Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: 55-tysięczny protest przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Marsz Nekromantów

I ja tam byłem i .....

.... pamiętacie jak zarzucali PiS, że zwozi ludzi na demonstracje autokarami?

Pod Pałacem Kultury tam gdzie kwitnie bałwochwalczy kult Szarego Człowieka aż roiło się od autokarów śmierciożerców z Czarnego Protestu.

Najpierw hołd dla tego oszołoma co się spalił a POtem Razem z Razem Nowoczesną i PO (ta to dopiero zrobiła dużo dla kobiet przez 8 lat rządów) na Nowogrodzką.

Dziś Nowogrodzka a jutro Czerska i Aleja Przyjaciół z hasłem :

Znajdzie się cela dla starszego Szechtera (Stefana Michnika) !

autor: Cud2, data nadania: 2018-03-24 09:20:56, suma postów tego autora: 3207

Cud2

Uczestniczyłem prawie 2 godziny w marszu w W-wie i nie zauważyłem ani jednej flagi czy transparentu z logo PO ani Nowoczesnej (i raptem 1 czy 2 flagi Razem). Te partie nie mają łącznie w całym kraju 55 tys. członków.

PS Polska w 2010 wystąpiła do Szwecji o ekstradycję przyrodniego brata Adama Michnika. Sąd w Uppsali odmówił wydania Stefana Michnika do Polski tłumacząc, że czyny które miały mu być zarzucone w Polsce, w świetle prawa obowiązującego w Szwecji, uległy przedawnieniu. Łudzisz się, że tym razem wydadzą 89-letniego starca na pastwę prokuratury i sądu złożonego z mianowańców PiSu?

autor: lewicowiec, data nadania: 2018-03-25 00:16:05, suma postów tego autora: 500

Dodaj komentarz