Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Niemcy: Wciąż podpalane są ośrodki dla uchodźców

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Pegida - nowe NSDAP ?

Poczekamy, zobaczymy ...

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2015-07-19 13:36:35, suma postów tego autora: 1704

Upadkowi Cesarstwa Rzymskiego

też towarzyszył chaos.
Na naszych oczach dogorywa Europa, rodzą się Turkniemcy, Francgieria czy Wielka Pakistania.
Czemu nie napiszecie z drugiej strony o całych dzielnicach z Zagłębiu Ruhry, Paryżu, Marsylii czy Birmingham gdzie policja boi się zapuszczać? Enklawy szariatu są już w Europie.
Tęczowa lewica doprowadziła Europę to wyboru — albo faszyzm albo faszyzm islamski.

autor: Stirlitz, data nadania: 2015-07-19 13:54:52, suma postów tego autora: 1578

Jedynie słuszne rozwiązanie problemu

W sondzie dotyczącej imigrantów, brakuje odpowiedzi, że należy przyjmować ich do ośrodków wojskowo-szkoleniowych w celu wsparcia sił zbrojnych Syryjskiej Republiki Arabskiej w walce z napastniczą koalicją Zachód/ISIS. W wyzwolonym kraju będzie się można zająć jego odbudową.

autor: lemski, data nadania: 2015-07-20 09:09:43, suma postów tego autora: 368

Stirlitz

Pamietaj ze Polska tez lezy w Europie i was tez to czeka

autor: Rebel2, data nadania: 2015-07-22 20:06:05, suma postów tego autora: 3910

Stirlitz

"upadek Cesarstwa Rzymskiego" te klimaty cudnie.
To mówisz, że do faszyzmu doprowadziła Cię "tęczowa lewica"? Skoro tak twierdzisz, ale się tak dobrze odnajdujesz, że nie sprawiasz wrażenia jakbyś bardzo potrzebował przewodnika.

Rebel
Co to znaczy, że nas też to czeka?
Spekulować sobie można na podstawie uprzedzeń, ale fakty są takie, że polskie ośrodki dla uchodźców, to może i nie są miłe miejsca- przyznaje, ale w odróżnieniu od Niemiec nikt ich nie podpala

...no chyba, że może Stirlitz się wybierze?

autor: yona, data nadania: 2015-07-24 19:29:50, suma postów tego autora: 1517

yona

...że polskie ośrodki dla uchodźców, to może i nie są miłe miejsca- przyznaje, ale w odróżnieniu od Niemiec nikt ich nie podpala"

A ile jest tych osrodkow? 1/100 tego co w Niemczech?
Podobnie z immigrantami 1/1000?
Kiedy Eurokolchoz ZMUSI was do przyjmowania wiecej to przewiduje duzo czarniejszy scenariusz.
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze Niemcy sa duzo bardziej tolerancyjni niz Polacy.
I to nie tylko dla "obcych"

autor: Rebel2, data nadania: 2015-07-24 22:46:48, suma postów tego autora: 3910

-

"Upadkowi Cesarstwa Rzymskiego

też towarzyszył chaos.
Na naszych oczach dogorywa Europa, rodzą się Turkniemcy, Francgieria czy Wielka Pakistania. "

A to kolega za SLD przemówił- jasne.

Demontaż Europy to nie jakieś nie wykształcone, proste imigranty tylko właśnie polityka "socjal"dupokracji" która tą Europę podcięła.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2015-07-25 00:34:55, suma postów tego autora: 2743

yona

Czego można nie zrozumieć w zdaniu, że tęczowa lewica doprowadziła do wyboru między faszyzmem a islamskim faszyzmem? UK, Holandia, Francja, Włochy, Węgry — ludzie zaczynają głosować na faszystów, bo tylko ci nie boją sie nazwać rzeczy po imieniu.
Jeśli nadal nie rozumiesz daj przeczytać komuś mądrzejszemu i poproś o wytłumaczenie.

Warzecha

Jak cię islamscy faszyści odwiedzą za czas jakiś na kanapie pewnie założysz turban, a żonę odziejesz w burkę.
Ja nie zamierzam.

autor: Stirlitz, data nadania: 2015-07-25 16:35:53, suma postów tego autora: 1578

Islamskie podrostki we Francgierii

pobiły 21 letnią dziewczynę za to, że opalała się w bikini.

Yonie i żonie Warzechy to nie grozi, tolerantki opalają się w burkach.

autor: Stirlitz, data nadania: 2015-07-26 16:25:30, suma postów tego autora: 1578

...

