tego autora: 1123

V.C.

Przytoczona przez ciebie Russia Today prezentuje akurat wyższy poziom niż Russia24. Dziennikarze RT mają większe opory moralne przed kłamaniem w sprawie konfliktu we wschodniej Ukrainie.

P.S. Stadion w Doniecku ostrzelali separatyści czy to kłamstwo, z kolei, zachodnich mediów?

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2014-08-24 09:50:03, suma postów tego autora: 2157

Bartek

Do nikogo się nie łaszą i na nikogo nie szczekają, tylko bronią lewicowych pryncypiów, w imię których uczestniczyli niegdyś w demonstracjach antywojennych protestujących przeciwko agresji na Irak.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2014-08-24 09:52:47, suma postów tego autora: 2157

Panie tarak

Jaki jest pana stosunek do Leszka Millera?

autor: Leonid, data nadania: 2014-08-24 11:21:42, suma postów tego autora: 48

Paweł

Przygania motyka gracy. Pisanie, że ktoś osiąga orgazm z pozaseksualnych powodów nie jest wcale kpiną.
Widzę, że świetnie orientujesz się w rosyjskich mediach. Nie szukałeś etatu w np. OSW albo nie chciałbyś zastąpić na medialnym froncie nieustraszonej Arlety Bojke?
Jakoś niespecjalnie martwi mnie los rzeczy martwych, niepotrzebnego stadionu-molocha. Bardziej obchodzi mnie 19 ofiar wśród uciekinierów do Rosji sprzed kilku dni. Oczywiście zabiły ich "psy Putina"?

autor: V.C., data nadania: 2014-08-24 11:55:57, suma postów tego autora: 1123

"Panie tarak Jaki jest pana stosunek do Leszka Millera?" - pyta pan Leonid

To są szczegóły drugorzędne, o których nie warto rozmawiać.
Są narzędziem manipulacji socjotechnicznej, co chyba i dla pana Leonida powinno być jasne.
Chyba, że sam pan eonid jest tym narzędziem na tym portalu, no to

autor: tarak, data nadania: 2014-08-24 13:01:37, suma postów tego autora: 3240

Jesteś psem Putina?

Nie wiesz CV, że separatyści, terroryści czyli ruskie bydło strzelają do swoich uchodźców? Na jakim żyjesz świecie?! Przecież te psy Putina już w Odessie same się spaliły. A Gradami to kto strzela w miasta? Przecież nie Ukraińcy. Psy Putina same się spaliły w Odessie, ostrzeliwują własnych uchodźców i własne miasta. Taka jest prawda, a jak ktoś twierdzi, że to ukraińscy faszyści i nacjonaliści ten jest psem Putina.

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-24 13:26:28, suma postów tego autora: 2550

V.C.

Nikomu niepotrzebnego stadionu? Nie wiesz jaką popularnością cieszy się Szachtar Donieck.

Ofiary? Ciebie obchodzą ofiary tylko po jednej stronie barykady.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2014-08-24 14:55:53, suma postów tego autora: 2157

polak17, data nadania: 2014-08-20 09:03:06,

Plules sie jak pokazali jednego Serba
Co teraz powiesz?
Oczywiscie moskiewskie doopolizy i kacapy maja teraz prawo?

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szokujace-zdjecia-z-doniecka-rebelianci-zorganizowali-pochod-jencow/z0d8p

autor: Rebel2, data nadania: 2014-08-24 18:44:15, suma postów tego autora: 3910

Paweł

Nie wiem i specjalnie mnie to nie interesuje. A przed budową stadionu na Euro, gdzie grał Szachtar? Na pastwisku?
Masz w sumie rację. Znacznie bardziej szkoda mi cywilów niż żołnierzy.

autor: V.C., data nadania: 2014-08-24 18:47:50, suma postów tego autora: 1123

Parada w Doniecku

https://www.youtube.com/watch?v=8B_3Tq3u3c0

Nie podoba ci się rebelu parada w Doniecku? Wolałbyś tam zobaczyć ukraińskie czołgi i defiladę banderowców?
Takiego wała!

