Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Juliusz Paetz poprowadzi mszę z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Z Paetzem czy bez niego będzie tak samo.

Nigdy wszak czystości moralnej z klechami nie wiązałem. Wystarczy na nich popatrzeć, by nie mieć co do tego wątpliwości. Skąd jednak ta troska o tą czystość Lewicy pl?

autor: steff, data nadania: 2016-04-13 11:05:21, suma postów tego autora: 6626

Nie rozumiem,

przecież jeślo homo jest cool to powinniście wiwatować.

autor: Stirlitz, data nadania: 2016-04-13 19:06:33, suma postów tego autora: 1578

informacja nieakutalna

Watykan zakazał uczestnictwa biskupowi w tej i w przyszłych publicznych uroczystościach.
http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/poznan/a/jubileusz-chrztu-polski-watykan-zakazal-abp-paetzowi-udzialu-w-uroczystosciach,9870933/

autor: Thor, data nadania: 2016-04-14 10:08:43, suma postów tego autora: 990

...

Redaktor Szumlewicz nie wie co pisze, a raczej wie doskonale i z premedytacją kłamie - pisze On mianowicie o rzekomej pedofili, choć sprawa wspomnianego arcybiskupa dotyczy wprawdzie równie obrzydliwego, ale jednak homoseksualnego molestowania, bo klerycy to dorośli ludzie. Jeśli te zarzuty są prawdziwe (a wszystko na to wskazuje), to oczywistym jest, że Juliusz Paetz powinien poddać się odpowiedniej terapii, a nie "świecić przykładem" przed Ołtarzem. I dotyczy to każdego czynnego homoseksualisty, który dopuszcza się grzechu, bez względu na zajmowane stanowisko i status społeczny, Panie Szumlewicz.

autor: konserwatysta, data nadania: 2016-04-14 06:39:53, suma postów tego autora: 108

konserwatysto

To przerażające, co piszesz:
"I dotyczy to każdego czynnego homoseksualisty, który dopuszcza się grzechu,"

Więc co jest tu wobec Ciebie tu problemem? Homoseksualizm? Tzn. nie molestowanie seksulane,
wykorzystywanie swojej pozycji w celu nakłonienia do seksu młodych chłopaków przez starego dziada, tylko homoseksualizm!?
Czyli gdyby arcybiskup Paetz molestował młode zakonnice, studentki teologi świeckiej, czy swoją gospodynię to "nie dopuszczałby się grzechu", natomiast dwoje zakochanych i tworzących związek oparty na wzajemnym szacunku gejów "się dopuszcza"?
Przerażająca jest ta konserwatywna niemoralność.

autor: yona, data nadania: 2016-04-15 15:55:50, suma postów tego autora: 1517

Szumlewicz kłamie

po pierwsze nie "poprowadzi", mowa była jedynie o koncelebracji

po drugie, sprawa jest nieaktualna, po interwencji nuncjusza

autor: dr(e)s, data nadania: 2016-04-15 23:13:43, suma postów tego autora: 1539

konserwatysta

czy znasz moze dokladniejsze szczegoly takiej terapii ktorej mam sie poddac? :)

autor: nikyty, data nadania: 2016-04-16 10:01:30, suma postów tego autora: 3572

.

A tak w ogóle co nas to obchodzi, przecież to "uroczystości" ewidentnie dla głupich, niech sobie je celebruje (bądź koncelebruje) kto chce.

autor: motyl, data nadania: 2016-04-16 13:45:29, suma postów tego autora: 2165

Teraz już wiem

co to konserwatyzm - uznawanie kobiet za przedmioty, których się używa oraz sakralizacja męskiego ciała i emocji. W sumie to wcześniej się domyślałam, ale z dnia na dzień wzrasta pewność.

Co do tematu - co lewicę obchodzi, jak sobie jakaś organizacja religijna celebruje i koncelebruje swoje święta. Fakt, głupio, że łączą to z historią Polski w taki sposób, żeby ją zawłaszczyć (czyt, zniekształcić), ale czy prowadzić to będą sodomici, dziwkarze, pijaki, czy pedofile to wszystko jedno. Przecież to ich celebra i ich obciach.

autor: Szara mysz, data nadania: 2016-04-17 19:19:04, suma postów tego autora: 103

PT Szara Myszo, w sam punkt

Nie nasz cyrk, nie nasze pawiany :)

autor: szczupak, data nadania: 2016-04-18 22:43:30, suma postów tego autora: 3747

KK to instytucja finansowa

równie uczciwa jak wszystkie "piramidy finansowe" gromadzące nie kontrolowane zyski z wirtualnych obietnic.

autor: bambosz0, data nadania: 2016-04-19 15:35:36, suma postów tego autora: 1835

...

Pisząc o "terapii" nie miałem konkretnego działania na myśli, bo się na tym nie znam, od tego są specjaliści (wiadomo jakich specjalności lekarskich i nie tylko).

Jeśli ktoś ma problem ze swoim popędem seksualnym, to należy coś z tym zrobić, niezależnie od tego, czy chodzi o homo czy hetero, zanim dojdzie do większego nieszczęścia.

Jakiekolwiek zarzuty, które sugerują, że rzekomo miałem potraktować kobiety instrumentalnie w swoim komentarzu, odbieram jako absurdalne i wzięte z kosmosu ;-)

autor: konserwatysta, data nadania: 2016-04-21 01:07:03, suma postów tego autora: 108

Szkoda ze Wesołowski

wykopyrtnął to by był znamienity koncelebrans.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2016-05-01 08:18:36, suma postów tego autora: 2743

Dodaj komentarz