Rebel to są Twoje spekulacje. Jak narazie rzucasz ciężkie oskażenia na podstawie swojego przeczucia i uprzedzeń. Podpala ktoś w Polsce?- Nie podpala,wiec co sobie przewidujesz, racz zachować dla siebie. Bo to tak jak ja bym napisała, że przewiduje taki scenariusz, że najprawdopodobniej niebawem kogoś obrabujesz uprzednio zamorodowawszy, gdyż mi się tak Twoje posty kojarzą.

Strilitz
Ja wszystko rozumiem słónce "ludzie zaczynają głosować na faszystów, bo tylko ci nie boją sie nazwać rzeczy po imieniu." :)

To, że Twoja analiza sytuacji w Europie, to nie kryzys socjaldemokracji, rozmontowywania scjaldemokratycznych rozwiązań w ramach kapitalizmu pogłębijących się nierówności w obrebie społeczeństw Europejskich i odradzającego się w związku z tym po paru dekadach państw opiekuńczych poczucia niepewności zwykłych obywateli. Przegapiać raczysz, pogłębiającą się polaryzację świata na północ i połodnie, co powoduje wojny na południu i coraz bezczelniejszą grabież surowców z tamtych regionów przez północ czyli EU i USA. itd i itp.

Wszystko co ci do główki przyszło, to to że tylko faszysci nie boją się nazywać rzeczy po imieniu. I bosko. Jasne, jasne, znamy, znamy. Już po porzednim poście było widać. Zdrowia życzę wobec tego bez odbioru. Tłumaczyć ci nic nie będę, bo z faszystami gadać mi się nie chce, a i radzę miej litość i nikomu mądrzejszemu raczej głowy nie zawracaj, żeby ci wytłumaczył, bo szkoda jego i twojego czasu i tak nie zrozumiesz.

autor: yona, data nadania: 2015-07-26 17:43:12, suma postów tego autora: 1517

Masz rację tęczowa paprotko,

faszysta ze mnie. Tylko faszysta może nie popierać mordowana "niewiernych" i pozbawienia jakichkolwiek praw żeńskiej połowy społeczeństwa.

autor: Stirlitz, data nadania: 2015-07-26 19:00:44, suma postów tego autora: 1578

yona

Przeczytaj swoj wpis jeszcze raz.
Inne zdanie powoduje twoj natychmiastowy atak
Jestes klasycznym przykladem wysokiej "tolerancji po polsku"
A to co pisze to nie sa zwykle spekulacje
To spekulacje OPARTE na faktach :

"Sprawdzono aż 10 milionów wpisów na forach trzech największych portali: Onetu, Wirtualnej Polski i Gazety. Aż 123 tysiące przeczytanych komentarzy uznano za mowę nienawiści bądź język wrogości.

==========================================================
Prezes fundacji Wiedza Lokalna Marek Troszyński objaśnił, że językiem wrogości nazwano wypowiedzi zawierające negatywne nastawienie emocjonalne, a mową nienawiści - wypowiedzi skrajnie negatywne emocjonalnie, w których nawołuje się do agresywnego działania.
==========================================================

Okazuje się, że najwięcej komentarzy, które można określić w ten sposób, padło pod adresem Żydów (35,5 tys.). Na drugim miejscu znaleźli się Rosjanie (21,6 tys.), a na trzecim Niemcy (21,5 tys.).

Polacy nienawidzą również: gejów i lesbijek (14,6 tys.), muzułmanów (9,9 tys), Romów (niemal 4 tys.), Afrykańczyków (3,7 tys.) i Ślązaków (3,5 tys.).

http://gadzetomania.pl/12227,zydzi-geje-i-kogo-najbardziej-nienawidza-polscy-internauci

Teraz przytocz przynajmniej jedna moja wypowiedz w ktorej nawoluje do agresywnego dzialania w stosunku do kogokolwiek.
To ze ja nienawdze komuchow to jeszcze malo

autor: Rebel2, data nadania: 2015-07-27 02:16:56, suma postów tego autora: 3910

-

" was tez to czeka"

Rebel2- tak z ciekawości (out of curiosity jak wolisz) ile lat musiało minąć po Twoim wyjeździe z USA jak zacząłeś pisać o Polsce: "was" a o Uesej: "u nas".

Tylko tak z ciekawości.

"Jak cię islamscy faszyści odwiedzą za czas jakiś na kanapie pewnie założysz turban, a żonę odziejesz w burkę.
Ja nie zamierzam."

Nigdy ani turbanu nie założe ani na Millera nie zagłosuje. Nie rozumiesz że chodzi mi o to że tzw. "multikulti" o którym teraz piszesz to zafundowała głównie własnie Twoja kochana pseudolewica?

