Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Katowice, Łódź: Radni w obronie placów Szewczyka i Zwycięstwa

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Karzełki

... z baśni były sympatyczne w odróżnieniu od karła "wszechmocnego ksywa Wolak" .Złość za bycie miernotą wyzwala w tym małym człowieku chęć dokopania wszystkim lepszym od siebie, a ponieważ ma 'wadze" to kopie kogo sie da mając do tego swych wiernych wykonawców( do czasu jak już bywało) nie licząc się z demokracją i sprzeciwem Obywateli... Na razie kupuje sobie elektorat za pieniądze z baaardzo obciążonego budżetu ale czarne chmury zbierają się nad niebogatą Polską która niby nie ma wiele do stracenia ale to "niewiele "dla bogatych dla nas jest wszystkim co mamy .

autor: bambosz0, data nadania: 2017-12-28 23:43:31, suma postów tego autora: 1810

masz rację Przedmówco!

dodam tylko; że te ********* kaczki chcę usunąć nazwę ulicy; Dąbrowszczaków; bohaterów walczących w obronie Demokratycznej Republiki Hiszpanii; wysadzić chcę Pałac kultury.
A w Radomiu zmienili ul. wielkiego człowieka gen. tow, Świerczewskiego na tego londyńskiego szajbniętego pieska ********** Okulickiego.

https://www.youtube.com/watch?v=MKIlIwnkYVE
posłuchajcie!

(gwiazdki - zamiast słów to nie moderka - to ja nie chcę kląć na forum Lewicy!)

ale, że zacytuję Wiśniewskiego z zespołu "Ich troje" "Aż, nie mogę tego ścierwa znieść (...) ale taka wściekłość moje flaki drze - że nie mogę w sobie znaleźć dobrych manier!"
https://www.youtube.com/watch?v=RB5oJ1w7X7k

posłuchajcie; bo pewnie nie znacie takiego Wiśniewskiego.

autor: abangel666, data nadania: 2018-01-03 05:53:09, suma postów tego autora: 356

Dodaj komentarz