Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Jarosław Klebaniuk: Matki, zabierzcie policjantów do domu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Panie Klebaniuk

Baltimore jest daleko, a Knurów blisko.
Może coś w temacie tego drugiego?

autor: szczupak, data nadania: 2015-05-06 00:09:06, suma postów tego autora: 3747

Mother of the year?

https://www.youtube.com/watch?v=Z6MPruVp0Gw

autor: Rebel2, data nadania: 2015-05-06 02:45:36, suma postów tego autora: 3910

szczupak

Proszę nie szukać analogii na siłę.

Mam duże zastrzeżenia co do działań Polskiej Policji mających podobno na celu uśmierzanie zamieszek. Bardzo często są właściwie kontrskuteczne i powodują intensyfikację starć. Nie mnożna jednak zaprzeczyć że śmierć w Knurowie była wynikiem nieszczęśliwiego splotu okoliczności. Policja użyła środków, które nie powinny były śmierci spowodować.

Proszę nie porównywać tego z roztrzelaniem uzbrojonego w scyzoryk nastolatka przed marketem, czy ośmioma strzałami w plecy. Tam strzelano aby zabić, w Knurowie nie.

autor: Lej, data nadania: 2015-05-06 11:14:05, suma postów tego autora: 320

Panie Jarku ...jeśli pozwoli Pan na taki zwrot

Jest wiele prawd i racji w tym też przesłanie tego artykułu
Podoba mi się taka akcja zabrania nieposłusznych do domu...
jest mi ona bliska, jako wieloletniemu belfrowi
ale też...Pamiętajmy, że rządy ulicy to nie jest dobry pomysł na społeczeństwo czy stosunki między ludzkie w XXI nawet te lewicowe.
Jest to zbyt bliskie drzewu z którego około mln lat temu żeśmy zeszli czyli od czasów Homo erectusa czy jego poprzednika Homo georgicusa
JJC

autor: JJC, data nadania: 2015-05-06 13:51:54, suma postów tego autora: 1582

szczupak

Nie pytaj. Idziemy wszak tą samą drogą. Rezultaty muszą być podobne. Autor daje ci zatem odpowiedź.

autor: steff, data nadania: 2015-05-06 16:52:01, suma postów tego autora: 6626

POLICJA - prosze mi pomoc !!!!!!

https://www.youtube.com/embed/2-V2arHXwq8?wmode=opaque

autor: Rebel2, data nadania: 2015-05-06 18:04:30, suma postów tego autora: 3910

Jeden poszedł w prawo, drugi w lewo, a trzeci za nimi.

To mój komentarza do komentarzy na temat mojego wcześniejszego komentarza. Za które zresztą dziękuję. Tylko dalej nie wiem, co z tą Polską, że tak lisami zajadę.

autor: szczupak, data nadania: 2015-05-06 20:31:42, suma postów tego autora: 3747

pytanie do autora

jak w Polsce nastoletni gnojek ogoli głowe, razem z kumplami z klasy zacznie na meczach robić burdy a na ulicy lać ludzi za niewłaściwy szalik, kolor skóry czy naszywke na plecaku, i matka wytarga go za ucho i wybije mu z głowy takie głupoty, to tez ta biedna kobieta postąpi źle? Bo biedaka "skompromituje" w oczach kolegów? i sie bidulek zamknie w sobie?

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-05-07 12:09:47, suma postów tego autora: 2714

..

"Jeżeli to jakaś wada systemu, to trzymam kciuki za czarnych braci z Baltimore, "

A jak tam za czarne siostry, to nie? Ach tak, bo one nie są "zorientowanych na osiąganie celów, realizację zadań i bycie kompetentnym" ja jedynie na "opiekowanie się i pomaganie innym"?

