Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Grecja: Premier Tsipras za szybką realizacją programu dostosowawczego

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

I po co byla ta cala grecka szopka?

Byliby juz kilka miesiecy do przodu

autor: Rebel2, data nadania: 2015-10-04 01:43:31, suma postów tego autora: 3910

Rebel

Pytasz: po co? By oszukać ludzi. Bo kapitalizm to nieustanne kłamstwa w interesie dojarzy. Jak się okazuje Cipras im służy.

autor: steff, data nadania: 2015-10-06 20:03:00, suma postów tego autora: 6626

Matematyka to skomplikowana sprawa.

Na szczęście Cipras wziął się za naukę i robi postępy. Szkoda tylko, że za ostatnie miesiące nauki zapłacą Grecy.

autor: CHErwona Wolność, data nadania: 2015-10-07 00:14:50, suma postów tego autora: 387

@

I czemu się dziwić. Jak każdy rządzący polityk w każdym kapitalistycznym państwie, człowiek wynajęty przez banki.

autor: lemski, data nadania: 2015-10-07 19:59:58, suma postów tego autora: 368

steff

Ale Cipas zostal wybrany przez "lud" kolejny raz.
Czyzby Grecy naprawde nie potrafili uczyc sie na wlasnych bledach?

autor: Rebel2, data nadania: 2015-10-08 03:45:27, suma postów tego autora: 3910

Dlaczego mój komentarz

sugerujący że Tsipras powinien być sprzątniety jest blokowany.

Nie napisałem że sugeruje( podżegam) żeby go zdenerwowani ludzie potłukli. Napisałem że powinen być za zdradę narodu podany pod Trybunał Stanu.

Jeśli mu udowodnią to "general punishment" (nie piszę po polsku mam dosyć straszenia prawem) może zapaść.

Ps.
Czy Pan Tsipras planuje przyjazd do Polski bo chcę pokrzyczeć (broń Boże coś robić brutalnego całkiem sympatyczny gość prywatnie pewnie) jak chciałem Poroszence (ale pracowałem niestety). Teraz się zwolnię (nie mogę się zwolnić muszę zapłacić koledze co weźmie dyżur za mnie).

Parafrazując: Pawiem lewicy byłeś i papugą- A jesteś Tsipras służebnicą cudzą (Słowacki Grób Agamemmnona)

Ale na niego nakrzyczeć to obowiązek całej lewicy.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2015-10-08 12:33:11, suma postów tego autora: 2743

-

"Na szczęście Cipras wziął się za naukę i robi postępy."

Jeszcze tylko niech NATO wojska sprowadzi do pacyfikacji ludzi.


Co by pomyślał CHE Guevara że sobie jego imieniem mordę wycierasz?

autor: A.Warzecha, data nadania: 2015-10-08 12:35:02, suma postów tego autora: 2743

Rebel2 pisze:

>I po co ta cała grecka szopka? Byliby już kilka miesięcy do przodu.
Możliwe, ale oni byli na krawędzi przepaści i tak duży krok do przodu mógł się źle skończyć :).
Teraz będą się bezpieczniej i wolniej obniżać na linie którą im podał system finansowy.

>Ale Cipras został wybrany przez lud kolejny raz, Czyżby Grecy naprawdę nie potrafili uczyć się na własnych błędach ?
Potrafią, ale ludzie ciągle uczą się na własnych błędach. To proces ciągły.

Mówiąc poważnie, Tsipras wykonał piękne salto do przodu, ale i tak d... z tyłu.
:)

autor: Adrem63, data nadania: 2015-10-08 14:18:57, suma postów tego autora: 2307

lewica okrzyknęła Tsiprasa prawdziwie lewicowym liderem

i ja się absolutnie zgadzam, biorąc pod uwagę jego strategię polityczną:

1. nakłamać plebsowi że dostanie wszystko za nic, pieniedzy sie dodrukuje, wszystkie umowy miedzynarodowe można olać
2. po wyborach nic z tego nie jest realnie do spełnienia, ale kto by się tam przejmował- w końcu już po wyborach
3. dalej obiecywać plebsowi gruszki na wierzbie żeby zyskać reelekcję

Istny majstersztyk. Nawet nie musiał sie uciekać do tradycyjnego lewicowego zwalania win na agentów imperializmu

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-10-08 21:58:15, suma postów tego autora: 2714

lewyzna znów musi wytłumaczyć

resztkom wyznaffcuff dlaczego czarne jest białe i na abarot :))))

autor: dr(e)s, data nadania: 2015-10-09 21:49:09, suma postów tego autora: 1539

Może się koledzy,

wytłumaczcie z prawicy co z waszych prawicowych idei- drwią.

Najpierw ich osądzicie w waszych sanhedrynach potem my naszych zdrajców- ok?

Bo widzę że paru branów w prawicy podnieca się tu klęskami lewicy i ignoruje własne rozpierduchy.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2015-10-19 23:18:16, suma postów tego autora: 2743

A.Warzecha

Coraz cieniej :)
Zaczynasz prosic o litosc?

Skoncz Wasc, wstydu oszczedz

A wyobrazasz sobie co by bylo gdyby moderator was nie ochranial?

JATKI, HAMBURGER :)

autor: Rebel2, data nadania: 2015-10-22 21:26:21, suma postów tego autora: 3910

Dodaj komentarz