Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wzrosła liczba wypadków przy pracy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

A ja mam dyplom magistra zarządzania prywanej WSBZP (Wyższej Szkoły Bulenia Za Papierek) w Wąchocku

, skórę, furę, komórę i żel we włosach na głowie, a poza tym nie dobiłem jeszcze do trzydziestki, mieszkam w wielkim mieście w POlsce A. Wiem więc doskonale, że tylko i wyłącznie niedouczone mohery po komunistycznych zawodówkach ulegają wypadkom przy pracy. Dlaczego? Otóż. Zamiast skupić się na robocie myśli se taki o najbliższej pielgrzymce bądź o tym ile kasy przelać Rydzykowi na Maybacha, więc i o wypadek nietrudno. I jeszcze taki niedouczony bolszewik bezczelnie żąda w takich sytuacjach POmocy od państwa finansowanej z naszych POdatków, które Pan płaci, Pani płaci, wszyscy płacimy. Jest to przejaw roszczeniowości homo sovieticusowskiej, relikt minionej zniewolonej, ponurej i szaroburej epoki niestety. Amęt.

autor: Paszport Tefałenu, data nadania: 2014-09-10 12:33:31, suma postów tego autora: 231

>Wśród ofiar wypadków było 14512 kobiet, czyli 37,2%.

parytet! parytet!

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2014-09-16 21:57:07, suma postów tego autora: 2714

jednym słowem

praca szkodzi, tylko za PRLu nie szkodzi

autor: jliber, data nadania: 2014-09-18 21:46:23, suma postów tego autora: 4329

Paszport Tefałenu

Skórę, furę, komórę i żel to akurat dzisiaj sygnatura roszczeniowca bo to najtańsze i bez gustu, granatem żeś oderwany od lat 90tych, czas odświerzyć stereotypy.

Na przykład: a ja mam zachodni MBA, drogi elegancki ale casualowy nierzucający się w oczy ciuch, nowe Volvo SUV, iphone 5, modnie ostrzyżony. Reszta z Twojej wypowiedzi o roszczeniowcach się już zgadza ;)

autor: jliber, data nadania: 2014-09-18 21:56:36, suma postów tego autora: 4329

Dodaj komentarz