Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Niemcy: Protesty przeciwko ruchom antyimigranckim

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Trochę z innej beczki i we Francji , nie w Niemczech ale...

"Jak podaje IAR, dwóch zamaskowanych mężczyzn wtargnęło do znajdującego się w samym sercu Paryża budynku, w którym mieści się siedziba satyrycznego pisma Charlie Hebdo, i otworzyło ogień. Uzbrojeni byli w karabin maszynowy i granatnik.

Po oddaniu strzałów w we wnętrzu budynku, do wymiany ognia doszło także na zewnątrz, gdzie napastnicy starli się z patrolem policji. Jeden z funkcjonariuszy został ranny.

Autorzy napadu ukradli samochód i uciekając potrącili przechodnia. U bram stolicy porzucili jeden pojazd i ukradli kolejny. Według naocznych świadków, w tym również dziennikarza stacji informacyjnej znajdującej się naprzeciwko redakcji Charlie Hebdo w sumie napastnicy oddali kilkadziesiąt strzałów.

W 2011 roku siedzibę pisma podpalono w akcie zemsty za zamieszczenie karykatur Allaha. Wtedy jeden z numerów zatytułowano "Charia Hebdo", w nawiązaniu do prawa koranicznego i podpisano "redaktor naczelny - Mahomet"."

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/news-strzelanina-w-paryzu-rosnie-liczba-zabitych,nId,1584935#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

A w Londynie tamtejsza społeczność muzułmańska kolportowała swego czasu ulotki, w których przekonywała, że "Tylko świnie jedzą świnie". Na celowniku była m.in. sieć polskich sklepów "Three Pigs".

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2015-01-07 13:28:11, suma postów tego autora: 2157

A tak fajnie

obalało się świeckie reżimy i wspierało się fanatyczną dzicz...

autor: bolo, data nadania: 2015-01-07 23:25:54, suma postów tego autora: 4522

Ja byłem za reżimami

Demokracja w świecie arabskim kończy się tak jak w Iranie w 1979 roku.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2015-01-08 07:55:19, suma postów tego autora: 2157

Czyli osłabieniem

"obozu wolności i demokracji"? Zaiste straszne!

autor: bolo, data nadania: 2015-01-08 12:53:55, suma postów tego autora: 4522

>W Münster w Nadrenii Północnej-Westfalii na ulice wyszło ponad 10 tysięcy osób.

10 tysięcy pożytecznych idiotów.
Zabójcy dziennikarzy z czarlie habdo dziękują im za wsparcie

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-01-08 17:10:34, suma postów tego autora: 2714

bolo

Po prostu przypisujesz mi poglądy, których nigdy nie głosiłem.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2015-01-08 18:43:18, suma postów tego autora: 2157

Dodaj komentarz