Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Co dalej z opiekunami niepełnosprawnych?

Komentarze

Dodaj komentarz

Uff... PO udało się wygrac wybory można wrócić do tematu

Rafałowi za POmocą reżimowych feministek Graff i Hutnik udało się spacyfikować protest tak aby PO nie straciła w sądarzach.

Teraz kiedy władza PO jest bezpieczna można wrócić do tematu bo to nie zaszkodzi Tuskowi tfu... wróć lewicującej Kopacz.

Warto przypomnieć że w okresie niezłomnej walki o prawa opiekunów R. Baklarczyk opublikował na sld owskim portalu lewica24.pl dwa atakujące Korwina Mikke teksty.

Ani jednego tekstu krytykującego PO !!!

Przypominam, bo tego z tekstów Rafała to nie wynika:

Dodatków dla opiekunów nie skasował:

a) Korwin Mikke
b) Kaczyński
c) Ruch Narodowy

Tylko jedyny słuszny koszerno POsłuszny Rząd Platformy.

autor: Cud2, data nadania: 2014-12-10 13:00:30, suma postów tego autora: 3206

Imponuje mi konsekwencja

z jaką pilotujesz ten "nieestetyczny" problem.
Czytam wszystkie Twoje wpisy, ale nie komentuję, bo i co tu komentować? Ruinę państwa, które tocząc się po równi pochyłej zgarnia tym najsłabszym?
Podziwiam i pozdrawiam.
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2014-12-10 15:03:02, suma postów tego autora: 5956

"Sądarzach"

Cudzik jest naprawdę tak bezrozumny czy udaje? Jeżeli to drugie - to szaaaaacun.
Dal Autora szacun bezwarunkowy zaś.

autor: szczupak, data nadania: 2014-12-10 17:24:05, suma postów tego autora: 3747

Cud2

Zadajmy tez pytanie CO zrobił Janusz krowin Mikke, Kaczyński i Ruch Narodowy??? Co??? jestem bardzo ciekawy. Tak konkretnie. P. Rafał Bakalarczyk działa i interesuje się tematem zaś Kurwin nas obraża, Kaczyński tropi spiski wespół z Macierewiczem, Ruch Narodowy na razie goni lewaków "pedałów" gdy tych zabraknie to kto wie kogo będą gonić...

autor: Chamokomuna, data nadania: 2014-12-11 17:03:12, suma postów tego autora: 91

Chamokomuna

Zadajmy tez pytanie CO zrobił R. Bakalarczyk.

Na dzień dzisiejszy dla opiekunów nic tj. od rozpoczęcia protestów sytuacja opiekunów nie zmieniła się ani na jote.

Co zrobił dla PO?

Ano to, że NIE UPOLITYCZNIŁ protestu dzięki czemu nie przyczynił się do spadku notowań PO.

autor: Cud2, data nadania: 2014-12-12 15:18:47, suma postów tego autora: 3206

Rozumie Pan, Panie Rafale:

Cudzik po prostu uważa, że trzeba do niepełnosprawnych - w tym przypadku umysłowo - zaliczy także łosi od Jarozbawa Kalksteinowskiego.

autor: szczupak, data nadania: 2014-12-12 22:02:56, suma postów tego autora: 3747

Cud2

Czy niepełnosprawnym pomoże upolitycznienie Sprawy, czy kłótnia w POPiSie coś pomoże opiekunom niepełnosprawnym dzieci/dorosłych??? Chyba nie. "Spieprzaj dziadu" ma swoja anty socjalną wymowę aż nad to. Co zrobił PiS dla niepełnosprawnych przez 2 lata jak bądź co bądź rządził, miał realny wpływ na bieg zdarzeń? Wypiął się na LPR czy Samoobronę, jej liderowi podkładając świnie montując tanią aferę... Tak się nie robi koalicjantom... Dlatego imiennika Dmowskiego, Giertycha w pełni rozumiem, abstrahując od jego poglądów... PO to nie moja bajka ale na pewno alternatywą nie jest Przemóc i Siła.
#1 Lech Kaczyński ułaskawił wspólnika Marcina Dubienieckiego Czytaj więcej: http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/376083,lech-kaczynski-ulaskawil-wspolnika-marcina-dubienieckiego,id,t.html?cookie=1
#2 "Niech się pan odp...". Dubieniecki w wulgarny sposób odmówił komentarza Czytaj więcej: http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/373755,niech-sie-pan-odp-dubieniecki-w-wulgarny-sposob-odmowil-komentarza,id,t.html
Bomba. Jak Ci przyjdzie tekst typu "stara sprawa" to powiem krótko tobie... to nie ja odgrzewam stare kotlety z lat 1944 - 1989 czy obarczając publiczne osoby winą za działalność (to kwestia sporna w końcu każde państwo ma swoje służby...) rodziców czy dziadków (sic).
Co do Korwinszyzmu sprawa jest prosta i nie wymaga głębszego wnikania. Korwin & Co. gardzi wszelkim socjalem ba wszystkim nie tylko co państwowe ale i społeczne, publiczne. Pytać o los PFRON pod rządami nie trzeba...

Niepełnosprawni i ich bliscy, dobra, prosta rada działajcie w swoich stowarzyszeniach bo tam człowiek może liczyć na wsparcie jak i pomoc... Niepełnosprawni to obok Proletariatu, ludzi pracy, bezrobotnych, samotnych matek, rodzin wielodzietnych, biednych nie mniej ważny elektorat.
Problemem jest tez ze niepełnosprawnych mało jest w polityce...

autor: Chamokomuna, data nadania: 2014-12-13 20:42:38, suma postów tego autora: 91

Hyjdla, Szczupak

Dziękuję za dobre słowo.

autor: raff, data nadania: 2014-12-29 20:36:01, suma postów tego autora: 183

Dodaj komentarz