Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Nienawiść

Komentarze

Dodaj komentarz

Sugerowanie że

Polacy są z natury antysemitami, którzy wydadzą Żyda za wódkę bo mają to zakorzenione w swojej tożsamości narodowej i tak im jeszcze w dodatku kazał krk jak zdaje się sugerować autorka w swych felietonach jest równie obrzydliwe jak stwierdzenia w stylu "żydzi sami się prosili o Hitlera.

Btw

"etos Polski Walczącej był na wskroś seksistowski" i znowu jawna ojkofobia i "moja racja jest najmojsza" w jaki sposób Polskie Państwo Podziemne było seksistowskie? Może mi któś to wytłumaczyć?

autor: Last Drakkar, data nadania: 2013-03-31 20:01:07, suma postów tego autora: 44

Jedna uwaga mała

Zwykle się głęboko zgadzam z Autorką, nie chcę się kłócić o plakat manifowy (który mi się akurat podobał, chociaż rozumiem kontrowersje). Byłam na spotkaniu o plakacie, słuchałam doktor Janickiej i pamiętam osobę, która zarzuciła jej, że nienawidzi Polski - był to chłopak, który dzień później był na debacie o faszyzmie na UW i klaskał, a na Manifie podszedł do mnie z wypiekami na twarzy i spytał, dlaczego ja nienawidzę Polski (za ten transparent z podpaską, który zresztą potem współniosłam z Autorką) i który z feministą czy z P8M ma chyba niewiele wspólnego, za to kocha się w żołnierzach przeklętych (co deklarował na wspomnianej debacie).

autor: Justyna S, data nadania: 2013-04-01 15:30:49, suma postów tego autora: 2

@ justyna

W czymże jesteś lepsza od opisywanego przez siebie chłopaka, skoro sama w sposób nienawistny wyrażasz się o polskich patriotach, nazywając ich "przeklętymi"?
Jakże śmieszą mnie takie płacze pokrzywdzonych bidulek...

autor: Speedway, data nadania: 2013-04-01 16:19:54, suma postów tego autora: 164

z lewicowego elementarza

naszym rodzimym feministkom pozostał tylko homoseksualizm i internacjonalizm...

autor: bambosz0, data nadania: 2013-04-01 17:13:11, suma postów tego autora: 1832

+

bambosz, jak to mówią: 10/10.

autor: Angka Leu, data nadania: 2013-04-03 14:42:45, suma postów tego autora: 3102

Elżbieta Janicka,

rozumiem że ta od "Westung Warshau", a nie prokuratorka od sprawy Lipca, ma rację. Sanitariuszki w Powstaniu Warszawskim wyglądają na takie ówczesne bimbos krzątające się wokół machos, może raczej "warchos". Teraz dopiero to widzę. Dotąd wydawało mi się, że tamte wydarzenia to ludobójstwo-samobójstwo (niechcący?) rozpoczęte przez polską prawicę niepodległościową. Teraz widzę, że i seksizm miał tam miejsce obficie.

Kolejny celny, aż zanadto jadowity tekst Pięknej i Mądrej A.Z. Wiem, wiem, znów popełniam zbrodnię "urodyzmu", ale jakoś nie mogę się powstrzymać - jej zdjęcia są równie fajne, jak jej teksty. Z grona tak zwanych stałych współpracowników "Bez Dogmatu" w wyniku niedogmatycznej decyzji feministek dbających o genderową czystość tego kwartalnika już wyleciałem. Co jeszcze mnie spotka? Usunięcie z redakcji Lewica.pl?

autor: Jarosław Klebaniuk, data nadania: 2013-04-03 21:55:38, suma postów tego autora: 436

ja tylko pytam....

czy Żydzi nienawidzą Żydów?..bo jeśli Polacy nienawidzą Polaków,Polacy nienawidzą Żydów,a Żydzi nienawidzą Polaków, to rachunek jest prosty...muszą nienawidzić...

autor: bambosz0, data nadania: 2013-04-05 18:08:50, suma postów tego autora: 1832

szacunek dla autorki

cały ten etos "kamieni rzucanych na szaniec" i "fajnych panien" - sanitariuszek, które jak się poprosi "dadzą buziaka" jest odrażający i najwyższa pora by lewica się od niego odcięła.
przestańmy wreszcie grac na szachownicy polityki pionkami ustawionymi przez patriotyczna prawice ! zamiast tego promujmy własny, lewicowy dyskurs w którym wartości takie jak równość i sprawiedliwość społeczna będą stały wyżej od abstrakcji w rodzaju narodu, tradycji, religii, bohaterstwa...

autor: Mao Tan Wen, data nadania: 2013-04-07 22:24:13, suma postów tego autora: 368

Dodaj komentarz