Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Waldemar Chamala: Ja, Jacob Blake

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Kolejny po Floydzie czarny kryminalista - bohaterem lewicy

Jakby kogoś interesowało - napaść na tle seksualnym, przemoc domowa.

autor: west, data nadania: 2020-08-28 23:56:45, suma postów tego autora: 6696

Ja, Jacob Blake ,poszukiwany listem gonczym przestepca

Szkoda ze autor tego ckliwego "epitafium" nie dodal ze przeprowadzal staruszki przez ulice , opiekowal sie bezdomnymi kotkami itp

psychika autora jest dokladnie taka sama jak psychika tej bezdennie prymitywnej tluszczy/motlochu


https://www.tmj4.com/news/local-news/kenosha-police-union-gives-its-version-of-jacob-blake-shooting

"Tymczasem w nocy z wtorku na środę na płonących ulicach Kenosha grasował 17-letni Kyle Rittenhouse z Antioch, ze śmiercionośnym karabinem półautomatycznym AR-15 w rękach. Jedną z ofiar trafił w brzuch, drugą w głowę. Zamordowane osoby to 26-latek z Silver Lake i 36-latek z Kenosha, zaś ranny w zajściu mężczyzna to 26-latek z West Allis."

Tak, biegal a karabinem i strzelal na oslep?
Autor jest zaklamanym durniem

https://www.youtube.com/watch?time_continue=503&v=w2zB6yXsX9E&feature=emb_title


Tak samo jak uliczna tluszcza autor nie czakal na wyjasnienie sprawy. Odrazu przystapil do dzialania


PS
Obawiam sie ze to dopiero poczatek

autor: Rebel2, data nadania: 2020-08-30 02:54:47, suma postów tego autora: 3910

@ Rebel2

Jedynie "strzelanie na oślep" można zakwalifikować jako morderstwo. Definicja zawężona tak jak twoje horyzonty myślowe. Dodaj jeszcze kolor skóry strzelającego.

autor: V.C., data nadania: 2020-08-30 09:39:28, suma postów tego autora: 1112

@ west

Rzecz jasna biali kryminaliści ci zupełnie nie przeszkadzają. Kogo zamordowali wymienieni "kryminaliści"?

autor: V.C., data nadania: 2020-08-30 09:43:01, suma postów tego autora: 1112

@ west

Co za skrajny feminizm! Wymierzana na ulicy kara śmierci przez rozstrzelanie za przemoc domową?

autor: V.C., data nadania: 2020-08-30 09:45:09, suma postów tego autora: 1112

w sprawie rasizmu polskiego powszedniego

1. Mniejszość afroamerykańska wywodzi się z gorącego klimatu. Swoje podporządkowanie Europejczykom (a także Arabom, Żydom czy coraz częściej wschodnim Azjatom) może zmienić tylko przez bunt, agresję i przestępczość (dla nielicznych jest droga edukacji - rzecz obecna w historii większości ludów), bo jest to naturalna droga dla ludzi wywodzących się genetycznie z okolic równika, ale mających dużo więcej energii w klimacie umiarkowanym czy podzwrotnikowym (na równiku trudno mieć dużo energii skoro leje się z ciebie pot, ciągle jesteś zmęczony i senny, a poza tym wszystko samo rośnie, więc sporo roboty odpada, jeśli idzie o zdobycie węglowodanów).
2. Dla czarnej kobiety związek z białym mężczyzną uchodzi za nobilitację. Szkoda, że spora część bezdzietnych białych zamiast szukać szansy przekazania swoich genów poprzez dziecko z kobietami innych ras i etnosów, wyżywa się na murzynach i innych obcokrajowcach. Pogardliwy stosunek do samych siebie zastępują pogardą do innych etnosów czy ras, a dziecko z murzynką uważaliby pewnie za bękarta i coś gorszego. To, czego brakuje polskim mężczyznom, to przede wszystkim brak znajomości języków. Mało kto o tym mówi, ale to zawsze jest jakaś metoda na redukcję frustracji (nie tylko zresztą seksualnej)