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-24 18:53:20, suma postów tego autora: 2550

Paweł

Nie użyłem słowa "nikomu". Stadion za 300 mln $ był bardzo potrzebny multimiliarderowi Rinatowi Achmetowowi, działaczom UEFA, firmie ArupSport (projektantom), tureckiej firmie Enka (wykonawcy) oraz...Beyonce Knowles.

autor: V.C., data nadania: 2014-08-24 18:57:46, suma postów tego autora: 1123

Bartek

Paradą w Doniecku złamali konwencję genewską.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2014-08-24 19:05:11, suma postów tego autora: 2157

@

Być może powstańcy złamali konwencję genewską, tak samo jak Rosjanie w 1944 > http://youtu.be/JC6oJURg6Pk
Mimo wszystko publiczne pokazanie triumfu dobra nad złem reprezentuje wyższą wartość niż ścisłe trzymanie się prawa.

autor: mlm, data nadania: 2014-08-24 21:17:43, suma postów tego autora: 4284

Fartek

A kto to sa Banderowcy?
Chyba ze jest to takie humorystyczne nazywanie Ukraincow tak jak ja nazywam ciebie KraPol
:))

autor: Rebel2, data nadania: 2014-08-24 21:55:52, suma postów tego autora: 3910

mln

Tym bardziej jezeli to "dobro" pokazane jest przez moskiewskich doopolizow.
Wtedy inne doopolizy i rusofile czuja sie bardzo mocne

autor: Rebel2, data nadania: 2014-08-24 21:59:58, suma postów tego autora: 3910

mln

https://www.youtube.com/watch?v=1voMpNWFBYI

widzisz zbieznosc: hitlerowcy - sovieci - moskiewskie doopolizy

autor: Rebel2, data nadania: 2014-08-24 22:05:47, suma postów tego autora: 3910

To takich bandytów popiera Rosja!

Azjatycka dzicz na Donbasie!

http://kresy24.pl/55558/barbarzyncy-z-donbasu-wystrzelili-pocisk-ze-zwlokami-zolnierza/

No i moskiewskie doopolizy ciesza sie

autor: Rebel2, data nadania: 2014-08-24 22:26:56, suma postów tego autora: 3910

Kijów używa bomb fosforowych

A strzelanie do cywilów z Gradów, artylerii i lotnictwa jest dopuszczalne przez konwencję genewską? A używanie bomb fosforowych?

http://www.youtube.com/watch?v=loOGTtJn12o

Czy Jaceniuk i Poroszenko odpowiedzą za to przed Międzynarodowym Trybunałem w Hadze?
Z pewnością nie. Zostaną osądzeni po obaleniu ich junty.

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-24 22:29:18, suma postów tego autora: 2550

Bomby fosforowe niosą zachodnią wolność

http://www.youtube.com/watch?v=QHsrga1RAyY

Słyszał kto, żeby Kończyk zrobił wykład na temat legalności używania bomb fosforowych przez ukraińską armię?
Ale protestuje przeciw paradzie faszystowskich jeńców! To złamanie konwencji genewskiej!

Co by to było, gdyby "separatyści" ostrzelali Kijów takimi bombami?! Od rana do wieczora wrzask we wszystkich mediach, bez przerwy te same zdjęcia pokazywane wciąż od początku na wszystkich kanałach i gadające głowy domagające się zbrojnej odpowiedzi. A teraz? Cisza. Bo palą tam kacapów, ruskie bydło. Nie będzie żadnej informacji, ani jednej migawki. A taki Kończyk rzuca się, że barbarzyńcy kazali faszystowskim jeńcom pokazać twarz i spojrzeć w oczy tym, do których strzelali.

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-24 22:45:13, suma postów tego autora: 2550

Nic lepiej nie oddaje

istoty "lewicy antytotalitarnej" niż stosunek pana Kończyka do TVN24.

autor: bolo, data nadania: 2014-08-25 07:44:20, suma postów tego autora: 4522

Lewicowe pryncypia Pawła K.

każą obecnie popierać bombardowania dzielnic mieszkalnych aby umożliwić realizację "planu naprawczego" MFW...

autor: bolo, data nadania: 2014-08-25 07:40:44, suma postów tego autora: 4522

Jak postępy wojsk rosyjskich

które "oficjalnie wkroczyły" na Ukrainę? Co na ten temat donosi TVN24 - źródło prawdy objawionej dla lewicy antytotalitarnej?

autor: bolo, data nadania: 2014-08-25 07:48:37, suma postów tego autora: 4522

@Rebel2

A jak tam zaprowadzanie demokracji w Ferguson?

autor: mlm, data nadania: 2014-08-25 11:25:19, suma postów tego autora: 4284

...

