Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Protest lokatorów

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

-

"Radni nie odnieśli się do tych wystąpień."

To jasny sygnał dla ludzi żeby w wyborach samorządowych nie wrzucali kart do urn.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-10-01 19:53:14, suma postów tego autora: 2743

grabieżcza reprywatyzacja?

poważnie? grabieżczy zwrot ukradzionega mienia prawowitym właścicielom? możliwe to czy oksymoron?

autor: jliber, data nadania: 2014-10-01 22:46:40, suma postów tego autora: 4329

Prawowitym włąścicielem jest tylko naród.

I właśnie on został ograbiony. Aż dziw, że niektórzy nawet takiej elementarnej wiedzy nie mają.

autor: steff, data nadania: 2014-10-02 11:42:27, suma postów tego autora: 6626

Jliber

a oddwania nieruchomości wartych miliony za klepiska ogrodzone parkanem nie warte 500 tys. złotych to jest akt dziejowej sprawiedliwości?

Ps.

A jak się ma prawo własności lokatorów które nabyli prawa własności do lokali 50-60 lat temu w budynkach znacjonalizowanych 100 lat temu?

Ich prawo własności jest mniej wolnorynkowe niż prawo własności kamieniczników?

To na takiej zasadzie niech liberałowie/libertarianie inni zażądają najpierw reprywatyzacji Nowego Jorku Holendrom a później plemionom indiańskim.

Bo potomkowie mieszkańców wigwamów na obecnym Manhatanie na pewno się znajdą.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-10-02 08:59:02, suma postów tego autora: 2743

A.Warzecha

Artykul jest o Polsce a nie o Ameryce, a wiec porownanie bardzo cienkie

Jezeli ty kupisz cos od zlodzieja czy pasera to jestes (zgodnie z obowiazujacym prawem POLSKIM) prawowitym wlascicielem czy przestepca bioracym udzial w kradziezy?

autor: Rebel2, data nadania: 2014-10-02 15:49:42, suma postów tego autora: 3910

-

Rebel2 i co z tego? Analogia jest trafna bo czym się różni spadkobierca Indianina co mu zabrano heimat od szlachciury któremu znacjonalizowano dworek?

A kiedy państwo polskie zreprywatyzuje majątki nielegalnie odebrane członkom Konfederacji Targowickiej hm?

Ps.
Nie Twoja wykładnia jest nieprawdziwa ktoś kto wykupił mieszkanie w budynku zbudowanym na znacjonalizowanym terenie to NIE JEST to paserstwo w rozumieniu KK.

Ale jeśli twierdzisz inaczej myślę że mógłbyś złożyć doniesienie do prokuratury o popełnienie przestępstwa paserstwa przez kilkadziesiąt tysięcy osób. W prokuraturze też się powinni śmiać czasem:P

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-10-02 19:27:31, suma postów tego autora: 2743

Czego może dokonać 100 osób..... protestujących

w W-wie

gdy 120 protestujących górników wyjechało ze swych chodników pod ziemią ...... na powierzchnię :(.

Pozdrawiam :(

jacekx marksista chrześcijański
z SLD

autor: jacekx, data nadania: 2014-10-02 22:49:49, suma postów tego autora: 3088

A.Warzecha

Gdybys byl sie pofatygowal i przeczytal watek na tym forum:

"USA zapłacą odszkodowanie plemieniu Nawaho"

to dowiedzialbys sie ze jednak placa.
A to wszystko dodatkowo do comiesiecznych czekow i innych przywileji dla potomkow wysiedlonych Indian

autor: Rebel2, data nadania: 2014-10-03 03:59:53, suma postów tego autora: 3910

A.Warzecha

Nie można oddać czegoś "holdendrom" albo "indianom". Wg libertarian można własność oddać jedynie konkretnemu człowiekowi który ma dowody że on albo jego przodek tą własność posiadał. Jeżeli przyjdzie konkretny człowiek będzie miał dowody na to że jego konkretny przodek miał Manhattan to mu libertarianie oddadzą Manhattan.

autor: jliber, data nadania: 2014-10-03 10:24:14, suma postów tego autora: 4329

.

1.
Reprywatyzacja jest grabieżą z tej między innymi przyczyny, że de facto odbiera bądź potencjalnie odbiera ludziom dach nad głową.

2.
Nacjonalizacja tych kamienic (czy raczej kupy ruin) grabieżą nie była, jako że ich właściciele mieli gdzie mieszkać. Pozbawiono ich jedynie możliwości żerowania na innych.


