Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Jubileusz - 25 debata SFWM we Wrocławiu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ło matkolewicowo... mię zatchnęło...

SFWM w czerwcu 2019 roku: "planujemy zorganizować już 25 imprezę (debatę) – czyli mały jubileusz – w ramach forum. Chcemy podyskutować jak państwo polskie powinno wyglądać po
POPiSie"...
"Ale nie tylko debaty składają się na nasz dorobek.
"Zainicjowaliśmy „sklonowanie” naszego pomysłu w formie paralelnych forum w Warszawie i Bydgoszczy..."

Mam być paralelna, czy ino sklonowana?

"W naszych dyskusjach i debatach brało udział sporo znanych i mniej znanych osób. Naszymi gośćmi byli m.in. prof. Bruno Drweski (Sorbona - Paryż), prof. Joanna Hańderek (Uniwersytet Jagielloński), prof. Gavin Rae (Akademia L. Koźmińskiego), Małgorzata Tracz i Katarzyna Lubiniecka- Różyło (czynne polityczki), Józef Pinior, Jacek Uczkiewicz, Maciej Wiśniowski (red. Naczelny Strajk.eu), Paweł Dybicz (z-ca red. nacz. Tygodnika „Przegląd”), Oleg Muzyka (polityczny emigrant i dziennikarz ukraiński – Berlin)".

Kto ich zna? Ja nie, oprócz Piniora.
Matko lewicowo... weź tych palantów z SFWM w dyby... niech poczują rzeczywistoSć...
.

autor: Hyjdelka, data nadania: 2019-06-05 21:43:03, suma postów tego autora: 32

@ hyjdelka

Znasz tylko Piniora? Czyli zatrzymałaś się na etapie lat 80? Nie czytujesz "Przeglądu", Strajk.eu, ani przedruków z tych mediów na lewica.pl?

autor: lewicowiec, data nadania: 2019-06-05 21:53:27, suma postów tego autora: 461

Nie czytuję "Przeglądu" od lat 8.

Została mi "Angora", która w co drugim numerze, na pierwszej stronie napieprzała się z Kaczora. Nie cierpię gościa, ale nawalanki mnie wkurzają. Odstawiłam 2 lata temu...
Strajk.eu,.. nigdy nie byłam, może zawitam...
Pozdrawiam.
.

autor: Hyjdelka, data nadania: 2019-06-05 22:32:39, suma postów tego autora: 32

Zawitałam na strajk eu., PRZEDWCZORAJ...

obiecująca jest dla mnie ta wędrówka.
.

autor: Hyjdelka, data nadania: 2019-06-15 01:12:34, suma postów tego autora: 32

@ hyjdelka

>nawalanki mnie wkurzają.

Czyżby? Ale swoje nawalanki np. z JJC na lewica.pl chyba lubisz?

A propos moderacji - nie przyszło Ci do głowy, że Twoje wpisy, które odrzucono, mogły łamać regulamin: http://www.lewica.pl/faq/

autor: lewicowiec, data nadania: 2019-06-15 08:48:04, suma postów tego autora: 461

Dodaj komentarz