Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wenezuela: Nieudany zamach na prezydenta Maduro

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Jak zwykle jest pytanie

kto skorzysta na działalności prawicowych paramilitarnych terrorystów, warto przypomnieć że zanim dokonano puczu w Chile w 1973, przez kraj przeszła fala prawicowego terroryzmu sponsorowanego przez miejscowych oligarchów, CIA, nie pośrednią rolę grali w tych zamachach batistowscy prawicowcy amerykańsko-kubańscy, wiadomo kto stał za terrorystycznymi kampaniami tzw. contras.Wiadomo że Maduro popełnił błędy, do tego terror ekonomiczny ze strony USA,ale nie zapominajmy że zanim doszło do boliwariańskiej rewolucji kraj był rozkradany przez neoliberalną oligarchię której frakcje rządziły niepodzielnie od wielu lat.

autor: guevarysta, data nadania: 2018-08-06 10:40:19, suma postów tego autora: 685

Pic na wode, fotomontaz

Jezeli ktos widzial nagrania z tego "zamachu" nie moze miec zadnych watpliwosci ze Maduro nigdy nie byl w niebezpieczenstwie.
Drony eksplodowaly w bezpiecznej odleglosci, a Maduro ma teraz powod do przykrecenia sruby wszystkim niewygodnym

Kolejny pokaz prawdziwej twarzy socjalizmu

autor: Rebel2, data nadania: 2018-08-10 03:44:18, suma postów tego autora: 3609

rebelq

smieszna ta twoja logika, drony eksplodowaly zanim dotarly do celu, wiec niebezpieczenstwa wogole nie bylo, mam nadzieje ze takie bzdurzenie uratuje nas w przypadku konfliktu nuklearnego, po prostu strona atakowana poczeka czy jest w niebezpieczenswie, albo jak ktos do mnie z pistoletu mierzyc bedzie, zobacze najpierw czy kula mnie dosiegnie zanim poczuje sie zagrozony:)

autor: nikyty, data nadania: 2018-08-11 09:53:41, suma postów tego autora: 3532

Rebel2, data nadania: 2018-08-10 03:44:18

Nie podniecaj się tak obłąkany trumpiarzu.

autor: Gayetsky, data nadania: 2018-08-11 16:18:05, suma postów tego autora: 178

Dodaj komentarz