Nie wiem, dlaczego niektórym tak trudno to zrozumieć.

autor: motyl, data nadania: 2014-10-03 11:33:40, suma postów tego autora: 2165

"libertarianie oddadzą Manhattan" :D

Razem z Inflantami?

autor: bolo, data nadania: 2014-10-03 14:02:10, suma postów tego autora: 4522

-

Straszycie że ruskie przyjdą a wystarczy że by przyszli cwaniaki jak wy i tak czy siak wielu ludzi straci dach nad głową.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-10-03 21:51:21, suma postów tego autora: 2743

-

"to dowiedzialbys sie ze jednak placa."

Ale czy reprywatyzacja to płacenie? Niech oddają działki pod Empire State Building na wigwamy.

Pieniądze to gros spadkobierców szlachciurów dostało nawet za ziemie których nie zabrała PRL (Zabużanie).

O zamianę Hells Kitchen na prerię!

"Nie można oddać czegoś "holdendrom" albo "indianom". Wg libertarian można własność oddać jedynie konkretnemu człowiekowi który ma dowody że on albo jego przodek tą własność posiadał."

Jeżeli kolego Jliberze jakby takie ziemie oddawano w USA to by się znaleźli spadkobiercy- gwarantuję tylko jednak że takie "odzyskiwanie" majątków w USA jak w PL jest niemożliwe.

Bo w WWA to kwestia paru tysięcy złotych żeby "znaleźć" korzenie żydowskie i prawa do jakichś nieruchomości.

Ps.

Jliber powtarzam pytanie- kto chroni prawo własności ludzi którzy nabyli mieszkania na terenach podlegających "reprywatyzacji"? Czy ich prawa własności są mniej własnościowsze niż prawa kamieniczników?

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-10-03 21:50:23, suma postów tego autora: 2743

A.Warzecha

Ten temat jest o kRaju i robienie analogi pomiedzy Polska i USA jest calkowitym bezsensem i kierowaniem dyskusji na boczny tor.
Koniec, kropka

A jakie prawo broni najemcow mieszkan?
PRAWO POLSKIE ustanowione przez waszych reprezentantow , ktorzy wybrali sie sami podczas waszej swiadomej absencji na wyborach

autor: Rebel2, data nadania: 2014-10-04 03:34:46, suma postów tego autora: 3910

rebel

to nie są nasi reprezentanci

autor: nikyty, data nadania: 2014-10-04 20:23:52, suma postów tego autora: 3572

nikyty

Powinno byc:
"waszych" reprezentantow

autor: Rebel2, data nadania: 2014-10-05 03:11:12, suma postów tego autora: 3910

Jestem pod wrażeniem

Jak przychodzi co do czego, to dla Jiberków etc. Hameryka jest be.
Kto wie, czy to nie kolejne śpiochy Putlera.

autor: szczupak, data nadania: 2014-10-06 23:28:40, suma postów tego autora: 3747

A.Warzecha

Sorry, miałem zawrót d... ostatnio.

Po pierwsze, USA są niedużo bliżej, a w niektórych kwestiach nawet dalej, od państwa minimalnego niż Polska, więc nie bardzo wiem czego miałoby dowodzić to że czegoś w USA nie robią albo robią.

Po drugie, tak, prawa własności ludzi którzy nabyli kradzione mienie są, jak to mówisz, "mniej własnościowsze", i to dość ogólne prawo. Gdyby tego prawa nie było, złodziej mógłby łatwo "wyprać" ukradzione mienie. ALE złodziej ma obowiązek zadośćuczynić wszystkie krzywdy, więc jeżeli wziął kasę za kradzione mienie, to musi tą kasę oddać.

Więc proste, złodziej (państwo) ukradło mienie, a potem komuś sprzedało tak? Czyli, mienie wraca do prawowitego właściciela a złodziej (państwo) oddaje kasę obecnemu właścicielowi.

Oczywiście w przypadku własności komunalnej nie ma czego komu spłacać bo złodziej (państwo) dalej jest właścicielem ukradzionego mienia.

autor: jliber, data nadania: 2014-10-08 19:13:45, suma postów tego autora: 4329

Jliber dziękuję za odpowiedź,

"Po drugie, tak, prawa własności ludzi którzy nabyli kradzione mienie są, jak to mówisz, "mniej własnościowsze", i to dość ogólne prawo. Gdyby tego prawa nie było, złodziej mógłby łatwo "wyprać" ukradzione mienie. ALE złodziej ma obowiązek zadośćuczynić wszystkie krzywdy, więc jeżeli wziął kasę za kradzione mienie, to musi tą kasę oddać."

