Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Debata o sytuacji na Ukrainie

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Kiedy kolejna debata o rzezi wołyńskiej?

Póki co przelejmy kolejną wielomilionową transzę bezzwrotnej pożyczki. Banderowcy urządzą zań Majdan nr 3, potem ruszą na Rzeszów, Przemyśl, oswobodzą "swoich" Łemków, zatrzymają się we Wrocławiu, boć tam też mnóstwo ich ziomków. Dancig, Kolberg, Stettin, usw. zostawią Niemcom, swym odwiecznym przyjaciołom i współtowarzyszom broni...
Kto sponsoruje takie "debaty? Soros, Kozlowska z Kramkiem, inne Adenauery?
.

autor: Hyjdelka, data nadania: 2019-06-10 15:50:17, suma postów tego autora: 152

Nikt nie zabrał głosu, więc znowu ja się odezwę.

Panie Czarnecki, uprzedzam na wstępie, że nie mam żadnych wołyńskich przodków, sybirskich zesłańców, katyńskich ofiar i smoleńskich "pomordowanych".
Jest Pana na tym forum za dużo. Niech se Pan ględzi, fandzoli i łonaczy, ale kiedy zabiera Pan głos w sprawie Ukrainy, która jest według Pana najważniejszym priorytetem, to ja się pytam, po co? Może dlatego, że jest pan wrocławianinem i ma jakieś wschodnio-polskie korzenie?
Dla mnie państwo, które ma w herbie Tryzub (Trójząb, jakby jakiś głąb nie wiedział), czyli WIDŁY, choćby nawet wywodzone od Wikingów i Chazarów, NIE JEST GODNE SZACUNKU. Jak może być godne szacunku państwo, w którym na te WIDŁY nabijano polskie, żydowskie i inne dzieci, roztrzaskiwane potem o sztachety płotów, pnie drzew i ściany domostw...
"Publicystyka", którą Pan uprawia, między innymi przyczyniła się do Majdanu nr 2, gdzie nasi półgłówkowaci wodzowie prężyli swoje muskuły:
tu Kaczyński:
https://www.google.com/search?q=Kaczy%C5%84ski+i+majdan&tbm=isch&source=univ&client=firefox-b-d&sa=X&ved=2ahUKEwiG9ODL4ILjAhUtxosKHS45CuMQsAR6BAgFEAE&biw=1186&bih=620
a tu Komorowski:
https://www.google.com/search?q=Komorowski+i+majdan&client=firefox-b-d&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=79wywr_cevkZOM%253A%252C-uIjXryEus3e9M%252C_&vet=1&usg=AI4_-kRR0cQfzIYPnd1JIUBqwCFXB_xtFw&sa=X&ved=2ahUKEwi31pf-34LjAhVioosKHQNPD4gQ9QEwA3oECAQQCg#imgrc=Wi57g5L0rhMcSM:&vet=1
Czy jest to powód do dumy, czy do wstydu?
Niech se pan dalej pisze, fandzoli i łonaczy, tylko niech nam Pan Ukrainy nie wciska, niech się tak o nią nie troszczy, bo ona na nas sika, sra i pierdzi... i pluje, a my mówimy "deszcz pada" i nawet gęby nie wycieramy.
.

autor: Hyjdelka, data nadania: 2019-06-24 21:38:12, suma postów tego autora: 152

Dodaj komentarz