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2020-08-31 11:48:03, suma postów tego autora: 1668

@tomek rysz 31.8.11.48

ad. związek polaka z "murzynką". z tego co ja wiem to znaczy tu i ówdzie czytałem owe murzynki są ostatnimi bądź jednymi z ostatnich chętnych do wchodzenia w związki z polakami. polaków mają podobnież za nic. ile w tym prawdy nie wiem ale przypuszczam że rzecz może tak z grubsza wyglądać. nie jestem też wcale przekonany co tej nobilitacji której to owa murzynka miałabym dostąpić za sprawą związku z "białym" (w tym przypadku każdej narodowości). przy okazji. jeśli interesują cię takie sprawy (związki między"rasowe") poczytaj fora. azjatki też wbrew pozorom czy może raczej naszemu myśleniu życzeniowemu wcale na białasów en masse nie stoją.

autor: motyl, data nadania: 2020-08-31 13:54:51, suma postów tego autora: 2155

a tymczasem

Policja potraja wysiłki o uspokojenie sytuacji w USA: https://strajk.eu/usa-policja-zabila-czarnego-rowerzyste-nowe-manifestacje/?fbclid=IwAR3YY1-4JvzUhofYXFgFX-uXkzOYDxa7PSUvxe1Hu03ngtt0aZffg2h3GsE

autor: V.C., data nadania: 2020-09-02 18:36:33, suma postów tego autora: 1112

motyl

Tzn. ja słyszałem, że Azjatki (z tych biedniejszych krajów Azji Wsch. jak Tajlandia, Kambodża, Filipiny, niektóre części Chin) dość często szukają białych mężczyzn do związku (co się materializuje zwłaszcza w Tajlandii i na Filipinach z powodu masowego znaczenia turystyki międzynarodowej w tych krajach). Tak, Murzynki są mniej chętne, ale w USA jest jakaś kampania zachęcająca je do związków z nie-czarnymi (nie tylko z białymi, ale też np. z latynosami). Idzie to jednak bardzo opornie, bo boją się one reakcji swojego otoczenia, tj. rodziców, zwłaszcza ojca oraz braci i ich kumpli, którzy dość skutecznie odstręczają ich od białych posądzając o zdradę własnej grupy. Ale ze względu na to, że spora część czarnych siedzi, przeważnie za błahe sprawy typu marihuana itp., to liczba związków murzynek z białymi rośnie szybciej niż związków białych kobiet z czarnymi mężczyznami, choć nadal jest mniejsza (powód tego jest prosty: ci wolni mężczyźni to oczywiście żyją gdzieś na wsi, na prerii, a większość kobiet uciekła do aglomeracji, gdzie oczywiście wielu niebiałych mężczyzn jest, w tym czarnych).

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2020-09-02 20:25:10, suma postów tego autora: 1668

@t. rysz 2 wrze 20.25

nie wiem jak to tam z tymi azjatkami jest. to znaczy wiem tylko tyle co z lektury on line takie tematy są w różnych miejscach gł. ang. ale też i niem. z nich zaś wynika jak następuje, raz, na "białych" stoją raczej bardziej częściej azjatki te "brzydsze" lub "ze wsi", a dwa, pod pojęciem "białych" rozumiani są różni tacy jak szwedzi niemcy holendrzy i tym podobni (oraz rzecz jasna ich descendenci z usa-can-aus). to zresztą zdają się potwierdzać także moje własne obserwacje na miejscu (siłą rzeczy b. powierzchowne).

autor: motyl, data nadania: 2020-09-03 14:51:12, suma postów tego autora: 2155

uważany za "białych" (motyl 2020-09-03 14:51:12).

