Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Eliza Michalik: Śmieciowi pracownicy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

w przeciwieństwie do Pani Michalik

nie nadużywałbym określenia "populiści", ponieważ jest to określenie wywołujące wrażenie wyższości tego, kto je wymawia, przyznawania sobie miana "elity", a nie jest to coś, czego potrzeba obecnej słabej lewicy w Polsce.

Może lepiej mówić już "demagodzy" albo "prawicowi lub głównonurtowi demagodzy". Wtedy istnieje szansa, iż więcej ludzi nas zrozumie.

Warto przypomnieć Panie Elizie, iż do niedawna sama była reprezentanką neoliberalnego dziennikarstwa, niektóre z jej poglądów brzmiały wręcz korwinowsko. Chciałbym, aby zmiana poglądów była szczera, wobec czego dobrze by było przedstawić ze strony Pani Elizy odniesienie do dawnych poglądów, czy odrzuciła naiwne wolnorynkowo-probiznesowe podejście czy nadal je miewa ukryte za parawanem postępowych poglądów ?

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2015-04-30 09:53:07, suma postów tego autora: 1706

XeroLiza Michalik Pierwsza Dama Plagiatorstwa

Eliza Michalik jest dziennikarką znaną nie tylko z gazet, ale także z bardzo popularnego bloga, którego do niedawna prowadziła w serwisie Salon24. Jak się okazuje w swojej pracy bardzo często dopuszczała się czynu niegodnego dziennikarza - plagiatu.

Czytaj wiecej: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/zla_slawa_elizy_michalik_20549.html

autor: Cud2, data nadania: 2015-04-30 18:54:24, suma postów tego autora: 3207

@Cud2, urocze :-)

Wystarczy, by znana dziennikarka zwróciła się przeciwko establishmentowi i nagle zaczyna się jej wyciągać różne brudy, szuka się haków, kwitów i knuje się przeciwko niej.

autor: fancom, data nadania: 2015-04-30 21:42:30, suma postów tego autora: 1424

Otóż to, ryszu,

nie widzę niczego złego w populizmie. Vox populi, vox Dei. To liberastom nie pasuje TO, czego domaga się LUD.
Mnie bardziej sam tytuł zbulwersował: "Śmieciowi pracownicy". Nie ma śmieciowych pracowników, nie ma śmieciowej pracy. Jest tylko ŚMIECIOWE WYNAGRODZENIE. Ważna jest każda praca - oczyszczanie miasta i obieranie kartofli.
Czytając ten tekst miałam wrażenie, że jest on nie tylko ciut infantylny, ale że to jakiś zlepek czyichś wcześniejszych wypowiedzi. Nasz niedoceniony códok podesłał link, który wiele tłumaczy...
Przykro, że Redakcja puszcza takich nawróconych na lewicę plagiatorów...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2015-04-30 23:54:36, suma postów tego autora: 5956

"Znana dziennikarka", fancomie?

Nie znam, ale ja telewizora nie mam...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2015-05-01 00:47:11, suma postów tego autora: 5956

Z ust mi tych śmieciowych pracowników

wyjęłaś Hyjdla. Żadna praca nie hańbi, każda zasługuje na szacunek i wynagrodzenie zapewniające nie tylko pokrycie potrzeb biologicznych.

autor: Stirlitz, data nadania: 2015-05-01 17:39:24, suma postów tego autora: 1578

Brunner

Są takie zawody, które jednak hańbią. Np. komornik.

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2015-05-04 10:55:57, suma postów tego autora: 3566

Redakcja dała fotkę lewicowej Elizy.

Będąc w gościach widziałam kilka razy tę "znaną dziennikarkę" m.in. w rozmowie z Cezarym Michalskim. matkoboskodziennjkarsko, chroń lewicę od takich intelektualnych wybryków.
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2015-05-04 23:31:06, suma postów tego autora: 5956

Misiu B. - w III RP lista ta jest znacznie dłuższa

- znak czasów.

autor: szczupak, data nadania: 2015-05-06 00:13:19, suma postów tego autora: 3747

Dodaj komentarz