Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Miller: Przed nami piękna przyszłość

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

(*_*)

Łomatkoboskoprimaaprilisowsko...
Chociaż właściwie... wiecznie głupawo uśmiechnięty Miller, od 25-ciu lat traktuje swoich wyborców jakby cały rok pierwszego kwietnia był...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2015-04-01 04:31:11, suma postów tego autora: 5956

Nieźle

Dopiero ten tekst przypomniał mi, że dziś 1 kwietnia.

autor: Cettia, data nadania: 2015-04-01 09:06:21, suma postów tego autora: 77

A już uwierzyłem....

I pomyślałem sobie znów uległ jakiemuś Kwaśniewskiemu a może nawet Kaliszowi?

autor: steff, data nadania: 2015-04-01 10:42:20, suma postów tego autora: 6626

Millera obiecanki z amerykańskiej ambasady.

Pieski na amerykańskiej smyczy szczekają i zachęcają głupków do umowy na amerykańskich warunkach zwanej Transatlantyckim Partnerstwem na rzecz Handlu i Usług ( po amerykańsku zwanej Transatlantic Trade and Investment Partnership TTIP).

MILLEROWI I TEJ AMERYKAŃSKIEJ WYŁUDZIE – TWARDE NIE!!!

Przed tym amerykańskim cholerstwem żadne poszczególne państwo się nie obroni, ani Niemcy, ani Francja. Nie mówiąc już o Polsce. Korporacje amerykańskie mając swój amerykański rząd jako sprzymierzeńca i obrońcę są w stanie zapanować nad tymi wszystkimi państwami które z nimi tą umowę podpiszą. Jedynym ratunkiem dla państw europejskich byłoby wtedy zacieśnienie współpracy i stworzenie Stanów Zjednoczonych Europy. To wspólne państwo byłoby w stanie stawić opór amerykańskim korporacjom z amerykańskim rządem i amerykańską armią w tle.

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2015-04-01 10:54:12, suma postów tego autora: 441

Mnie łapy szybciej latają po klawiaturze niż moje myśli.

Dziś jest „dzień oszusta”, i pewnikiem temu ten artykuł się ukazał.

Fakt że Miller był umoczony w amerykańskie więzienia na terenie Polski nie może dawać jeszcze powodów do wiary że Miller byłby w stanie publicznie namawiać Polaków do tej szkodliwej Polsce amerykańskiej umowy. Oczy mi otworzyły dopiero ostatnie akapity o skierowaniu bezrobotnych na rekolekcję i by prezydenta wybierać w systemie idiotele jak Miss Polonię.

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2015-04-01 11:10:32, suma postów tego autora: 441

A dlaczego z 1 kwietniem...

nie puścić programu wyborczego obecnego prezydenta
B. Komorowskiego

lub któryś ze stylizowanych tekstów Madonny intelektualnych wpisów na lewica.pl Hyjdli... :)

z taką wzmianką:

Wybory w 2020 roku
Sondaż CBOS z ostatniej chwili nasza kandydatka na na najwyższy urząd w RP
Pani Hyjdla jest już na 3 miejscu i uzyskuje coraz większe poparcie społeczeństwa a wynosi ono obecnie 8% i wyprzedza następnego kandydata Pana Janusza KM 6% o 2 pkt. ... :)

Pozdrawiam Wszystkich
z okazji Świąt Wielkiej Nocy

JJC

autor: JJC, data nadania: 2015-04-01 11:29:16, suma postów tego autora: 1582

Sorry Hyjdla...naprawdę przepraszam

Wybory w 2020 roku
Sondaż CBOS z ostatniej chwili nasza kandydatka na najwyższy urząd w RP
Pani Hyjdla jest już na 3 miejscu i uzyskuje coraz większe poparcie społeczeństwa a wynosi ono obecnie 8% i wyprzedza następnego kandydata Pana Janusza KM 6% o 2 pkt. ... :)

Pozdrawiam Wszystkich
z okazji Świąt Wielkiej Nocy

JJC

autor: JJC, data nadania: 2015-04-01 11:34:31, suma postów tego autora: 1582

Znalezione w sieci:

"Sprawa przeciwko Pęczakowi miała podtekst polityczny i była de facto sprawą polityczną , a nie korupcyjną. Tak samo jak i całe śledztwo prowadzone przez prokuraturę i służby specjalne po linii operacyjnej . Chodziło o umniejszenie i skompromitowanie roli lewicy w Polsce po to, by się ona nie mogła odrodzić i zagrozić dwóm agenturalnym partiom PO i PIS. Lewica w Polsce po 1989 r. byłą programowo niszczona przez zaoceanicznych i brukselskich syjonistów przy udziale ich agentury umieszczonej na szczycie SLD oraz w jej szeregach. Dziwię się naiwności ludzi z polskiej lewicy, którzy do tej pory podpierają się satrapą Millerem, Kwaśniewskim i innymi , którzy zdradzili lewicę , a teraz , by ośmieszyć lewicę w oczach i postrzeganiu opinii publicznej wystawiają i lansują takie kandydatury jak Pani Ogórek , wiadomo z góry skazane na niepowodzenie."

Do dyskusji wrócimy po wyborach

autor: Leonid, data nadania: 2015-04-01 12:36:16, suma postów tego autora: 48

Leonid, nie przeginaj,

bo będziesz miał do czynienia z Cygańskim - dwuletnim członkiem (*_*) LSD-owskim, najbardziej neofickim z neofitów tej agenturalnej agentury (*_*)
Jajcuś... w 2020 to ja będę w 3-cim miesiącu ciąży. Nie będę miała głowy do objęcia prezydentury po Korniszonie.
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2015-04-01 20:47:29, suma postów tego autora: 5956

Jacusiu, Ty nie przepraszaj!

Ty po prostu nie bełkocz!

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2015-04-01 21:02:11, suma postów tego autora: 6194

"potroił" się komentarz JJC

może warto byłoby, aby naczelny informatyk likwidował powtarzające się przez pomyłkę komentarze

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2015-04-01 21:25:15, suma postów tego autora: 1704

Tak po prawdzie SN ty Hyjdlą bełkoczecie...

tu na lewica.pl od kilku już ładnych lat...:)

lub jak wolicie gulgot indyczy czy tokowanie głuszców wasze
sieć niesie... :)

Pozdrawiam

JJC

autor: JJC, data nadania: 2015-04-01 23:56:49, suma postów tego autora: 1582

Kaktusie,

przecież UE z własnej woli dąży do zawarcia TTIP. Dlatego czemu UE w formie jeszcze ściślejszej federacji miałaby do tego nie dążyć?

autor: bolo, data nadania: 2015-04-02 11:57:28, suma postów tego autora: 4522

Dopiero

przy czwartym akapicie zorientowałem się, że to żart. Serio.

autor: Wojownik, data nadania: 2015-04-02 12:20:23, suma postów tego autora: 357

Czy aby tylko o Milera idzie ?

Łatwo dworować sobie z Milera i krytykować go , bo by być krytykiem niewiele potrzeba . Ilu polityków z żyjących potrafiłoby przejść drogą polityczną zawodową którą przeszedł Miler . Dlaczego po zejściu Napieralskiego wpuszczono Milera ponownie do "prawie" tej samej rzeki ? Realizator ma wizję i wie jak ją zrealizować , a krytyk ma wizję , wie jak ma być , ale nigdy tego nie zrobi bo nie potrafi . I o tym warto pamiętać .

autor: Józef Robotnik, data nadania: 2015-04-02 14:47:20, suma postów tego autora: 65

kaktus

"Mnie łapy szybciej latają po klawiaturze niż moje myśli."

I niewazne jaki temat by sie nie wywolalo twoje lapki zawsze sa antyamerykanskie

Ciekawe czy widziales film z Arnoldem, ang tytul "Kindergardrn Cop"?
Jest tam maly dzieciak ktory przy byle okazji wyskakuje ze stalym tekstem:
"Boys have a Penis, Girls have a Vagina"

Twoje teksty bardzo go przypominaja
https://www.youtube.com/watch?v=T3wcxHiorJ4

autor: Rebel2, data nadania: 2015-04-16 01:42:42, suma postów tego autora: 3910

Dodaj komentarz