to u protestantów i północniaków jest dość mocno zakorzenione. 1. rpa. czytałem wspomnienia jakiegoś lekarza polaka, który wyjechał tam w latach 80. tam był wtedy apartheid. nie wiem czy to prawda, ale ten polak mówił, iż polacy i inni wschodnioeuropejczycy nie byli tam wtedy zaliczani do europejczyków (tj. "białych"). lecz do (jakichś) "euroazjatów". tym samym sytuowali niżej od "europejczyków" (tych zachodnich; ciekawe czy zaliczano do nich tych z południa). 2. usa. druga poł. 19 w. emigracja z włoch. dyskusje (np. na łamach prasy) czy włosi są "biali". odpowiedź w takim ujęciu oczywista. że nie są. czasami robiono wyjątek dla tych z włoch północnych. 3. usa. lata 20. wstrzymanie emigracji. ale nie w ogóle. lecz z europy katolickiej (włochy, polska itp.). dla północniaków nie tylko jej nie wstrzymano, ale jeszcze szerzej otwarto drzwi (szwedzi, niemcy, holendrzy itp.). 4. usa. ku klux klan. występował nie tylko przeciwko "czarnym". też przeciwko włochom, polakom, katolikom. 5. usa. dziś. fora internetowe. nawet dziś można spotkać dyskusje czy np. włosi są europejczykami (choć nie wiem, czy są one prowadzone na serio, w sumie nie wczytywałem się w toto nigdy dokładniej). tak. rasizm to zdaje się składowa protestantyzmu i północy. rasizm także ten czysto fizyczny. nie wiem z czego wynika owa mania wielkości u północniaków. być może z tego że średnio są trochę dłużsi od innych. sławetne sześć stóp czy jakoś tak. no teraz może już i siedem. albo coś w tym stylu.

autor: motyl, data nadania: 2020-09-06 18:50:55, suma postów tego autora: 2155

Jest zle , a bedzie jeszcze gorzej

Od kiedy pamietam byl w USA rasizm.
Otwarty czarni - biali, i ukryty biali - czarni

Kiedy Obama wygral wybory czarni witali go jak Mesjasza.
"Teraz nie musimy sie o nic martwic - mamy swojego czlowieka w Bialym Domu"

Ja oczekiwalem ze Obama 50/ 50 czarno bialy uzdrowi relacje czarno - biale w USA
Stalo sie jednak inaczej.
Dla czarnych nie zrobil nie, a jako wytlumaczenie mial ze BIALI Republikanie nie pozwalaja mu
Jako pierwszy Prezydent otwarcie zajmowal strone w konfliktach rasowych - czarna
Otwarcie wystepowal przeciwko Policji
No i w zwiazku z tym konflikty czarnych z reszta zaczely lawinowo narastac.

Kiedy wygral Trump Demokraci zaczeli robic wszystko zeby wysiudac go z Bialego Domu
Nie udalo sie , ale na ich szczescie przyszedl Chinski wirus , kwaranttanny,( Pod naciskiem Demokratow)zamkniecie gospodarki.

Kiedy wiec sadystyczny glina zamordowal Floyda, banka nienawisci pekla i dzieki blm i antifa rozlala sie po calym kraju

Demokraci zabaczyli swoja szanse:
*im gorzej tym lepiej*

Rozruchy, vandalizm. morderstwa, w przewazajacej wiekszosci w miastach rzadzonych przez Demokratow sa na porzadku dziennym a raczaj nocnymm
Wladze miast nie robia nic zeny temu zapobiec.

A dlaczego?
Maja amunicja na Trumpa

"Zobaczcie sami to jest USA pod rzadami Trumpa.
Czy chcecie tego przez nastepna 4 lata?"

A media bez przerwy dolewaja benzyny do ognia

autor: Rebel2, data nadania: 2020-09-08 02:28:56, suma postów tego autora: 3910

@ Rebel2

Obecne zamieszki to wina Obamy, prawda? Sam Trump absolutnie nie dolewa benzyny do ognia. To chodzący pomarańczowy gołąbek pokoju.

