Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Roberto Cobas Avivar: Jak Bóg i Marks wskazują

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ten tekst - to dobra przestroga.

Bo w tych wyborach ale także w naszych - nie ma lewicy, są tylko żebracy. A oni stosunków społeczno - gospodarczych nie uczłowieczą, bo bez względu ta to kto wygra, rządzić będzie w interesie dojarzy..

autor: steff, data nadania: 2015-06-05 20:22:35, suma postów tego autora: 6626

Ciekawe...

Czyżby wyzwolenie mas...przyszło ze strony Teologii Wyzwolenia
Chrześcijaństwo oraz marksizm tak naprawdę się uzupełniają i chyba powoli to zaczyna docierać do socjalistów.


autor: jacekx, data nadania: 2015-06-05 20:40:20, suma postów tego autora: 3088

errata jackax

Chrześcijaństwo oraz Marksizm

ponieważ Marksizm jest dla mnie równoprawny z Chrześcijańswem

autor: jacekx, data nadania: 2015-06-06 11:53:44, suma postów tego autora: 3088

Zastanawiam się...

Czy wyzwolenie mas...przyjdzie w XXI wieku przez Teologię Wyzwolenia?

autor: jacekx, data nadania: 2015-06-06 12:53:11, suma postów tego autora: 3088

Czy wyzwolenie mas...przyjdzie w XXI wieku przez Teologię Wyzwolenia?

Nie.

autor: Bartek, data nadania: 2015-06-08 22:52:21, suma postów tego autora: 2550

diagnoza a lekarstwo?

Kolejny tekst opisujący zjawiska realne w formie diagnozy, przy czym w języku raczej haiterskim, który stal sie modny w internecie. Co jednak z tego wynika? Odnosze wrazenie , ze raczej niewiele nowego. Tekst dla juz przekonanych. Przebija z niego pewna arogancja wobec tych dających sie manipulować mas, która raczej nie sprzyja pozyskiwaniu zwolennikow lecz budzi naturalny sprzeciw. Zwłaszcza kiedy trwa "urabianie" tych mas zaawansowanymi socjotechnicznie metodami. Chyba, że lekarstwem wg autora ma być "kontrszczepienie" za pomoca religii i wiary zamiast krytycznego myślenia na materialistycznych podstawach? Obawiam się jednak , czy wtedy lekarstwo nie okaże sie szarlatanerią z wiadomymi skutkami - duże koszty i zero poprawy.

autor: erg, data nadania: 2015-06-21 22:43:07, suma postów tego autora: 17

W obronie wolności słowa

Mam tylko nadzieję że nie banuje się autorów komentarzy za to że potrafią w sposób kulturalny i przepełniony szacunkiem krytykować czasem właścicieli portali jak to ma miejsce na Wolnych Mediach,byłem pierwszą osobą tak potraktowaną a ostatnio postąpiono tak z Harvaldem,ja pod swoimi publikacjami pożądam wręcz merytorycznych i krytycznych uwag,z którymi mogę polemizować ponieważ to jest prawdziwą istotą kwintesencji wolności wyrażania swoich niezależnych myśli,administrator Wolnych Mediów natomiast w stosunku do swoich działań stosuje cenzurę,owszem można prowadzić na tym portalu polemikę,jednakże do momentu,kiedy to potencjalny komentator zaczyna krytycznie oceniać Maurycego Hawranka czyli administratora portalu Wolne Media w sposób jak najbardziej kulturalny i merytoryczny,sam miałem propozycje od Maurycego(co z łatwością mogę wykazać ponieważ zachowała się poczta elektroniczna poprzez którą porozumiewaliśmy się w przeszłości) tej istoty że pozwoli mi on komentować i zdejmie dożywotni ban jeżeli będę respektował tę cenzurę,którą on usankcjonował w regulaminie portalu jako punkt 5k,oczywiście nie zgodziłem się ponieważ uczciwie rzecz ujmując jest to najzwyklejsza choć usankcjonowana regulaminem cenzura,w ten oto sposób portal na którym można dyskutować o wszystkim i oceniać każdego za wyjątkiem administratora wpisał się w nurt prasy gdzie wolność słowa nie w pełni ma miejsce,oczywiście ten komentarz na portalu Wolne Media został by usunięty a osoba,która go napisała została by pozbawiona możliwości komentowania,uważam że jest to powód do wstydu tym bardziej że portal ten utrzymują czytelnicy co czyni ich de facto właścicielami.

autor: Łukasz Mastalerek, data nadania: 2015-08-11 21:25:21, suma postów tego autora: 4

Dodaj komentarz