Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Radosław S. Czarnecki: Co po koronawirusie?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Jak to co Panie Radosławie ?

Po kryzysie ma być bieda, bezrobocie, głód, dyktat przedsiębiorcy nad pracownikiem, znoszenie swego losu bo migracje będą przez jakiś czas jeszcze niemożliwe, oraz wzrost oprocentowania obligacji państwowych w następstwie samego kryzysu-paniki-epidemii - no bo ileż mogą tolerować spekulanci, że są one oprocentowane zerowo lub ujemnie nawet, a wreszcie jest okazja, żeby trochę na tych procentach od długu zarobić. A da się to zrobić, Panie Radosławie, wszak wystarczy mieć udziały w funduszach inwestycyjnych, które mają udziały w czołowych prywatnych mediach światowych, tak, tylko trzeba jeszcze nakręcać spiralę strachu i paniki. A zapomniałbym, jeszcze trzeba bardzo tanio kupić akcje, na których potem można mieć naprawdę niezłe przebicie ! Zwłaszcza jak nie za bardzo powiedzie się z obligacjami, choć i tak procenty pójdą do góry, ho-ho !

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2020-04-02 19:44:55, suma postów tego autora: 1562

Zbyt dobre, żeby nie przekopiować

użytkownik Zobar Szton na fb: "Pamiętnik z czasów epidemii - niedaleka przyszłość.
27 maja :
Rząd przyjął rozporządzenie zabraniające wychodzenia na balkon. Mieszkańcy bloku obok zostali poddani kwarantannie - ekipa murarska kończy zamurowywać drzwi i okna. Lepiej mają ci na przeciwko - donieśli na sąsiada przygotowującego ucieczkę za miasto. Przestępca został rozstrzelany na miejscu. Jego zwłoki rozwieszone na trzepaku maja odstraszać potencjalnych naśladowców. W uznaniu obywatelskiej postawy mieszkańcy w zamian mogą na 15minut otworzyć okna. Nastrój święta zepsuło niestety dwóch samobójców wyskakując z okien Na szczęście ich agonia i nieprzystojne jęki nie trwały długo. Rząd z zadowoleniem ocenił dotychczasowe metody walki pandemią: 15 milionów pozostaje w kwarantannie, reszta zaś pozostaje w samoizolacji."

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2020-04-04 16:40:20, suma postów tego autora: 1562

Bylo zle a bedzie jesze gorzej ...

...Dzieki towarzyszom z KPCh

A gdzie sa dzisiaj ci co tak piali z zachwytem o osiagnieciach Chin?

Jestem przeciwnikiem teori spiskowych, ale w tym przypadku jest doskonaly dowod jak Chiny moga opanowac caly swiat bez jednego wystrzalu

autor: Rebel2, data nadania: 2020-04-05 17:08:50, suma postów tego autora: 3879

Zbyt dobre, zeby pominac

bardzo ciekawy podklad muzyczny :)

https://www.youtube.com/watch?v=0GUtXV_3Yfs

autor: Rebel2, data nadania: 2020-04-05 17:12:26, suma postów tego autora: 3879

@ Rebel2

Jesteś przeciwnikiem teorii spiskowych jeśli nie zgadzają się z Twoimi poglądami. Powiadasz, że to funkcjonariusze KPCh opracowali w laboratorium i rozwlekli wirusa po całym świecie, a teraz pewnie potajemnie dobijają chorych w Central Parku?

Zadziwiające, że chyba do tej pory nikt nie oskarżył USA o próbę opanowania świata, gdy śmiertelna grypa zwana hiszpanką (a powinna się zwać raczej grypą z Kansas lub grypą z Haskell County) przez dwa lata zabiła na całym świecie co najmniej 40 mln młodych i zdrowych ludzi.

autor: V.C., data nadania: 2020-04-05 19:37:52, suma postów tego autora: 1076

Chiny nic nie musiały "robić"

wystarczyło "nie chwalenie się" o wirusie że go mają tak ze skromności.

autor: bambosz0, data nadania: 2020-04-06 23:31:40, suma postów tego autora: 1835

drogi bamboszu...

...w Chinach epidemia trwała już od miesiąca, ale tzw zachód kompletnie nic nie robił, mimo że o tym wiedział

autor: hania.buzia, data nadania: 2020-04-12 17:53:40, suma postów tego autora: 110

Dodaj komentarz