Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Święta wielkanocne i symbole

Komentarze

Dodaj komentarz

Islamofobia vs islamizacja Europy.

*Polskie demony medialne* nie takie znów groźne, wszak i egzorcystów w kraju nadwiślańskim dostatek :).
Szkoda tylko, że te *demony* mają ostatnio rzeczywiście o czym mówić. Podejrzenie celowego podpalenia katedry Notre Dame w Paryżu w związku z islamizacją Europy i agresywnością wielu jego wyznawców nasuwa się samo, nie tylko demonom.
Polskie demony medialne znów mają o czym mówić, kilka dni później na Sri Lance głośne wydarzenia. Cytat:
*Policja poszukuje 140 osób podejrzanych o powiązania z dżihadystyczną organizacją Państwo Islamskie w związku z niedzielną serią ataków na kościoły i hotele na Sri Lance - poinformował w piątek prezydent tego kraju Maithripala Sirisena. W zamachach tych zginęło około 250-260 osób. Wcześniej informowano o 359 ofiarach śmiertelnych. (http://www.tvn24.pl) *
Tym razem to *demony* z TVN 24 informują o krwawym żniwie islamistów na Sri Lance zamiast trzymać politpoprawnie gęby na kłódkę, ale nie dało się, cały świat już o tym wie.

A tak przy okazji, nadwiślańscy islamofile zamykają oczy na islamizację Europy bagatelizując i wyśmiewając obawy ludzi dostrzegających zagrożenia jakie przedstawia Islam i nie tylko dla chrześcijan.

autor: Adrem63, data nadania: 2019-05-04 09:45:21, suma postów tego autora: 2294

Skoro nie znamy przyczyn pożaru to po co rzucać oskarżenia na prawo i lewo?

Pożary były i będą, w socjalizmie i kapitalizmie, krajach bogatych i biednych, liberalnych i autorytarnych. A nawet i wtedy kiedy już znikniemy jako gatunek z tego globu.
Wypowiedziami Glińskich, Ogórków czy Bartyzelów w ogóle bym się nie przejmował. Przecież wiadomo że oni tak mają. To tak jakby śmiać się ze schizofrenika że słyszy głosy, albo z nim na ten temat polemizować.

autor: west, data nadania: 2019-05-05 22:59:42, suma postów tego autora: 6670

A po co tworzyć alternatywną rzeczywistość?

Przecież nikt nie oskarża, bo śledztwo w toku, są tylko podejrzenia. Jeżeli mylisz słowo oskarżenia ze słowem podejrzenia to podejrzewam, że albo manipulujesz antypisowsko, albo semantyka jest Twoją słabą stroną, albo sam zmanipulowany powtarzasz to co gdzieś słyszałeś z wiarygodnego dla Ciebie źródła.
A podejrzenia są uzasadnione faktem walki agresywnego Islamu z chrześcijaństwem i licznymi faktami ataków wyznawców islamu we Francji.
Zresztą Kościół ma wielu zajadłych wrogów nie tylko ze strony Islamu. (vide agitka antykościelna w Polsce 3maja na UW:).

autor: Adrem63, data nadania: 2019-05-07 08:15:03, suma postów tego autora: 2294

Pożar Katedry to podpalenie czy zaniedbanie..

..Katerda już dawno wymagała gruntownego remontu . Od 40 lat wyglądała jak ubogi krewny przy przepychu nowych budowli. sklepów i całego blichtru ulicznego. Widok tego dzieła architektury był tylko wspomnieniem dawnej świetności. Zresztą nie tylko ten Paryski obiekt został tylko 'zabytkiem zbytkiem"...

autor: bambosz0, data nadania: 2019-05-12 13:52:06, suma postów tego autora: 1832

Dodaj komentarz