Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

WikiLeaks: NSA inwigilowała otoczenie Merkel i poprzednich kanclerzy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

@

"Kilka dni wcześniej WikiLeaks poinformował, że NSA podsłuchiwała w latach 2006-12 francuskich prezydentów: Jacquesa Chiraca, Nicolasa Sarkozy'ego i Franҫois Hollande'a. Podsłuchiwano także innych wysokich rangą przedstawicieli francuskich władz, w tym ministrów i dyplomatów. USA zaprzeczyły."

Obama rzekł, że "nie podsłuchujemy i nie będziemy podsłuchiwać" - co nie jest raczej zaprzeczeniem, że podsłuchy były. Chyba, że pojawiło się niedawno jakieś inne zaprzeczenie?

autor: maoam, data nadania: 2015-07-08 23:36:33, suma postów tego autora: 191

polskich też podsłuchują

Polskich polityków (sojuszniczych, jak i antyamerykańskich) też podsłuchują, bo jak powiedział klasyk: "zaufanie jest dobre, ale kontrola jest lepsza".

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2015-07-09 08:42:14, suma postów tego autora: 1706

maoam nie podniecaj sie

Obama zawsze klamal, klamie i bedzie klamal.
W koncu jest Demokrata czyli Lewakiem a ten model ma to we krwi

A ta "najnowsza" informacja pochodzi sprzed 3 lat

autor: Rebel2, data nadania: 2015-07-09 16:19:53, suma postów tego autora: 3910

@Rebeliancie z Wykopu

guzik mnie obchodzi Obama. A służby robiły to samo i przed Obama czyli za Busha (Chirac wtedy rządził) jak nie wcześniej. Dla mnie nie ważne kto w tym kraiku rządzi, czy Demokrata czy Republikanin. Jedna chujnia.

A informacja jest nowa, bo niedawno wyszła - chodzi o podsłuchiwanie Francuzów - a, że po informacji o podsłuchiwaniu Merkel z przed 3 lat można się było domyślać, że podsłuchiwano innych też.

autor: maoam, data nadania: 2015-07-10 13:12:14, suma postów tego autora: 191

maomam

Nie wiem czy wiesz ale od zarania ludzkosci wszyscy podsluchuja i szpieguja wszystkich w miare swoich mozliwosci.A wiec za Busha i Brezniewa na 100% tez

Oczywiscie nigdy nie slyszales co to byla "Rozmowa Kontrolowana"

I zdecyduj sie co chcesz: cytujesz Obame albo cie on ch.j obchodzi (musze pisac z kropkami bo tylko wyrazenia pozytecznych idiotow przechodza w originalnej pisowni).
A WLASNIE Obama rozbudowal podsluchy NSA do gigantycznych rozmiarow.
A jezeli chodzi o "swiezosc" wiadomosci to czyzby WikiLeaks dostaly jakies nowe informacje czy bazuja na tych od Snowdena

Ps A czy slyszales ze Snowden probuje negocjowac warunki swojego powrotu z Krainy Szczesliwosci do USA?

autor: Rebel2, data nadania: 2015-07-11 22:58:37, suma postów tego autora: 3910

@up

Chuj mnie obchodzi czy on jest lewakiem. Może być prawakiem. To miałem na myśli. Mówi to co jest dobre dla jego kraju. Tak samo jak u nas politycy od lewa do prawa w sprawie Kiejkut. Czyli dyplomatycznie zaprzecza nie odpowiadając na zarzuty - czy szpiegował wyżej wymienione osoby. Wikileaks zdaje się ma informacje nie tylko od Snowdena, ale tez maile i depesze amerykańskich oficjeli.

Co innego podsłuchiwanie przez Breżniewa - bo to przecież był chuj przez duże Ch. Ale przywódcy wielkiej i wspaniałej demokracji nie powinni chyba podsłuchiwać przyjaciół? Sprawdzasz swojej zonie albo dziewczynie SMSy czy maile?

autor: maoam, data nadania: 2015-07-12 08:49:41, suma postów tego autora: 191

Polskich nie podsłuchują, polscy

spowiadają się sami.

autor: Stirlitz, data nadania: 2015-07-12 14:19:53, suma postów tego autora: 1578

No i chuj

Widze ze moderator przepuszcza wielokrotnego "chuja" wiec ja sobie tez tez pozwole
Ciekawe czy i dla mnie bedzie taki wyrozumialy ? :)))))

maomam, nie, nie sprawdzam maili i sms-ow zony.
I pewnie zle bo jak uczy wielopokoleniowe doswiadczenie o zdradzie zony maz dowiaduje sie jako ostatni

autor: Rebel2, data nadania: 2015-07-12 17:47:51, suma postów tego autora: 3910

Dodaj komentarz