Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

ZKDP: "Gość Niedzielny" umacnia się na prowadzeniu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ten Gość Niedzielny to produkt lokowany Chilii...

... już wiemy że czego utrzymywany jest ten portal.

No ku@%@^%@ pokażcie mi gazetę o której się tyle pisze na portalu lewica.pl o o Gościu.

Anty klerykalna obsesja ryje bert.

autor: Cud2, data nadania: 2014-11-23 12:28:43, suma postów tego autora: 3207

Pod wpływem propagandy lewica.pl kupiłem Gościa

Zgodnie z krzywą Gaussa :

Gość to idealnie stargetowane pismo dla odbiorcy środka w średnim wieku tj. ani dla starych ani dla młodych. Pismo dla ludzi 35 do 45 lat.

A więc nic dziwnego, że w kraju w którym w ostatnim spisie powszechnym 98 % zadeklarowało katolicyzm Kotlickie pismo adresowane do katolickiego czytelnika w średnim wieku tj. takiego który np.: w przeciwieństwie do młodych kupuje jakiś papierowy periodyk ... Po Prostu się sprzedaje.

Memo do Ciszy:

Wierszuwka z lewicowej Trybuny już przyszła?
Bo ponoć w reakcyjnym Gościu płacą na czas.

autor: Cud2, data nadania: 2014-11-23 12:42:07, suma postów tego autora: 3207

czyli

najwięcej sprzedaje się pism prawicowych i skrajnie prawicowych powiązanych albo z kościołem r-k albo z zagranicznymi koncernami medialnymi, jedyny lewicowy to Przegląd

autor: czerwony93, data nadania: 2014-11-24 13:24:52, suma postów tego autora: 2711

Czerwony - czyli teraz już wiemy, co to są "media mainstreamowe"

albo "większość mediów" lub po prostu "media".
I co się dziwić, że taki Cudok ma zryty beret...

autor: szczupak, data nadania: 2014-11-25 16:20:37, suma postów tego autora: 3747

Media "papierowe" to przeszłość.

Jeszcze kilka lat i ich w Polsce nie będzie.

autor: CHErwona Wolność, data nadania: 2014-11-29 23:34:15, suma postów tego autora: 387

Dodaj komentarz