Więc najpierw ta opcja doprowadziła do paranoi że ktoś chce mnie bić w takim Londynie za szynkę i ktoś formuje muzułmańskie patrole a teraz krzyczy: "Bij obcego"?

"Masz rację tęczowa paprotko,
faszysta ze mnie. Tylko faszysta może nie popierać mordowana "niewiernych" i pozbawienia jakichkolwiek praw żeńskiej połowy społeczeństwa. "

A Irak to co? Staliście murem za mordowaniem cywilów z Iraku. Staliście murem za tym że: "podptapianie to nie tortura" to możecie sobie z państwem islamskim podać ręce.

Ps.
Tak to co robiło SLD-UP w 2003 to faszyzm- konkretnie socjalfaszyzm.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2015-07-28 23:15:38, suma postów tego autora: 2743

...

Stirliz

A z ta paprotką to urocze. To jakieś takie SLDowskie klimaty wasze?

Urocze jak ci automatycznie cisna się na język mizoginiczne wyzwiska w tym samym akapicie, w którym przedstawiasz się jako obrońca żeńskiej połowy społeczeństwa.

Oj strlitz strlitz, to już trza było ząbki zacisnąć i do następnego akapitu wytrzymać.:)))

Rebel,
Nie zrozumiałeś. Czym innym jest agrsywna wypowiedź, a czym innym podpalanie ośrodków dla uchodźców. Czyli innymi słowy morderstwo, lub usiłowanie morderstwa. Bo podczas takich akcji giną ludzie, nie tylko od pożaru również dlatego, że tłum nie pozwala im wyjść.

Chciałam ci przekazać, że nadużyciem jest pisanie, że ktoś jest potencjalnym mordercą na podstawie tego, że ci się tak wydaje.
Nie muszę ci przytaczać Twoich wypowiedzi nawołujących do agresywnego działania, ponieważ gdybym tak zrobiła, to w domniemaniu zgodziłabym się na tezę, że agresywne wypowiedzi są przesłanką do założenia, że ich autor jest potencjalnym zbrodniarzem.
A ja twierdzę, że przeciwnie od gadania głupot w internacie do mordowania ludzi odległość jest ogromna. Nawet nasz Strilitz pewnie jakby zobaczył jak to wygląda, to by zaczął płakać i poleciał po wiaderko.

Dlatego uważam, że należy mu może odpowiedzieć, żeby nie myślał, że tak sobie może nazywać jak faszysci rzeczy po imieniu i pozostanie to bez odpowiedzi na lewicowym portalu, ale nie uważam, że należy go profilaktycznie zamknąć, bo jeszcze komu krzywdę zrobi.

autor: yona, data nadania: 2015-07-30 09:17:13, suma postów tego autora: 1517

A.Warzecha

Jezeli out of curiosity to ci odpowiem:
Okolicznosci i powod opuszczenia ludowej ojszczyzny dawal mi pelne prawo do uzywania okreslenia "u was" natychmiast po przekroczeniu granicy
W USA tj "u siebie" mieszkam juz 28 lat
Czy to wystarczy?

Teraz ja zadam tobie pytanie (tak z czystej ciekawosci)
Jak dlugo musi mieszkac za granica Polak z pochodzenia, staly mieszkaniec i obywatel innego panstwa, posiadajacy tylko paszport tego panstwa zeby jakis Warzecha nie zadal pytania:

"Rebel2- tak z ciekawości (out of curiosity jak wolisz) ile lat musiało minąć po Twoim wyjeździe z USA jak zacząłeś pisać o Polsce: "was" a o Uesej: "u nas"."

autor: Rebel2, data nadania: 2015-07-31 03:26:35, suma postów tego autora: 3910

yona

Zeby nie kontynuowac tej bezsensownej wymiany zdan, zycze zebys ty miala racje a immigrantom zeby mieli wiecej szczescia niz niektorzy rodzimi mieszkancy Jedwabnego

Bez odpowiedzi

autor: Rebel2, data nadania: 2015-07-31 03:31:07, suma postów tego autora: 3910

A.Warzecha

Wg jakiego "klucza" raz piszesz USA a kiedy indziej Uesej?

Dlatego ze jestes pozer
Uesej jest lekcewazacym (tak ci sie wydaje) okresleniem na uzytek na lewicowym portalu zeby pokazac jakis twardy i bezkompromisowy w stosunku do Hamerykanow
A USA kiedy sie zapomnisz kim miales byc :)))

Jestes jak rzodkiewka:
Na zewnatrz czerwony ale w srodku bialy

autor: Rebel2, data nadania: 2015-08-01 02:52:51, suma postów tego autora: 3910

Dodaj komentarz