Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Partia Razem wygrała w trybie wyborczym z Ryszardem Petru

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

N A P R A W D E !!!

Takimi pierdolami musza zajmowac sie Polskie Sady ??????
Nic dziwnego ze tyle waznych spraw lezy odlogiem

autor: Rebel2, data nadania: 2015-10-22 14:07:43, suma postów tego autora: 3910

@

A ilu rudych jest na pierwszych miejscach?

autor: lemski, data nadania: 2015-10-22 10:11:33, suma postów tego autora: 368

Dobrze że wygraliście

i dobrze że "zjednoczona" też dobrze startuje . Mam nadzieję,że jeśli (a tak sądzę) uda się Wam wejść razem z dużą liczbą głosów do Parlamentu to zakopiecie topór wojenny dla Dobrej Sprawy .Macie naprawdę dobrych liderów podobne programy i drobne różnice nie powinny być przeszkodą do porozumienia. Wykorzystajcie tę dobrą sytuację dla NAS WSZYSTKICH . Dzięki Wam pójdę wraz z rodziną (2x2 )wybrać obie partie !!!!! ps. a miałam nie iść.

autor: bambosz0, data nadania: 2015-10-22 18:44:10, suma postów tego autora: 1835

na miłość boską

Na prawdę nie rozumiecie jakie znaczenie mają takie rzeczy w trakcie KAMPANII WYBORCZEJ?

autor: kViatu, data nadania: 2015-10-22 20:20:00, suma postów tego autora: 7

Adrian Zandberg wygrał bezapelacyjnie.

Cieszy mnie to że Razem coraz bardziej jest widoczne. Też stoję z u,lotkami i dokładam swoja mała cegiełkę no i deklaracja członkowska złożona...

autor: Chamokomuna, data nadania: 2015-10-22 22:10:18, suma postów tego autora: 91

Polskie sady obrodziły nieźle mimo suszy, tak więc spokojny twój sagan, Redebilciu

Swoją drogą wściekłość, jaką Zandberg zwany Drwalem wywołał wśród katoprawackiego ścierwa (płużański, ziemkiewicz, etc.), daje do myślenia. Wprawdzie jako historyk na moje poparcie liczyć nie może, ale zaliczył plusa.

autor: szczupak, data nadania: 2015-10-22 22:43:14, suma postów tego autora: 3747

Czy Pan Petru

zaneguje fakt że jego firma consultingowa (tfu!) jest zarejestrowana w Warszawie na ul. Bobrowieckiej na terenie ambasady KRLD?

Bardzo wygodne bo w takim lokalu nie dojdzie do kontroli np. US czy ZUS.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2015-10-22 23:16:42, suma postów tego autora: 2743

Pytanie do Zmiany

Przeglądałem Wasz program pod wieloma punktami mogę się podpisać. Milczycie natomiast w sprawach tęczowych.

Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat postulatów wielkomiejskich środowisk presji kulturowej w zakresie płci i seksualności.

autor: blaireric, data nadania: 2015-10-23 09:13:09, suma postów tego autora: 83

Wygrał? Ale o co? O pierdoły?

Nie żartujcie!

autor: steff, data nadania: 2015-10-23 12:37:20, suma postów tego autora: 6626

@blaireric 2015-10-23 09:13:09

Ty serio sądzisz, że ZMIANA (nie mylić z Razem, co niektórym zdarza się) zajmuje się takimi bzdurami jak wyznaczniki współczesnego ("wielkomiejskiego") kołtuństwa, którymi to m.in. są właśnie te tęczowe d.perele.

autor: motyl, data nadania: 2015-10-23 16:25:29, suma postów tego autora: 2165

@blaireric 2015-10-23 09:13:09 (uzup.)

Nie orientuję się za bardzo w temacie, ale myślę, że ZMIANA nie ma tu żadnego stosunku, bo właściwie do czego go mieć? Do jakichś, czy ja wiem, indywidualnych zaburzeń? Co to w ogóle może mieć wspólnego z programem politycznym? Dmowski, Studnicki, Charles de Gaulle, Piasecki, Gomułka - też się czymś takim zajmowali albo choćby tylko do tego odnosili?

autor: motyl, data nadania: 2015-10-23 16:34:03, suma postów tego autora: 2165

Urgupowanie Drwala tym razem doprowadziło do wściekłości warzechę z superfaktu.

Dostało się im też od lisowego niusłika. Kolejny plus dla Razem. Reżimowe mendia rzadko są tak zgodne.

autor: szczupak, data nadania: 2015-10-23 20:18:03, suma postów tego autora: 3747

-

"Milczycie natomiast w sprawach tęczowych. "

I chwała Bogu. Nie jestem członkiem Zmiany ale zawsze mnie zastanawiało czemu postulaty może 1-2% społeczeństwa to tak żywotna część programu tzw. lewicy.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2015-10-24 08:23:00, suma postów tego autora: 2743

ZMIANA ma te sprawy gdzieś blaireric

To prywatna sprawa obywateli. I słusznie. To co istotne znalazło się w deklaracji ideowej i programowej. ZMIANA przedstawiła rzeczywistą alternatywę programową. Zjednoczona Lewica i Razem to partie systemowe, prokapitalistyczne i proimperialistyczne. Proponują jedynie socjalną korektę ustroju - kapitalizm tak, wypaczenia nie. Taki socjaldemokratyczny lajtowy kapitalizm z ludzką twarzą. Niech się wypchają. ZMIANA postuluje zupełną zmianę polityki wewnętrznej i zagranicznej. Reszta, z "lewicą" włącznie gwarantuje kontynuację tego co przerabiamy od 1989 roku - staczanie się do roli półkolonii Zachodu. "Lewica" pragnie jedynie znieczulić ból socjalnymi narkotykami nie lecząc przyczyn. ZMIANA dociera do przyczyn i podaje wyjście z sytuacji. ZMIANA to dziś jedyna rzeczywista lewica w Polsce. ZL i Razem to lewa noga kapitalistów.

autor: Bartek, data nadania: 2015-10-24 20:22:01, suma postów tego autora: 2550

Errata: oczywiscie chodziło mi o tytułową partię "Społem"

@motyl @Warzecha Dlatego pytam, bo nie chcę wspierać postulatów libertyńskich, de facto burżuazyjnych rozrywek sprzed wieków.

autor: blaireric, data nadania: 2015-10-24 20:36:08, suma postów tego autora: 83

Errata: ugrupowanie

A. Warzecha - pełna zgoda.

autor: szczupak, data nadania: 2015-10-24 21:15:44, suma postów tego autora: 3747

Dodaj komentarz