Nikt nie "nabywał" skradzonego mienia już Rebelowi tłumaczyłem że porównywanie tego do paserki to żenada.

Po wojnie całe kwartały centralnych dzielnic Warszawy to były gruzowiska których własciciele nie żyli bądź byli zagranicą/ nie było kontaktu. Państwo tych terenów nie "ukradło" tylko zabudowało, zagospodarowało budynki zostały zasiedlone.

Dopiero po 50 latach znaleźli się cwaniacy którzy teraz chcą odbierać ludziom mieszkania i zamiast terenów które przed wojną były albo ugorami albo po wojnie gruzowiskami przejmują teraz zabudowane, uzbrojone i warte kilkaset razy więcej.

To nie należy się zwrot za koszty amortyzacji mienia itp. ponoszone przez użytkowników nieruchomosci?

A co z instytucją zasiedzenia?

"Więc proste, złodziej (państwo) ukradło mienie, a potem komuś sprzedało tak? Czyli, mienie wraca do prawowitego właściciela a złodziej (państwo) oddaje kasę obecnemu właścicielowi."

Wszystko to działo się na podstawie przepisów prawnych ówczesnie obowiązujących. Do dzisiaj w większosci nie zostały one uchylone. Masz prawo etycznie oceniać to jako "kradzież" ale prawnie kradzież to nie jest.

Karanie tych ludzi przypominało by sytuację gdyby rząd najpierw wprowadził np. prawo pozwalające posiadanie bazook as później tego zakazał i zaczął karać posiadaczy bazook nabytych na podstawie wczesniejszego prawa.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-10-09 10:43:40, suma postów tego autora: 2743

-

"A jakie prawo broni najemcow mieszkan?
PRAWO POLSKIE ustanowione przez waszych reprezentantow , ktorzy wybrali sie sami podczas waszej swiadomej absencji na wyborach"

Co jakie prawo? Częsc rozwiązań prawnych w materii jest dobra. Tylko że "prawowici spadkobiercy i ska" nie boją się tych przepisów łamać przy wykorzystani koksów, pałkarzy i metod przestępczych. Po prostu jak powiedział min. Sienkiewicz "państwo nie istnieje"- czyli jest jak w liberałowie lubią najbardziej.

Ps.
Jak tam Twój przedstawiciel Hussein Obama?

"Oczywiście w przypadku własności komunalnej nie ma czego komu spłacać bo złodziej (państwo) dalej jest właścicielem ukradzionego mienia."

Od kiedy mieszkania komunalne należą do państwa bo chyba jestem niedouczony?

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-10-09 10:51:29, suma postów tego autora: 2743

A.Warzecha

>>To nie należy się zwrot za koszty amortyzacji mienia itp. >>ponoszone przez użytkowników nieruchomosci?

Masz rację, można taką analizę zrobić, tj na korzyść użytkowników koszty utrzymania/budowy przez nich poniesione a na korzyść prawowitych właścicieli utracone przez nich przychody z najmu utraconych nieruchomości przez te 50 lat (plus inflacja i rynkowe odsetki oczywiście za odpowiednią ilość lat). Tyle że przy takiej analizie tylko się pogarsza sytuacja obecnych właścicieli, bo nie dość że tracą swoją nieruchomość to jeszcze musieliby dopłacić niewiadomo ile prawowitym właścicielom, bo na pewno wyszłoby dla nich na plus, i to sporo. Czyli świetny argument, ale chyba nie w tą stronę w którą byś chciał...

>>A co z instytucją zasiedzenia?

No jak się prawowity właściciel nie zgłosi (albo go nigdy nie było) to owszem libertarianie uznają zasiedzenie.

>>Masz prawo etycznie oceniać to jako "kradzież"
>>ale prawnie kradzież to nie jest.

No etycznie dysktujemy właśnie, tj jakie prawo powinno być. Prawo to umowa społeczna, przecież lubicie umowy społeczne? A jakie prawo jest czy było to nie ma o czym dyskutować, to wiadomo z google, i nie stanowi żadnego argumentu na to jakie prawo powinno być.

autor: jliber, data nadania: 2014-10-09 14:26:39, suma postów tego autora: 4329

A.Warzecha

>>Od kiedy mieszkania komunalne należą
>>do państwa bo chyba jestem niedouczony?

