Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Jarosław Pietrzak: Nie jesteś rasistą, ale

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Heh...

Autor nie jest rasistą, ale... Ale wyskrobał najbardziej rasistowski tekst ostatniego tysiąclecia:).

autor: Speedway, data nadania: 2017-01-04 02:48:20, suma postów tego autora: 162

speedway

"Heh...Autor nie jest rasistą, ale... Ale wyskrobał najbardziej rasistowski tekst ostatniego tysiąclecia:)"

No to teraz, autorze komentarza, poprosimy o dowody tego, co mówisz ...
Bo w przeciwieństwie do Ciebie autor tekstu wymyślił całe multum argumentów

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2017-01-05 18:41:57, suma postów tego autora: 794

Speedway

Nie zapominaj na jakim forum jestes
Gdyby cos analogicznego ukazaloby sie na prawicowym forum to od skowytu odurzonych liberastow natychmiast bys ogluchl

autor: Rebel2, data nadania: 2017-01-06 01:24:31, suma postów tego autora: 3418

tomasz_rysz

No to teraz, autorze komentarza, poprosimy o dowody tego, co mówisz

Swego czasu zarzuciles mi ze jestem niedouczony, w zwiazku z tym poprosilem cie o korepetycje
I co?????

autor: Rebel2, data nadania: 2017-01-06 01:27:58, suma postów tego autora: 3418

Heh...

"Wymyślił" - słowo klucz:).

Co tu argumentować? Cały tekst jest jednym wielkim argumentem na rasizm autora.
W wielkim skrócie - masz przyjąć "uchodźcę", nawet jeśli jest on mordercą, bandytą, gwałcicielem a w najlepszym przypadku zwolennikiem szariatu, bo biała, chrześcijańska, cywilizacja europejska musi zostać zniszczona.
Ot, cały przekaz tego rasistowskiego tekstu.

autor: Speedway, data nadania: 2017-01-06 02:40:17, suma postów tego autora: 162

A kto ci Pietrzak broni

sprowadzić sobie islamistów na swój koszt. Weźmiesz ich pod swój dach, zapewnisz wikt i opierunek i poręczysz, że bierzesz współodpowiedzialność na wypadek ewentualnych popełnionych przez nich przestępstw. Dalej jesteś chętny Pietrzak?

autor: Stirlitz, data nadania: 2017-01-06 20:09:32, suma postów tego autora: 1489

ten tekst nie jest nawet nieprawdziwy

jest tylko i wyłącznie naiwnym wyrazem urojenia, że autor i jego lewaccy koledzy dalej będą pisać historię
nie panowie, nie będziecie!
owszem może i Europa podzieli się na jakieś dwie części, ale to będzie część bezpiecznych ulic i część ucząca się żyć z morderstwami, gwałtami, zamachami i szariatem
i nikt w tej pierwszej części nie będzie ani się zastanawiał, ani sobie pozwalał na bredzenie o tym, jak ich przodkowie źle zrobili, że zachowali to bezpieczeństwo i spokój
ps. ja zabraniam sprowadzania komukolwiek na rzekomą swoją odpowiedzialność jakichkolwiek bandytów czy zwolenników szariatu; mnie nie interesuje nawet jakie odszkodowania będzie potem taki jeden z drugim cwaniak wypłacać (choć wiem, że będzie co najwyżej tego unikał) za gwałty, morderstwa, zamachy, itd.; ja żądam spokoju na ulicach i wolności od tych bandytów, bez względu na to jakie sceny płaczu będą urządzać; chce pomagać, niech jedzie i pomaga!, ale żadnego sprowadzania zagrożeń i terroryzmu do RP!

autor: holman, data nadania: 2017-01-07 12:28:33, suma postów tego autora: 170

rebel

To zapraszam na korepetycje, od czego zaczynamy ?

A tak na boku, test z humanitaryzmu Polska ogólnie oblewa od dawna, ale szczególnie od niedawna. Skrót KKK da się w Polssce przetłumaczyć jako korwinizm-kaczyzm-kukizm, czyli esencja polskiej prawicowości doprowadzonej do ściany (tyle że dwa ruchy-ściany przeznaczone są dla młodych, a trzecia - bardziej socjalna - dla starszych).

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2017-01-08 18:39:45, suma postów tego autora: 794

Lepszy jest tekst o pracy

No cóż, słabizna pod publikę. Już dawno temu emigrantów-chojraków obśmiał Mrożek. Trochę lepszy ale też jednostronny, przeciętny i mało dociekliwy był poprzedni tekst o Fidelu.

Zanim jednak autor zupełnie zniechęci czytelników do swojej publicystyki, warto zwrócić uwagę na jego wpis o technologii, jej degenerującym modelowaniu społeczeństwa. Jest dostępny pod adresem: https://jaroslawpietrzak.com/2016/12/07/internet-algorytmy-poszukiwanie-pracy/

Tekst warty do opublikowania na lewica.pl.

Jest to jeden z nielicznych głosów, gdzie jest pokazane samoistne zło współczesnych technologii, komputeryzacji zarządzania. W przeciwieństwie tradycyjne narracje, nie krytykują samej technologii tylko grupy społeczne, które ją wykorzystują.

Co prawda, nie wiem, na ile rozumie znaczenie polityczne takiego ujęcie. Jeśli nawet było to pisanie pod modne trendy, to i tak ma u mnie za to mały plusik.

autor: RR, data nadania: 2017-01-13 16:37:48, suma postów tego autora: 133

Jak to powiem swoim dzieciom?

A powiem to z dumą, lewaku :)
Mam nadzieję że ty nie będziesz musiał tłumaczyć swoim córkom dlaczego muszą zakładać hidżab...

autor: ungern, data nadania: 2017-01-13 18:18:29, suma postów tego autora: 79

Dodaj komentarz