Co za stek reakcyjnych konserwatywnych i mizoginicznych bzdur! Aż się trudno powstrzymać, żeby nie zacząć walić autora po głowie niczym "murzńska mama o wielkim sercu" :)

autor: yona, data nadania: 2015-05-07 21:39:15, suma postów tego autora: 1517

Bawmy sie

Niecale 2 tyg temu w Sobote w nocy Policja w Charleston, SC otrzymala dziesiatki telefonow o grupie mlodocianych napastnikow grasujacych w Downtown Charleston
Okazalo sie ze grupa ok 40 nastolatkow po urodzinowym party postanowila sie jeszcze "zabawic" na ulicy
Rezultat: kilka rozbitych nosow, kilka bodbitych oczu, ukradzione torebki damskie, telefony , troche gotowki, ukradziona pod grozba pistoletu jedna Pizza .Pizza musiala byc wyjatkowo niedobra bo dostarczajacy zarobil w "dziob"

Narazie Policja zatrzymala 2 uczestnikow, 16 i 17 latka
Zdjecie 17 latka oraz jego dane pokazano w TV.
Nie wygladal na zbira chociaz to wlasnie on zarekwirowal Pizze. Musi jednak pochodzic z dzianej rodziny jezeli sedzia wycenil kaucje na $300,000. Zabawowicze siedza w wiezieniu, maja juz swoje kartoteki a Policja poszukuje innych

Aha, chyba nie wspomnialem ze zabawowicze i zabawowiczki byly bracmi i siostrami jednego z redaktorow i nalezaly do jak to okreslil jeden z forumowiczow "potomków ludzi porywanych i hodowanych w celu wykorzystywania ich do niewolniczej pracy" wprawdzie 200 lat temu ale zawsze to alergia po przodkach
Poszkodowanymi byli dojarze majacy w Downtown palace

Zaznaczyc trzeba ze zabawowicze i zabawowiczki nie wznosili zadnych okrzykow typu "No Justice No Peace "

Dzisiaj czarni dzialacze spoleczni prosza Sady o niekaranie a poszkodowanych o nie sadzeni bo to przeciez wszystko byl tylko mlodzienczy wybryk

autor: Rebel2, data nadania: 2015-05-08 02:18:49, suma postów tego autora: 3910

Coś mi się to kojarzy, Rebelu

Gdyby akuratnie zamiast Baltimore była proporcjonalna polska wieś typu Bydgoszcz lub Zielona Góra, możnaby napisać to samo, tyle że dodatkowo 90% uczestników byłoby po mszy za ojczyznę.

autor: szczupak, data nadania: 2015-05-09 00:27:18, suma postów tego autora: 3747

szczupaczku cos cie sie NIE kojarzy

Znowu nie zaskoczyles :)))
Ja pisze o Charleston SC a nie o Baltimore MD
A moze podasz jakies fakty o tej zadymie po mszy za Ojczyzne

No chyba ze tradycyjnie bezsensownie klapies i jeszcze robisz cholewe ze swojej paszczeki

autor: Rebel2, data nadania: 2015-05-10 02:15:43, suma postów tego autora: 3910

Jak zwał tak zwał, B;ltimore, Fuckingburg, blah, blah, blah.

A co do drugiej części, Rebelciu, to widać, że izolacja od Polandii ujemnie wpływa na i tak nędzną twoją wiedzę o naszych realiach.

autor: szczupak, data nadania: 2015-05-10 22:24:13, suma postów tego autora: 3747

szczupaczku

znowu klapiesz

O ile ty nie wiesz o USA nic o tyle ja wiem o kRaju duzo wiecej niz tobie sie wydaje.

No wiec pomoz mi , gdzie byly te tozboje po mszy za Ojczyzne?:))))

autor: Rebel2, data nadania: 2015-05-11 01:45:10, suma postów tego autora: 3910

Skoro wiesz lepiej to po co pytasz, Rebelciu?

Mnie z kolei wiedza o Jueseju jest równie potrzebna jak rybie ręcznik.

autor: szczupak, data nadania: 2015-05-11 22:09:00, suma postów tego autora: 3747

szczekacz pisze byle pisać

sensu czy ładu doszukiwać sie w tym nie powinno

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-05-12 17:41:14, suma postów tego autora: 2714

A to nicy o mnie Złodzieju?

No proszę ciebie, nie dokonuj projekcji własnej umysłowej ułomności na inne osoby. Bądź oryginalny, nie jak ziemkiewicz czy wolski jakiś.

autor: szczupak, data nadania: 2015-05-14 22:29:52, suma postów tego autora: 3747

Dodaj komentarz