Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Francja: Wielkie manifestacje emerytów

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Kiedy w Polsce?????

Co, też się nie da?????

autor: szczupak, data nadania: 2015-03-17 22:53:44, suma postów tego autora: 3747

@

Najlepiej zamknąć usta emerytom i innym znów prowokując konflikt etniczno-wyznaniowy. Nasze szczekaczki zagłuszą temat.

FRANCOIS HOLLANDE

autor: mlm, data nadania: 2015-03-17 23:19:07, suma postów tego autora: 4284

Framcja straciła kolonie, traci też dobrobyt.

Takie są właściwości kapitalizmu, bo przecież bogactwa dalej ma ale w rękach nielicznych. A co u nas zacznie się dziać, skoro wszystko wyprzedaliśmy i narobiliśmy jeszcze gigantycznych długów? Co prawda oni też je mają ale ich ludzie bogactwa zachowali.

autor: steff, data nadania: 2015-03-18 11:33:39, suma postów tego autora: 6626

@steff,

rozwiązanie jest proste. Dwa słowa - Magdalena Ogórek.

autor: fancom, data nadania: 2015-03-19 23:01:21, suma postów tego autora: 1424

fancomie... nie wiem, czy wiesz,

ale doktor Ogórek w ramach swojej kampanii prezydenckiej zawitała niedawno do Francji. Myślałam, że pojechała tam obsprawić się w jakieś kreacje, co by pod żyrandolem pięknie wyglądać. Kiedy jednakże zobaczyłam ją u boku Fransła Olanda, to zrozumiałam, że z niej wielki mąż(żona) stanu będzie. Na pewno ostrzegła Franka, że powinien dać podwyżkę tym swoim emerytom, tak jak niedawno uczynił to nasz żeński rząd. Nieważne, że kwota nie była powalająca, coś 8 euro na łebka, ale liczy się PAMIĘĆ o potrzebach emerytów. Jakby się jej Franek posłuchał, to by teraz nie miał dziadków na ulicy. Nasze emeryty siedzą w domach i już pakują się na wyspy Bergamuty...
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2015-03-20 23:59:26, suma postów tego autora: 5956

Dodaj komentarz