Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Lewica buduje wspólne fundamenty

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

(*_*)

Rozenek i Napieralski powinni utworzyć partię OBAJ... taki zlepek w tekście Pauliny znalazłam i mnie zauroczył i zainspirował...

Dzisiaj byłam na spotkaniu "40 lat po maturze"! Super było! Niesamowicie, zajebiście, nie do zapomnienia!!!!!
Nie mamy się czego wstydzić. Nasza komusza matura dała nam prawdziwą wiedzę, siłę i napęd "na zaś". Jesteśmy coraz lepsi, tym bardziej, że się wspieramy!!!

A co mają te "lewicowe" ćwoki? Dno mają!!! Szukają głębszego dna spośród namułu. I szukać będą kolejne 26 lat... Super będzie jak 26 lat po transformacji styropianowej szlag trafi te "lewicowe" formacje... a Nowacka z Millerem w zarządzie Leśnych Dziadków i Babć SA albo z o.o. wylądują...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2015-06-21 01:20:22, suma postów tego autora: 5956

Barbara Nowacka

Liderka partii popierającej 67. O jakiej lewicowości chcą rozprawiać ci wielolicowcy? Kombinują jak wykołować elektorat.

autor: Z.K. z OZB, data nadania: 2015-06-21 17:41:27, suma postów tego autora: 356

OBAJ - to wspaniała nazwa, pasuje do nich, jak ulał.

Z lewicowością wszak nie mają oni nic wspólnego. Bo lewicowość - to przede wszystkim równość w zaspakajaniu ludzkich potrzeb a to wymaga niewątpliwie ograniczania wolności, bo bez tego nieliczni srać będą nadal złotem a pozostali nie będą mogli tego robić nawet lebiodę, co ci dwaj czasami dostrzegają i czym bezradnie co najwyżej się tylko oburzają prosząc tych nielicznych zaledwie o kruszyny z ich coraz obfitszych stołów. Zresztą ich rzekomi rywale niewiele się od nich różnią. Dlatego nazwa Obaj byłaby dla nich jak najbardziej adekwatna, niewykluczone, że także dla tego zespołu..

autor: steff, data nadania: 2015-06-21 17:34:20, suma postów tego autora: 6626

"nasza komusza matura dała nam prawdziwą wiedzę"

Czyżby? Iluż tych maturzystów jest w stanie porozumieć się poza Polską choćby w najprostszych sytuacjach? Np. przy kupnie biletu kolejowego czy na recepcji kempingu. Wcale nie jestem też pewien, czy, gdyby nie przymiotnik, większość z nich odróżniałaby Ostrów Wielkopolski od Ostrowca Świętokrzyskiego, te oba zaś od Ostrowi Mazowieckiej (a kto wie, może i od Ostrowa Tumskiego). Tak że - bez przesady.

autor: motyl, data nadania: 2015-06-26 15:53:42, suma postów tego autora: 2165

Dodaj komentarz