"Masz w sumie rację. Znacznie bardziej szkoda mi cywilów niż żołnierzy." [V.C.]

Od kul separatystów cywile również giną.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2014-08-25 18:02:10, suma postów tego autora: 2157

Ukraina strzeliła sobie w głowę

"Od kul separatystów cywile również giną."

Serio? TVN tak podał? Skoro tak to musi być prawda.
Nie tylko opowiadacie się po stronie zachodniego imperializmu i ich faszystowskich siepaczy, ale popieracie też ich zbrodnicze metody pacyfikacji Donbasu.
Bandyci mają wasze pełne poparcie i poklask. Zero zastrzeżeń.

Los wojny nie jest pewny. Po upadku Słowiańska zapowiadaliście triumfalnie, że góra tydzień i nie będzie śladu po Donieckiej i Ługańskiej Republice Ludowej. Zatkało kakao? Póki co ukraińska armia połamała sobie zęby na Donbasie, ale nawet gdyby stłumiła powstanie to i tak Ukraina już przegrała, bo na dłuższą metę po tych zbrodniach, których się dopuściła kijowska junta jednolita Ukraina jest niemożliwa. Może rozwiązanie pokojowe też nie przyniosłoby oczekiwanych przez juntę rezultatów, ale sięgniecie po grady, lotnictwo i artylerię było z góry skazane na porażkę. Ten wybór musi ostatecznie doprowadzić do rozpadu Ukrainy. Podnosząc rękę na Donbas Ukraina strzeliła sobie w głowę.

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-25 21:49:07, suma postów tego autora: 2550

Bartuś ogłosił: "Własowcy odnieśli moralne zwycięstwo"!

Bo oprócz malezyjskiego Boeinga udało im się trafić kilka ukraińskich Su-27 i An-24.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2014-08-25 22:52:37, suma postów tego autora: 6195

S.N.

Leciały nad Donbasem żeby zrzucić ulotki czy pomoc humanitarną?

autor: V.C., data nadania: 2014-08-25 22:57:42, suma postów tego autora: 1123

Dziwna cisza

SN przypomniał o malezyjskim samolocie. Pamięta ktoś jeszcze o tym? Dziwna cisza nastała. Ani słowa o dochodzeniu. Czyżby były problemy z udowodnieniem winy "separatystów", albo jeszcze lepiej Rosji? A może to banderowcy go strącili?
Gdyby nie było problemów wyliby na cały świat o każdym szczególe dochodzenia. Każdego dnia ten kotlet byłby odgrzewany, aż do obrzydzenia. Za jakiś czas okaże się, że to jednak banderowcy.

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-25 23:59:56, suma postów tego autora: 2550

"ZŁAMANIE KONWENCJI GENEWSKIEJ!!!" -

wyje Kończyk. Czyżby chodziło mu o bombardowanie bloków mieszkalnych? Szpitala? Gdzie tam... Chodzi o nieporównanie większą zbrodnię, mrożącą krew w żyłach!!!

autor: bolo, data nadania: 2014-08-26 00:16:00, suma postów tego autora: 4522

Niedługo będą latać na drzwiach od stodoły

Bo samoloty się kończą. Bagatelizujesz straty ukraińskiego lotnictwa SN. Właśnie zniszczenie lotnictwa spowodowało zatrzymanie postępów banderowców na froncie. Dziś Ukraina zwróciła się do Polski z prośba o sprzedanie broni. Może Bul-Komorowski sprzeda im drzwi od stodoły? Będą mogli je uzbroić w swoje ulubione narzędzia walki - widły i siekiery, którymi posługują się mistrzowsko. Mają doświadczenie. Trenowali na Polakach.

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-26 00:24:15, suma postów tego autora: 2550

mln, gratuluje!

teraz wierze ze jestes prawdziwym lewakim
Tylko prawdziwy lewak na wszystko ma odpowiedz
"A u was bija murzynow"

autor: Rebel2, data nadania: 2014-08-26 00:29:05, suma postów tego autora: 3910

Kulturnyj narod

http://www.wprost.pl/ar/464913/Minister-kultury-separatystow-z-bronia-na-paradzie-jencow/

Na zdjęciach z "parady" znalazła się także minister kultury Ługańskiej Republiki Ludowej. Jest ona umundurowana i uzbrojona.

autor: Rebel2, data nadania: 2014-08-26 01:24:06, suma postów tego autora: 3910

V.C., jak przystało na myśliwiec (Su-27) i samolot pasażerski (An-24)

zrzucały one oczywiście bomby fosforowe. A Boeing zrzucał ciała, z których uprzednio wyssano krew na Zachodzie, tawariszcz Striełkow bił się w piersi, że to najprawdziwsza prawda!

