Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk: Lewica to odpowiedź

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

....

tak tak dokładnie tak pełna zgoda z tą panią. wrocław to miasto otwarte. chciano je zamknąć w murach poprawności politycznej. ba. zrobić zeń nawet taką pokazową politpoprawną wydmuchę. a tu guzik. nie udało się. więcej. odbiło refleksem. to właśnie wrocław stał się bastionem ruchu narodowego.

autor: motyl, data nadania: 2019-10-10 19:05:08, suma postów tego autora: 2051

motyl

"chciano je zamknąć w murach poprawności politycznej"
Jak, z totalnie bezbarwnym Dutkiewiczem, który dopiero zaczął się aktywizować może w tej mierze (by pokazać "światowość" Wrocławia), gdy obrzucali czymś Baumana (szczegółów nie pamiętam, Rad. Czarnecki na pewno coś tu wie), miałyby te mury poprawności polit. wyglądać ?

Skądinąd zastanawiające, dlaczego w Polsce jak się ruszy kiboli, to od razu jest się obwołanym politycznie poprawnym ? Czemu kibole, a nawet kibice, mają być wzorem (zwłaszcza dla męskiej części) dla młodzieży ?

Piję do tego, że Dutkiewicz najpierw wypowiedział wojnę kibolom (chyba naśladując Tuska), a potem narodowcom (między nimi jest szczególny pas transmisyjny)...

Jakoś takie polskie to jest, że kto robi największą rozróbę, ten jest uważany za najbardziej patriotycznego. Pamiętam, jak Palikot próbował trafić ze swoim lajtowo-marihuanowym stylem do młodzieży w trakcie protestów ACTA. Nie zdążył, bo husario-kibole już tam byli (efekt wojny z kibolami ogłoszony przez Tuska).

"To właśnie wrocław stał się bastionem ruchu narodowego."
Tylko pod względem kilku znanych figur/postaci, bo po wynikach wyborczych tego nie widać.

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2019-10-11 11:44:39, suma postów tego autora: 1436

.

warszawa marsz niepodległości. wrocław marsz narodowców. niepodległość mogą sobie czcić czy upamiętniać wszyscy. kto tam chce. komu się podoba. w tym różne tam patriocki zaślamzane*. idź idź patriociku zakichany. z nacjonalizmem jest inaczej. i to ZUPEŁNIE inaczej. słowem. patriotyzm false. nacjonalizm corretto. *nie wiem czy takie słowo istnieje zdaje się coś takie lub podobne pada w tv-serialu janosik (juhasiku zaślamzany).

autor: motyl, data nadania: 2019-10-11 12:05:38, suma postów tego autora: 2051

@rysz 11 oct 114439

narodowcy DE FACTO nigdzie nie są obecni w tych tzw. wyborach.

autor: motyl, data nadania: 2019-10-12 15:49:16, suma postów tego autora: 2051

Dodaj komentarz