??? A do kogo wg Ciebie należą?

autor: jliber, data nadania: 2014-10-09 14:31:30, suma postów tego autora: 4329

A.Warzecha

To Barak Hussein Obama tez bierze udzial w reprywatyzacji polskich domow?

autor: Rebel2, data nadania: 2014-10-09 17:44:06, suma postów tego autora: 3910

-

" bo nie dość że tracą swoją nieruchomość to jeszcze musieliby dopłacić niewiadomo ile prawowitym właścicielom, bo na pewno wyszłoby dla nich na plus, i to sporo. Czyli świetny argument, ale chyba nie w tą stronę w którą byś chciał...[...]"

Po 1:
Nie dokonałeś żadnych wyliczeń tylko piszesz na zasadzie wydaje mi się a to słaby argument

Po 2:
Dlaczego ma się zwracać obecną wartość a nie wartość z momentu odebrania nieruchomości?

"No jak się prawowity właściciel nie zgłosi (albo go nigdy nie było) to owszem libertarianie uznają zasiedzenie."

Przeczytaj ile lat trwa zasiedzenie czy to w złej wierze czy dobrej wierze. Podpowiem: krócej niż 50 lat a co najmniej tyle lat wcześniej był dekret Bieruta.

Reasumując libertarianie popierają żeby mieszkania które zostały znacjonalizowane zostały przekazane mieszkańcom bo libertarianie uznają zasiedzenie?

"Prawo to umowa społeczna, przecież lubicie umowy społeczne?"

Ja nie uznaję żadnych umów społecznych bo to forma ochłapów rzucanych tym którzy wypracowują bogactwo przez tych co te bogactwa przeżerają. Nie interesują mnie "umowy społeczne" z kapitalistami, kamienicznikami czy innymi podejrzanymi typami.

Umowa społeczna to może być w formie że rodzice utrzymują małoletnie dzieci a potem pełnoletnie dzieci utrzymują starych rodziców.

Inne "umowy społeczne", "dialogi społeczne" to dyktatura kapitału która ubiera się w szatki dobrodziejów.

" A jakie prawo jest czy było to nie ma o czym dyskutować, to wiadomo z google, i nie stanowi żadnego argumentu na to jakie prawo powinno być. "

Jak to k%$# nie ma znaczenie jakie było prawo? Jakby nie miało to znaczenia to prawo mogło by działać wstecz i nie ważne było by jakie jest prawo obecnie bo zawsze będą mogli się znaleźć Ci co wprowadzą nowe prawo "takie jakie powinno być" i zaczną karać tych którzy robili to co zgodnie ze wcześniejszym prawem ale niezgodnie z nowym.

"??? A do kogo wg Ciebie należą? "

Sam napisałeś że prawo można sprawdzić na google to sprawdź bo ja tylko delikatnie sugeruję że się mijasz z rzeczywistością.

"To Barak Hussein Obama tez bierze udzial w reprywatyzacji polskich domow? "

A Ty jesteś głupi, jesteś z policji czy nie uczyła Cię wredna komuna co to aluzja?

Czy mam wyjaśnić Panu niekumatemu?

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-10-11 02:49:49, suma postów tego autora: 2743

"przychody z najmu utraconych nieruchomości"

??? Nie pomyliłeś czasem portali?

Lewicy nie interesują "przychody" kamieniczników i innych (drobnych i grubszych) kapitalistów.

autor: motyl, data nadania: 2014-10-11 11:42:48, suma postów tego autora: 2165

A.Warzecha

>>Nie dokonałeś żadnych wyliczeń tylko piszesz na zasadzie >>wydaje mi się a to słaby argument
>>Dlaczego ma się zwracać obecną wartość a nie wartość z >>momentu odebrania nieruchomości?

Widzę masz problemy z rozróżnieniem argumentów ilościowych od jakościowych. Ty owszem liczysz ale tylko to co ci się podoba. Przez 50 lat odebrałeś możliwość uzyskiwania dochodu z nieruchomości przez prawowitych właścicieli, tego już ci się liczyć nie chce. Na tej samej zasadzie mógłbym przyjść do twojego domu, powiedzieć w...j na 10 lat, a po 10 latach ci zwrócić działkę/dom i powiedzieć o co ci chodzi, jakie odszkodowanie, przecież zwracam ci działkę/dom o tej samej wartości co 10 lat temu, a nawet większej, bo wstawiłem nowe meble, haha, ciekawe co by wtedy z twojej lewicowości zostało :)

>>Przeczytaj ile lat trwa zasiedzenie
>>czy to w złej wierze czy dobrej wierze.

