Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Radosław S. Czarnecki: A na drzewach zmiast liści...

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Litości, Czarnecki...

"wypadki (...) w lasach koło Wodzisławia Śląskiego" to była ewidentna ustawka TVNowskiego Superwizjera, sfilmowana przez ich "dziennikarkę". Swastyki z wafelków Prince-Polo na czekoladowym torcie, swastyka płonąca i swastyka na fanie, admirowane przez półgłówków w mundurach SS i Wehrmachtu, bełkoczących coś do mikrofonu "niezależnej dziennikarki"... kosztowały jedynie 20 tys. złotych, nawet nie euro. Potwierdzają tę ustawkę również służby.
Jeśli takim antysemickim występem artystycznym podpierasz tezę swojego słusznego skądinąd artykułu, to mogłeś także dołączyć doń prudnickie "judoski". Tam też "znikąd" pojawiły się zachodnie kamerki i usłużne polskie, podobnie jak w Białymstoku.

To są zmasowane akcje mające pokazać światu jakimi jesteśmy antysemitami oraz zmusić Polaków do wypłaty odszkodowań jankeskim Żydom (Akt 447). Mają ukazać światu nasze wojenne "niegodziwości" np. Jedwabne (dlaczego wstrzymano ekshumację w 2001, bo znaleziono tam niemieckie naboje?), masowe mordowanie Żydów w Powstaniu Warszawskim (przecież ono tylko po to wybuchło, by AK mogła "dobić" ocalałych w Powstaniu w getcie!), nagminne mordowanie Żydów przez chłopów polskich oraz powojenny zabór mienia, m.in. "niezrujnowanych" warszawskich kamienic, nieobłożonych w większości hipotekami w polskich bankach, powojenne pogromy fingowane przez NKWD i UB..., itd, itp.

Mędrca szkiełko i oko tego nie widzi? To co się dziwić ludowi prostemu sterowanemu przez mainstream i tchórzliwych rządzących, kiedyś z PO, teraz PiSu?
.

autor: Hyjdelka, data nadania: 2019-08-04 19:40:27, suma postów tego autora: 99

Czas jest nieubłagany i robi swoje..

dlatego gdy patrzymy na te kilkadziesiąt lat wstecz to widać najczęściej okrutna prawdę o nas samych.
Rewolucje wszczynają najczęściej ci którzy chcą władzy ale bywa ze rewolucja zjada własne dzieci.
nas Polaków ta bezkrwawa ( nieliczne ofiary) w istocie rewolucja solidarnościowa połknęła 'lud pracujący" za to utuczyła wodzów. Teraz z kolei wodzusie walczą o tron wszelkimi sposobami odsądzając od czci wiary swych braci syjamskich przy okazji rujnując to i owo by sobie tylko prawo do rządzenia zawłaszczyć na lata..Nieważne kto rządzi ważna nasza przyszłość ale puki co TAK NAPRAWDĘ nie mamy na nią wpływu dopóki tylko system partyjny ma prawo do organizowania wyborów.
Cała para idzie w gwizdek i mamy do wyboru znienawidzone i opatrzone buśki przewijające się od lat na ławach sejmowych choć powinny zasiedlać cyklicznie ławy oskarżonych czy też prycze w celach pokutnych.
Możemy wylewać całe morza łez,fury złości i zapisywać tony papieru "prośbowego" ale władza jest cierpliwa i każde biczowanie zniesie byle na TRONIE.

autor: bambosz0, data nadania: 2019-08-05 07:25:35, suma postów tego autora: 1649

myślę, że obydwie Koleżanki nie mają racji

Myślę, że obydwie Koleżanki nie mają racji
Bo RP od wieków cierpi na brak elit nazwę to elit "elitarnych" i to jest wina naszej nacji i naszego ludu...który daje sobie wciskać tzw. "kit patriotyzmu" a właściwie szowinizmu.

Nami rządzili i rządzą obcy przypomnę przed upadkiem I RP to Francja i Austria nami rządziła np. osławiona Marysieńka i nasz Sobieski.., Wcześniej królowa Bona ...
Później, czyli w II RP Anglia potem po wygranej II Wojnie Światowej Rosja. Rosja, która najmniej zaszkodziła dobru RP pozwalając na istnienie PRL - stworzyła takie coś na kształt dużego Królestwa Polskiego po Napoleonie.

Od 1989 roku rządzi nami wykorzystuje nas jak starego lokaja Jana zakochanego w Panu Hrabim, kto ?... Jankeslandia.

Tak dostrzegam naszą rolę III RP w polityce globalnej Świata...IV RP czy V RP będą troszkę inne, bo starego Jana zastąpią młodzi lokaje Onufry czy Baltazar :) leżący plackiem przed Panem Hrabią bojący się nawet spojrzeć w jego oblicze, nad czym boleję bardzo
:(

autor: JJC, data nadania: 2019-08-13 00:22:40, suma postów tego autora: 1468

Na drzewach...

*A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści*
To stare porzekadło nigdy nie miało wartości rzeczywistej groźby. Nawet w czasach Solidarności nie brano tego poważnie, a tym bardziej teraz. Żądając dochodzeń prokuratorskich w tej sprawie autor raczej ośmiesza się w odróżnieniu od aparatu ścigania i wymiaru sprawiedliwości.
Takich porzekadeł jest wiele i nikt nie bierze ich poważnie np. *Jak cię złapię to ci nogi z d... powyrywam* :).

autor: Adrem63, data nadania: 2019-08-17 08:29:50, suma postów tego autora: 2001

bzdury to Ty piszesz Adrem63

****A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści*
To stare porzekadło nigdy nie miało wartości rzeczywistej groźby. Nawet w czasach Solidarności nie brano tego poważnie, a tym bardziej teraz. Żądając dochodzeń prokuratorskich w tej sprawie autor raczej ośmiesza się w odróżnieniu od aparatu ścigania i wymiaru sprawiedliwości.
Takich porzekadeł jest wiele i nikt nie bierze ich poważnie np. *Jak cię złapię to ci nogi z d... powyrywam* :).

autor: Adrem63, data nadania: 2019-08-17 08:29:50, suma postów tego autora: 1999
***

Przykro mi posłużyć się takim argumentem...może jak ktoś zawiśnie to zmieni zdanie...RP przypomina obecnie klona Republiki Weimarskiej...do roku 1933 faszystów lekceważono i co z tego wyszło?

Ja Adrem63 wisieć nie chcę... :(

autor: JJC, data nadania: 2019-08-19 02:56:26, suma postów tego autora: 1468

Dodaj komentarz