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2014-08-26 10:12:29, suma postów tego autora: 6195

Pan Bartek twierdzi

z całym przekonaniem, że od kul separatystów nie giną żadni cywile. Należy przyjąć z całą mocą do wiadomości, że pan Bartek tak twierdzi.

autor: Feliks Dzierżyński, data nadania: 2014-08-26 10:33:12, suma postów tego autora: 201

Parada hańby byłą także paradą prawdy

Pokazała wszakże niezbicie po czyjej stronie są mieszkańcy Doniecka, kto jest ich wrogiem a kto obrońcą. I choćby dla tego celu warto ją było zorganizować. Dzięki niej świat poznał kawal prawdy. Dowiedział się też, że kijowscy puczyści bombami Doniecka i nie tylko Doniecka nie odzyskają, że rozpad Ukrainy jest faktem. Dowiedział się także, że Zachód zawsze dostaje po łapach, gdy próbuje Wschód podporządkowywać swojemu systemowi wartości. I dobrze, iż dostaje, bo powinien wreszcie przyjąć do wiadomości, że jego system nie jest uniwersalny i że nigdy nim nie będzie.
Niestety koncesjonowana polska lewica też przegra, bo z faktu tego nie wyciąga pożądanych dla siebie wniosków, co trafnie swoimi wpisami wykazali Leonid i Hajdla.

autor: steff, data nadania: 2014-08-26 10:48:30, suma postów tego autora: 6626

S.N.

W dobie Internetu nie można tak wciskać ludziom kitu jak kiedyś. Nie muszę nawet znać się na rosyjskim uzbrojeniu, żeby wykazać Ci, że mocno minąłeś się z prawdą. Otóż nd Donbasem zestrzelono tzw. Antka, ale nie był to wcale "pasażerski An-24", jak napisałeś, lecz wojskowy transportowy An-26: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wladze-ukrainy-samolot-zostal-zestrzelony-zapewne-z-terytorium-rosji/pzfny
Samoloty An-26 były produkowane w latach 1969-86. To, że jeszcze są w stanie latać dobrze o nich świadczy. W Polsce stoją już w muzeach.

autor: V.C., data nadania: 2014-08-26 13:11:51, suma postów tego autora: 1123

@Rebel2

Naprawdę nie ma się czym podniecać, na banderowców ani nie oddawano moczu, ani nie robiono im waterboardingu.
Wy w tej "cywilizowanej" Ameryce moglibyście uczyć się kultury od prostych ludzi Donbasu.

autor: mlm, data nadania: 2014-08-26 17:16:27, suma postów tego autora: 4284

Ignorant V.C. dał głos

An-26 jest wersją rozwojową samolotu pasażerskiego An-24 i jedyne co może zrzucać to te wyśmiane przez naszego ignoranta ulotki. An-26 był przez wiele lat wykorzystywany przez PLL LOT - i tu rozczarowanie - bynajmniej nie do zrzucania bomb fosforowych.

A jak tam wersja tawariszcza Striełkowa o ciałach wyssanych z krwi - ciągle ma wyznawców wśród moher-lewicy?

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2014-08-26 18:05:12, suma postów tego autora: 6195

mln

Wlasnie podalem kilka przykladow tej "kultury"
Widze ze przykladem do nasladowania dla KraPolskiego lewaka jest kultura ala Nazi 1939
Slusznie was nazywaja Dzikimi Polami