To jakie było/jest prawo nie stanowi żadnego argumentu na to jakie prawo powinno być, ile razy mam powtarzać. Gdyby było inaczej to nie walczyłbyś o zmianę prawa.

>>Reasumując libertarianie popierają żeby mieszkania które >>zostały znacjonalizowane zostały przekazane mieszkańcom bo >>libertarianie uznają zasiedzenie?

No tak, jak się właściciel nie zgłosi prawowity to tak.

>>Ja nie uznaję żadnych umów społecznych

Sobie możesz ich nie uznawać, co nie zmienia faktu że pójdziesz do więzienia jak je złamiesz.

>>Umowa społeczna to może być w formie że rodzice utrzymują >>małoletnie dzieci a potem pełnoletnie dzieci utrzymują >>starych rodziców.

Nie, to jest umowa prywatna.

>>Inne "umowy społeczne", "dialogi społeczne" to dyktatura >>kapitału która ubiera się w szatki dobrodziejów.

Tak, kapitaliści mają ogromny wpływ na umowy społeczne, i często to wykorzystują do złych celów, np ograniczenie wolnej konkurencji, dotacje państwowe itp.

>>Jak to k%$# nie ma znaczenie jakie było prawo?

Nie powiedziałem że nie ma znaczenia jakie było prawo, masz problemy z czytaniem chyba. Powiedziałem że to jakie było/jest prawo nie stanowi żadnego argumentu na to jakie prawo powinno być.

>>Sam napisałeś że prawo można sprawdzić na google to >>sprawdź bo ja tylko delikatnie sugeruję że się mijasz z >>rzeczywistością.

Kręcisz strasznie, jakieś półgębkiem sugerowanie nieprawdy, wymigiwanie się od odpowiedzi na proste pytanie. Skoro komunalna to nie jest własność państwowa to niby jaka. Prywatna???

autor: jliber, data nadania: 2014-10-12 15:31:34, suma postów tego autora: 4329

motyl

Słuchaj zróbmy tak, oddaj mi swoje mieszkanie na 10 lat. Obiecuję zwrócę ci je po 10 latach o takiej samej wartości. Jak wartość spadnie to dopłacę różnicę. Jak wzrośnie to ty mi dopłacisz. Co ty na ten deal? Pasuje lewicowcowi?

autor: jliber, data nadania: 2014-10-12 15:33:10, suma postów tego autora: 4329

A.Warzecha - to byl sarkazm. Rozumiesz?

Jezeli jakis glab w temacie "Reprywatyzacja" pisze:

"Ps.
Jak tam Twój przedstawiciel Hussein Obama?"

To do czego jest to aluzja??????
To jest raczej bezsilnosc w znalezieniu logicznego argumentu a "inteligencja" podpowiada jedynie inna wersja "a ty masz krzywe nogi"

autor: Rebel2, data nadania: 2014-10-12 23:28:24, suma postów tego autora: 3910

-

"Widzę masz problemy z rozróżnieniem argumentów ilościowych od jakościowych. Ty owszem liczysz ale tylko to co ci się podoba."

A Ty natomiast jako altruista liczysz to co Ci się nie podoba.

"Przez 50 lat odebrałeś możliwość uzyskiwania dochodu z nieruchomości przez prawowitych właścicieli, tego już ci się liczyć nie chce."

Dochód z kamienicy przedwojennej bez sracza i prądu przez 50 lat był by mniejszy niż z kamienicy w której takie wygody są zapewnione.

Reasumując nie przedstawiłeś żadnych liczb, szacunków a twierdzisz że są większe niż moje jesteś krzykaczem i tyle.

"Na tej samej zasadzie mógłbym przyjść do twojego domu, powiedzieć w...j na 10 lat, a po 10 latach ci zwrócić działkę/dom i powiedzieć o co ci chodzi, jakie odszkodowanie"

Jakby moja działka miała 1000 tys. hektarów i służyła do wyzysku ludzi to ok.

"co by wtedy z twojej lewicowości zostało :)"

A co by zostało z Twojej prawicowości jakby Ci babkę wyeksmitowali na bruk.

Bawimy się w dyskusję na zasadzie Kaczyński vs. Tusk? Proszę bardzo.

"To jakie było/jest prawo nie stanowi żadnego argumentu na to jakie prawo powinno być, ile razy mam powtarzać."

Nie dyskutujemy o tym jakie wg. Ciebie prawo ma być. Tylko jakie ma być zachowanie organów w ramach obecnego prawa?

