Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Mateusz Mazzini: Węgierska prawda ekranu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Przynajmniej nie jest przydupasem uchodzców

I Sorosa tak jak tow.Merkel.

autor: Antyliberał, data nadania: 2018-04-08 13:28:00, suma postów tego autora: 1302

Antyliberał

Bardzo "możni" ci uchodźcy, że mają tak wysoko postawionych "przydupasów". No, ale skoro w oczach prawdziwych Polaków nawet posiadanie przez nich smartfona i dżinsów świadczy o ich niezwykłej zamożności i że w związku tym nie ma potrzeba im pomagać.

Nie rozumiem skrótu "tow." przed nazwiskiem prawicowej kanclerki. Oświecisz mnie?

autor: lewicowiec, data nadania: 2018-04-08 17:21:52, suma postów tego autora: 499

lewicowiec

Tacy to ubodzy ci uchodzcy ale ciekawe skąd wzieli kase na opłacenie gigantycznej kasy dla mafi przemytniczej która ich przetransportował do europy?no i tacy głodni że kanapki wyrzucali od przechodniów.
Uchodzcy w rękach Sorosa są tylko pionkami w rzeczywistości chodzi mu o to aby zlikwidować tzw państwa narodowe aby państwa europejskie były wielonarodowe bo wtedy społeczenstwa będą bardziej podzielone i skonfliktowane wewnętrznie i oto temu śmieciowi Sorosowi chodzi przecież on wydał tylko 0,5 milarda euro tylko na statki które przetransportowywały uchodzców z Libi do Włoch robił to charytatywnie?Będe pisał przed słowem Merkel Tow.bo ta suka tow.Merkel reprezentuje interesy Sorosa za co on wielokrotnie ja wychwalał ta suka doprowadziła dzisiejsze RFN do tego co tam dzis się dzieje a niemcy mają wyprane mózgi bo mimo strat CDU i tak wygrała wybory a Tow.Merkel nadal jest kanclerzem.
Dobry wynik odnotowała AdF która wyrasta na drugą siłe polityczną bo jako jedyna mówi dość temu wszystkiemu ale obawiam sie że plan zniszczenie RFN jest tak zaawansowany że jest już chyba zapużno czas leci w miejscu nie stoi...

autor: Antyliberał, data nadania: 2018-04-08 20:49:18, suma postów tego autora: 1302

Wniosek ?

Maciej Gdula książkę o "nowym autorytaryzmie" powinien napisać o Orbanie i jego rządach na Węgrzech. To jest wzór o wiele mniej śmiałych podejść Jarosława Kaczyńskiego i jego przybocznych

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2018-04-08 21:28:22, suma postów tego autora: 1337

towarzysze, i kto by sie tego spodziewal

Czyzby lewica byla zaskoczona ze Fidesz wygrala wybory?
Dokladnie tak jak absolutnym zaskoczeniem byla wygrana PIS


autor: Rebel2, data nadania: 2018-04-10 22:35:23, suma postów tego autora: 3825

Dodaj komentarz