los pracownika jest ciężki, ale bez przedsiębiorców będzie jeszcze cięższy. Lepsza stała pensja i święty spokój niż niepewne dochody i codzienna troska o rozwój biznesu.
"stała pensja i święty spokój" to reguła w przedsiębiorstwach, zwłaszcza prywatnych?
raczej, inaczej pracownik by odszedł do innej albo założył własną lepszą, biorąc pieniądze od klienta bezpośredni do kieszeni, jak wiadomo szef nic nie robi i niczego nie umie!
JW.