Jacob Blake, George Floyd czy wcześniej Rodney King nie są żadnymi "bohaterami lewicy". Są ofiarami rasizmu policji. A prawdziwymi, czczonymi bohaterami prawicy jest Trump, Bannon, Kyle Rittenhouse itd. Kogo jeszcze wychwalacie?

autor: V.C., data nadania: 2020-09-08 07:14:05, suma postów tego autora: 1112

BLM czyli Black Lies Matter

Co jest najbardziej ciekawe to ze wiekszosc tych zamieszek przeciwko rasizmowi i w obronie czarnych meczennikow odbywa sie z Stanch gdzie Gubernatorami sa Demokraci, Merami sa Demokraci, a Policja ma czarnego Szefa

Kilka klipow o tym czym nanaprawde jest BLM:

https://www.youtube.com/watch?v=_Fz4ZpZGkkw

https://www.youtube.com/watch?v=2uSLiEv74Xo

https://www.youtube.com/watch?v=1QvPx_kHQmE

https://www.dailywire.com/news/black-man-yelled-black-lives-matter-while-allegedly-stabbing-white-man-hes-facing-hate-crime-attempted-murder-charges-report-says?itm_source=parsely-api?utm_source=cnemail&utm_medium=email&utm_content=083020-news&utm_campaign=position6


Kilka lat temu. Czy ktos slyszal o protestach bialch?
Czy cos zostalo spalone zanim morderca zostal osadzony?

https://www.news.com.au/world/north-america/verdict-in-police-shooting-death-of-unarmed-australian-woman-justine-ruszczyk-damond/news-story/6c7d152489328baf4f72e63761f04425

Czy ktos protestowal?

https://abcnews4.com/news/local/father-step-daughter-shot-dead-in-georgetown-co-after-traffic-accident

Prawda jest taka ze kiedy zamordowany zostaje bialy to najwyzej jest to wzmianka w lokalnej gazecie

https://pjmedia.com/columns/megan-fox/2020/08/13/media-silent-after-white-5-year-old-shot-dead-in-front-of-family-by-black-neighbor-n787345

Kiedy czarny to plona wczesniej "wyczyszczone" sklepy

Oczywiscie nie w przypadku kiedy czarny zostaje zamordowany przez swojego brata

autor: Rebel2, data nadania: 2020-09-11 18:28:34, suma postów tego autora: 3910

A w Ameryce bija murzynow

A moze nie jest tak zle ze niektorym oplaca sie byc czarnym

Ta osmieszyla cale NAACP
https://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_Dolezal


https://www.nydailynews.com/new-york/nyc-crime/ny-white-professor-poses-as-latina-city-council-meeting-20200904-srtvp3jnmnegrkved7jryciori-story.html


No i najlepszy kawalek
https://www.youtube.com/watch?v=iwMzZtU5H7I

autor: Rebel2, data nadania: 2020-09-12 03:41:09, suma postów tego autora: 3910

no justice no piss

Meczennik:

https://www.dailywire.com/news/medical-examiner-concluded-george-floyd-likely-died-of-fentanyl-overdose-court-docs-reveal?itm_source=parsely-api?utm_source=cnemail&utm_medium=email&utm_content=083020-news&utm_campaign=position7

https://iharare.com/george-floyd-was-a-porn-star


Odszkodowania dla tych ktorzy nigdy nie byli niewolnikami, od tych ktorzy nigdy nie posiadali niewolnikow:

https://www.youtube.com/watch?v=2uSLiEv74Xo

autor: Rebel2, data nadania: 2020-09-14 00:11:06, suma postów tego autora: 3910

Pytanie

Powiedz mi dlaczego

https://www.wykop.pl/link/5533375/czarny-pastor-wyjasnia-blacklivesmatters/

autor: Rebel2, data nadania: 2020-09-14 00:23:45, suma postów tego autora: 3910

czarni meczennicy

Nic dodac, nic ujac

https://www.youtube.com/watch?v=2-kfAD9H1Lc

autor: Rebel2, data nadania: 2020-09-29 01:41:53, suma postów tego autora: 3910

Dodaj komentarz