Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Przemysław Wielgosz: Nie głaskać konfederatów

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

nie moja bajka KKP p.Brauna

Ale Konfederacja Korony Polskiej występuje przeciw NATO,UE , przeciw serwilistycznej polityce wobec USA, przeciw militaryzmowi, za niepodległością. Tak to monarchiści, ultrakonserwatyści, katoliccy integryści, ale np. podczas gdy media gównonurtowe fetowały azowców, oni jasno mówili stop. czy to neofaszyzm,faszyzm ? Na tej samej zasadzie można tak określić partię SOS Rumunia bo jest za wyjściem z NATO,UE, niepodległością, niezależnością od USA i obroną Rumunów z Bukowiny, ochronę tradycyjnych wartości prawosławnych, walkę z korupcją. A co z Komunistyczną Partią Czech i Moraw która głosi hasła patriotyczne, niepodległościowe antyamerykańskie,anty NATO i UE.

PS. Konfederacja to koalicja-partia Ruchu Narodowego, Konfederacji Korony Polskiej, partii Nowa Nadzieja oraz Ruchu Prawdziwa Europa.

Konfederacja Korony Polskiej i Nowa Nadzieja mają podobny pogląd na sytuację na Ukrainie, rolę USA czy eurobiurokracji. Ruch Prawdziwa Europa jest ultra pro USA, a Ruch Narodowy to .......

autor: czerwony93, data nadania: 2023-05-01 09:07:06, suma postów tego autora: 2700

Konfederaci to

neoszowiniści w dużej mierze...Korwin Mikke a nawet :( https://natemat.pl/30509,monika-olejnik-korwin-mikke-jest-faszysta-jego-poglady-rzeczywiscie-moga-kojarzyc-sie-z-faszyzmem

autor: jacekx, data nadania: 2023-04-24 02:43:35, suma postów tego autora: 3088

Nie tu szukacie faszyzmu

Autokratyzm, militaryzm, kult wodza, etatyzm, antykomunizm... Niczego to nie przypomina?

autor: west, data nadania: 2023-05-01 22:18:20, suma postów tego autora: 6707

.

jestem wdzięczny konfederacji, za co? za uświadomienie sobie, czym w rzeczywistości jest nacjonalizm (używając tego pojęcia jako skrótu myślowego) i przede wszystkim cała jego tradycja w polsce, i pomyśleć, że jakiś czas temu może nawet częściowo lekko skłaniałem się ku tym schizom.

autor: motyl, data nadania: 2023-05-06 10:17:34, suma postów tego autora: 2165

Dodaj komentarz