Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Szwecja: Nacjonaliści zyskują poparcie społeczne

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

No to jest problem

bo szwedzcy nacjonaliści nie zamierzają szanować swej kultury, kultury skandynawskiej, która jest bardzo konsensualna i ewolucyjna, zamierzają rozpieprzyć państwo w proch i pył. A propos podpaleń samochodów w dniach ostatnich, nacjonaliści mogą podkładać ogień w dzielnicach imigranckich i stosować inne prowokacje, aby zwiększyć swe poparcie społeczne wśród krajowców.

Rząd szwedzki popełnił błędy, nie w imigracji jako takiej, a w fakcie, iż powinno stosować się np ulgi podatkowe lub inne udogodnienia dla par mieszanych szwedzko-imigranckich. Jeśli Szwed będzie miał imigranta w rodzinie, a imigrant Szweda, napięcia zaczną stopniowo maleć

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2014-12-09 18:10:06, suma postów tego autora: 1703

A kto w dzisiejszych czasach lubi emigrantów?

Zwłaszcza jak sie nie integruja z miejscowa ludnościa robia syf zakładaja gangi żyja z socjalu itp.
Partie emigranckie będa rosły w siłe az zwyciężą bo tylko one maja w programie sprzeciw wobec liberalnej polityki emigracyjnej.

autor: Antyliberał, data nadania: 2014-12-10 11:23:03, suma postów tego autora: 1302

Lewica

czy "lewica" gówno się nauczyła co robić ze wzrostem poparcia od czasów Le Pena to tak jest jak jest. A będzie jeszcze gorzej.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-12-11 07:22:00, suma postów tego autora: 2743

antylib

"nie integruja z miejscowa ludnościa robia syf zakładaja gangi żyja z socjalu itp."

bredzisz

autor: nikyty, data nadania: 2014-12-11 19:03:59, suma postów tego autora: 3572

nikyty,

Ostatnio to Ty bredzisz. Bo niewyświęcanie kobiet czy gejów na księzy w KRK to wg. Ciebie faszyzm ale jak muzułmanie terroryzują okolice w których dominują (mieszkałem 2 miesiące w okolicy meczetu na Finsbury Park- ja wierzący nie jestem ale pamiętam zerwanie krzyżyka Polce z którą się pare razy wtedy spotykałem) depcząc prawa wszystkich innych: czy gejów, czy skrajnych katolików czy komunistów czy anglikanów to Ty piszesz tylko: "bredzisz".

Ps.

Nie chce ujawniac niczyich danych itp. itd. ale kiedyś chyba pisałeś że mieszkasz w UK. Podałbyś dzielnice albo miasto?

Ps. 1

Ostatnio niejaka publicystka zachwycała się że w Londynie i Berlinie geje mogą chodzić za rękę. W związku z tym pytanie czy dotyczy to też dzielnicy Tower Hamlets w Londynie i dzielnicy Neukoln (przepraszam nie szprecham dobrze) w Berlinie?

autor: A.Warzecha, data nadania: 2014-12-14 15:30:36, suma postów tego autora: 2743

Dodaj komentarz