Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Francja: 13 500 Romów usuniętych z obozowisk w 2014 roku

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Tak bo Cyganie,

nie podkładają bomb nie mordują nie zniewalają dlatego p. Hollande może ich wypieprzać bez poszanowania godności ludzkiej (byłem w czasie eksmisji Cyganów w Bagnolet w Paryżu i ni chu chu) ale Muzułmanów którzy atakują swoich chlebodawców UE każe tolerować i popierać.

Ps.
Mieszkałem obok Cyganów i potwierdze oni KRADNĄ ale co byście robili jakbyście nie mieli szans na pracę?

Kurwa to jest chore. Mój kolega z pracy robił na moim stanowisku i dawał m.in karty i klucze L. B z NBP ja bym go zastrzelił z dupy.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2015-02-04 00:26:18, suma postów tego autora: 2743

Warzecha

mieszkałem z cyganami z litwy w portsmouth w 06'

chodzili po agencjach pracy i błagali o pracę ze łzami w oczach, potem nie chciało im się do tej pracy wstać z łóżka

mieszkałem z cyganami z polski w południowej walii w 05' - jedni z najlepszych ludzi jakich spotkałem i polskiej jakości pracownicy

autor: nikyty, data nadania: 2015-02-04 11:10:52, suma postów tego autora: 3572

Bezrobocie wśród Cyganów- 100%

Wielu z nich to męty co każdego Polaka chcieli zaszczuć i zapieprzyć na miejscu ale o to chodzi że jak znamy marksizm to znamy podstawy tego zezwierzęcenia.

Mój kolega z tzw. ławki miał 16 lat jego dziewczyna 15 lat miała i CO? Prokurator- w kwestii Cyganów co?- nic.

Ale ja tych ludzi popieram, jestem z nimi-> system demoliberalny.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2015-02-05 00:49:01, suma postów tego autora: 2743

Dodaj komentarz