"No tak, jak się właściciel nie zgłosi prawowity to tak."

Czyli negujesz prawo zasiedzenia bo jak po 1000 lat sie zgłosi "prawowity właściciel" to trzeba mu oddać to po co pieprzenie że "libertarianie popierają zasiedzenie".

Zawsze się znajdzie nie właściciel ale cwaniak co kupi prawa i idąc tym tokiem myślenia należy oddać wyspę Wolin Wikingom.

"Sobie możesz ich nie uznawać, co nie zmienia faktu że pójdziesz do więzienia jak je złamiesz."

Jaki paragraf wymaga akceptowanie "umowy społecznej"?

"Tak, kapitaliści mają ogromny wpływ na umowy społeczne, i często to wykorzystują do złych celów, np ograniczenie wolnej konkurencji, dotacje państwowe itp."

A poza tym głodowe stawki, wyzysk itp. to Ci nie przeszkadza.

Ale spoko kapitaliści będą łamali zarówno Twoje "złe cele" jak i moje póki nie skończy się z nimi.

"Kręcisz strasznie, jakieś półgębkiem sugerowanie nieprawdy, wymigiwanie się od odpowiedzi na proste pytanie. Skoro komunalna to nie jest własność państwowa to niby jaka. Prywatna??? "

Samorządowowa trudno było tak długo to sprawdzić? A w polskim prawie własność państwowa to co innego co własność samorządu terytorialnego.

Tak trudno było odpalić Wikipedie?

"To do czego jest to aluzja??????"

Do tego że jak Ty jako Amerykanin (albo Amerykanin wannabe) możesz krytykować Obamę bez zarzutów pt. "To Twój reprezentant" a Polaków krytykujących przepisy reprywatyzacyjyne zbywasz tekstem: "to wasi reprezentanci takie prawo uchwalili". To jest to hipokryzyzja i debilizm akurat w USA niezbyt rzadki.

"To jest raczej bezsilnosc w znalezieniu logicznego argumentu a "inteligencja" podpowiada jedynie inna wersja "a ty masz krzywe nogi" "

To jest raczej opadanie rąk przy dyskusji z totalnym styropianem.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-10-13 19:38:45, suma postów tego autora: 2743

-

I widzicie drodzy czytelnicy że jeden z dyżurnych liberałów nie ma pojęcia o podstawach prawnych w RP tylko pisze wg. tego co wg. niego "powinno być" a drugi pisze "co mordy otwieracie jak to wasi radni uchwalili" jednocześnie psiocząc na Obamę.

I jednocześnie tzw. lewactwo broni emerytów co wywalają w chałupach zbudowanych po II WS a prawica pieprzy o jakichś "prawowityvch właścicielach" choć ich definicja przeczy nawet definicjom A. Smitha i podstawowej logice.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-10-13 20:13:50, suma postów tego autora: 2743

A.Warzecha

Oczywisty debilizm w USA zapomniales poprzec takim koronnym argumentem jak hamburger i kola

autor: Rebel2, data nadania: 2014-10-14 03:38:53, suma postów tego autora: 3910

Sam w sobie

ten debilizm przedstawiasz nie trzeba dodawac hamburgerów i coli.

Pozdro wygramy dzisiaj

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-10-14 21:51:05, suma postów tego autora: 2743

A.Warzecha,..... styropian??

Dawniej takich jak ty nazywano "komuszym betonem"
Mowiono teaz ze maja cos ze sredniowiecznych rycerzy:
ZAKUTY LEB

autor: Rebel2, data nadania: 2014-10-15 02:56:05, suma postów tego autora: 3910

Bezmyślne figury retoryczne,

bo pozwolę sobie tak nazwać Twoje bzdety mam w dupie gdy kieruje je osoba jak Ty.

Ps.

Wyemigrowałeś z PL bo to g to może z polskojęzycznych for też tak zrób. Amerykańskie kapitalisty mają taniego pracownika to niech mają też przygłupiego komentatora na forach AOL.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-10-18 16:29:29, suma postów tego autora: 2743

A.Warzecha

Jak narazie to krecia robote przeciwko lewicy wykonujesz wspaniale.
Dzieki wlasnie takim jak ty lewica jest tym czym jest tzn NICZYM

Prosze nie przestawaj pisac swoich genialnych postow na Lewica.pl

autor: Rebel2, data nadania: 2014-10-23 01:32:49, suma postów tego autora: 3910

Dodaj komentarz