autor: Rebel2, data nadania: 2014-08-26 19:43:01, suma postów tego autora: 3910

Szkoda z wami gadać

Ukraińscy bandyci używają bomb fosforowych, a wam przeszkadza parada faszystowskich jeńców.
Czym różnicie się od otwartych apologetów imperializmu?
Stopniem cynizmu, hipokryzji i fanatyzmu nawet ich przerastacie. Jako ogoniarze imperializmu, żeby uwiarygodnić się w oczach swoich panów jesteście bardziej papiescy od papieża. Pomagacie im w rozpętywaniu histerii wojennej, podżegacie do wojny, nawołujecie do kontynuowania ekspansji. Imperialiści mają w was sojusznika. Świadomie, lub nie jesteście po stronie imperializmu. Nie przeszkadzają wam nawet zbrodnicze metody i faszystowscy pomagierzy prozachodnich oligarchów-nacjonalstów, którzy pochwalają dokonania UPA. Nie możecie doczekać się stłumienia ludowego powstania w Donbasie. Powstańcy to dla was "psy Putina", a faszyści i nacjonaliści, którzy atakują cywilną ludność ciężką bronią to bojownicy o wolność i niezależność Ukrainy. Franco też bronił Hiszpanii przed psami Stalina przed bolszewicką zarazą? Hitlerowi też byście kibicowali przeciw ZSRR? To bardzo możliwe, bo wściekle nienawidzicie "kacapów" dzięki którym w ogóle żyjecie. Stoczyliście się na prawackie pozycje polskich szowinistów-nacjonalistów.

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-26 19:55:57, suma postów tego autora: 2550

Ekspert S.M. dał głos

Kolejny prof. Binienda nam się objawił. An-26 został skonstruowany na bazie An-24, ale jest samolotem transportowym: https://pl.wikipedia.org/wiki/An-26
Zestrzelony An-26 przewoził cywilów czy żołnierzy? Nie widzisz różnicy? Współczuję.
Nigdzie nie wspomniałem o bombach fosforowych. My, "psy Putina", nie piszemy też postów wspólnymi siłami, więc nie pieprz mi tu o bombach.

autor: V.C., data nadania: 2014-08-26 21:50:41, suma postów tego autora: 1123

Ignorant V.C. napisał:

"Leciały nad Donbasem żeby zrzucić ulotki czy pomoc humanitarną?"

Otóż tak drogi ignorancie, bo to nie bombowce.

Rewelacje Striełkowa ignorant V.C. pominął wstydliwym milczeniem, bo są granice debilizmu, których nawet zasłużony rusofil nie przekracza :)

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2014-08-26 22:53:31, suma postów tego autora: 6195

konwencja genewska, dobre sobie

że przypomnę co robiono z oficerami Berkutu, czy z ofiarami palenia w Odessie - czy kogoś za tamte zbrodnie skazano? Może Kończyk zna już wyniki śledztwa?

autor: kontras, data nadania: 2014-08-26 22:55:52, suma postów tego autora: 1774

Słuchajcie banderowcy

https://www.youtube.com/watch?v=P8elbujVO-8

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-26 23:36:54, suma postów tego autora: 2550

Gadajcie co chcecie

https://www.youtube.com/watch?v=omhSwi3bM9s

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-26 23:35:46, suma postów tego autora: 2550

Mityng w Charkowie przeciwko ludobójstwu

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IkIUSLy5Ud0

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-26 23:55:48, suma postów tego autora: 2550

Paweł Gubariew o siłach Noworosji i nie tylko

Siły zbrojne odmłodniały. Jeśli wcześniej, średni wiek wynosił 40 lat, to teraz większość wstępujących w siły samoobrony mieści się w przedziale 18-30 lat.
Wiemy, że zostaną powołane jeszcze inne Ludowe Republiki: Charków, Zaporoże, Dniepropietrowsk, Odessa, Chersoń i Nikołajew. Naród wystąpi przeciwko tym, którzy gonią masowo ludzi na śmierć.
Sytuacja społeczna w wymienionych regionach jest napięta, a pogarszająca się sytuacja materialna ludności przyśpieszy proces rozkładu Ukrainy, projekt Ukraina jest obecnie bankrutem, stwierdził Gubariew.

To dopiero początek. Ciąg dalszy nastąpi.

autor: Bartek, data nadania: 2014-08-27 00:09:07, suma postów tego autora: 2550

Fartek

Czasy komuny ktorych ty nie znasz to byly wspaniale do powstawania nowych humorow, kawalow
Oto jeden z nich:

W dzungli ktos puscil pogloske ze nadchodzi Komuna
Wszystkie zwierzeta lamentuja z wyjatkiem Pawiana
A ty co , nie martwiesz sie?
Nie, ja mam czerwona doope

Moze wiec jest czas nazywania "psow Putina" "pawianami Putina"?

autor: Rebel2, data nadania: 2014-08-28 02:19:33, suma postów tego autora: 3910

Dodaj komentarz