Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Poznań: NOP wyśmiany

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Lewica Dała Radę

Oby do wyborów.

autor: Cud2, data nadania: 2014-08-28 10:18:22, suma postów tego autora: 3207

Skąd ten sarkazm, Cisza?

"Następną razą" trza się postarać, by 10-ciu pikietujący6ch lewaków przeciwko dwu tysiącom nazi pilnowalo i odprowadzało do taksówek przynajmniej 7 tys. policjantów.
Wtedy będzie demokracja.
Ni ma innyj opcji. Jak ta w/w opcja niy wypali, to dać czadu "służbom"... w sile jedenastu osobo-lewaków...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2014-08-28 23:09:15, suma postów tego autora: 5956

Nie jestem nacjonalistą ...

ale po przeczytaniu tego tekstu i oglądnięciu filmiku autorytatywnie stwierdzam, że Ci nacjonaliści z NOP-u mają wiele więcej odwagi, rozumu i kultury od tego "jednokomórkowca" z kamerką (pewnie telefonem), który - gdyby nie ta obstawa policji - to pewnie by w gacie narobił ze strachu i siedział cichutko jak mysz pod miotłą.

PS. A Ciszewski jak to Ciszewski - niby bardziej inteligentny od przeciętnego, niedomytego lewaka, ale co najwyżej o tą jedną "komórkę" :-)

autor: konserwatysta, data nadania: 2014-08-29 23:12:25, suma postów tego autora: 108

Cyt:

"bardziej inteligentny od przeciętnego, niedomytego lewaka, ale co najwyżej o tą jedną "komórkę""

Nacjonalistą nie jesteś, ale żadnym konserwatystą też nie. Co by złego o nich nie powiedzieć, to akurat oni nie określają innych w ten sposób. Zwykły z ciebie korwinowiec a nie żaden konserwatysta.

autor: Gayetsky, data nadania: 2014-08-30 13:34:53, suma postów tego autora: 181

A i owszem racja, Mr. Gayetsky

Takich "polokonsewatystuf" na Zachodzie zatrudniono by najwyżej jako pucybutów, bez prawa awansu ze względu na wrodzoną głupotę.

autor: szczupak, data nadania: 2014-08-30 16:31:49, suma postów tego autora: 3747

...

"Nacjonalistą nie jesteś, ale żadnym konserwatystą też nie. Co by złego o nich nie powiedzieć, to akurat oni nie określają innych w ten sposób. Zwykły z ciebie korwinowiec a nie żaden konserwatysta"


Nie, tylko nie "korwinowiec"! (to już wolę być nacjonalistą, faszystą, a nawet lewakiem - choćby i niedomytym).

A mówiąc już całkiem poważnie, to byłem zdenerwowany i trochę zdołowany poziomem "dziennikarstwa" Ciszewskiego. Nie chcę się usprawiedliwiać, choć prawdą jest, że takich a nie innych słów użyłem pod wpływem emocji i silnego wzburzenia (na ogół takiego języka i takiej retoryki nie używam). Oczywiście chyba nie muszę dodawać, że w ten sposób pisałem o niewielkim odsetku ludzi spośród tych o lewicowym (lewicującym) światopoglądzie, do których zaliczyłem np. tego "bohatera" z telefonem - osobiście żałuję, że do tego niskiego poziomu "debaty ulicznej" próbował doszlusować towarzaysz Ciszewski.

autor: konserwatysta, data nadania: 2014-08-30 19:55:40, suma postów tego autora: 108

kradzierz ulotek

apolicja nie reagije.tacy tam antyfasziszcijak lewica z Kalisza i kwacha

autor: dcio, data nadania: 2014-09-01 10:09:55, suma postów tego autora: 391

Konserwatysta

Najniższy poziom wyznacza nie czyjeś dziennikarstwo tylko głupiutkie wpisy takich osobników jak ty. Nie byłeś nie wiesz ale się wymądrzasz
Przyjedź na seminarium
https://www.facebook.com/events/1453790758228744/?ref=4
przekonasz się na macie co by zrobił pan z telefonem gdyby NOP nie uciekał z własnej akcji taksówkami pod obstawą policji.

autor: marco, data nadania: 2014-09-02 00:53:12, suma postów tego autora: 160

Typ co pisze

o niedomytych lewakach walczy o standardy dziennikarstwa.

Trzymajcie mnie bo TV dyńką od śmiechu rozwalę.

Gdzie te prostytutki walczące o dziewictwo w życiu publicznym?

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-09-05 18:52:40, suma postów tego autora: 2743

Dodaj komentarz