Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Piotr Ciszewski: COVID-19 i doktryna szoku

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Najdziwniejsze jest jednak to...

że rząd PiS dawał różnym grupom wyborców socjalne prezenty, a nie chce dać ich grupie, która niebawem znacząco się powiększy. Będą to bezrobotni, głównie ci, którzy stracili umowę terminową o pracę, umowy o dzieło, umowy-zlecenia, a także część Polaków, która wróciła do Polski, bo wyrzucono ich z pracy na Zachodzie.

Wreszcie była szansa, żeby wprowadzić powszechny zasiłek dla bezrobotnych (mógłby z pewnych powodów i okoliczności być zróżnicowany). Okazję tę po ludzku spartolono, pewnie zważając na nadzieję, pewnie motywowaną nieco epidemiologicznie w czasie obecnym, ale i z braku zorganizowania większości grup w Polsce, że "bezrobotni i tak nie zagłosują"

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2020-04-11 13:44:13, suma postów tego autora: 1582

.

Do przykładów warto dodać szykujące się zwolnienia wśród urzędników. Nie ma wątpliwości, że rząd po prostu wykorzystuje okazję.

autor: Mandark, data nadania: 2020-04-12 15:43:47, suma postów tego autora: 731

Proponuję zągładnijcie na Facebook - walczę o Internet

O głosowanie teraz dla próby a a później przez INERNET w Parlamencie RP by w przyszłości zablokować manipulację wyborczą Rządzących.... mój cytat z Facebooka.

***Proponuję ... zapromować a wcześniej powalczyć o udostępnienie poprzez Parlament głosowania przez Internet


https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/demokracja-w-czasach-koronawirusa-jak-wybory-online-sprawdzily-sie-w-innych-krajach-***

autor: JJC, data nadania: 2020-04-18 18:36:09, suma postów tego autora: 1581

Errata JJC

Po pierwwsze...

https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/demokracja-w-czasach-koronawirusa-jak-wybory-online-sprawdzily-sie-w-innych-krajach-i/ez086nv?fbclid=IwAR2EM1x_H5S7aKv0nxZUTqq00Obrhk5IvebVp5X_KLFBUlqMisjO5vzlu-g


Po drugie...

Zapraszam na Facebook - walczę o Internet
o głosowanie teraz dla próby na Prezydenta RP a później przez INERNET na posłów, czy do samorządów. Tak by teraz w Parlamencie RP oraz w przyszłości zablokować manipulację wyborczą Rządzących.... mój cytat z Facebooka.

***Proponuję ... powalczyć o udostępnienie poprzez Parlament głosowania przez Internet ***

autor: JJC, data nadania: 2020-04-19 01:28:52, suma postów tego autora: 1581

Dodaj komentarz