Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Węże dla najgorszych filmów

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

"Obcego Ciała" nie widziałem, więc się nie wypowiadam, ale jestem ciekawy, czy tych lewicujących krytyków stać by było na odrobinę rzetelności i odwagi, aby np. taką antynagrodę przyznać np. "Pokłosiu" :-)

PS. Szanowny autorze, proszę nie używać prymitywnej propagandy i nie zarzucać konserwatystom "antykobiecości", bo jest akurat na odwrót.

autor: konserwatysta, data nadania: 2015-04-03 17:55:55, suma postów tego autora: 108

A ten oscarowy chłam

to gdzie?
Nie wiem jak tam "lewicowi krytycy", ale dla mnie "Pokłosie" rzeczywiście było żenujące.

autor: bolo, data nadania: 2015-04-04 07:31:54, suma postów tego autora: 4522

"Pokłosie"

dla mnie również 1/10. Tak przewidywalnego i grubo ciosanego filmu dawno nie widziałem.

autor: Wojownik, data nadania: 2015-04-04 10:01:45, suma postów tego autora: 357

Jako "lewicowy krytyk"

mogę ci powiedzieć, że "Pokłosie" równie żenujące, ale masz rację, nie wiem dlaczego niektórzy nazywają bigotów, obskurantów, prymitywnych dulskich czy zwykłych pomyleńców, konserwatystami.

autor: Gayetsky, data nadania: 2015-04-04 12:08:15, suma postów tego autora: 181

***

nakręcić bardzo zły film to też sztuka, vide Birdemic

przepis: starać się mocno zrobić arcydzieło a kija znać się na tym

autor: nikyty, data nadania: 2015-04-04 13:46:52, suma postów tego autora: 3572

A i owszem, konserwo wieprzowa.

Na "Pokłosie" patrzyłem bez żadnych ideologicznych zawijek, jak na kolejny film. Oceniam go jako poprawny i nic ponadto. Obok "Psów" nawet nie leżał.

autor: szczupak, data nadania: 2015-04-04 15:27:25, suma postów tego autora: 3747

Pokłosie

całkiem normalny film, zwierciadło polskiej mentalności, ale nieciekawy

autor: hania.buzia, data nadania: 2015-04-05 09:17:09, suma postów tego autora: 110

Gdyby PiS rządziło...

Gdyby PiS, owi konserwatyści rządzili - "Pokłosie" by chyba nie powstało (za publiczne pieniądze). Mały mówił kiedyś na spotkaniu z ludźmi kultury, że ich programem w tej dziedzinie jest wspieranie sztuki, ale nie "antypolskiej" - dla takiej kasy nie będzie... Tak, konserwatyzm to ciężka choroba i zmyłka-eufemizm na coś reakcyjnie brunatnego.

autor: Badacz, data nadania: 2015-04-09 12:01:20, suma postów tego autora: 285

Dodaj komentarz