Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Biedroń nie zbawi lewicy

Komentarze

Dodaj komentarz

Karol Marks by się uśmiał.

Uśmiałby się nie dlatego że na polskiej arenie politycznego cyrku pojawił się nowy klown, ale dlatego że gawiedź w chyba w sporej części dała się skołować zapowiedziami znawców areny cyrkowej i czerwonym nosem klowna. Ale nie warto jeszcze gwizdać, a raczej zachęcać do komicznych wygibasów, w swoim czasie neoklown zniknie ze sceny sam, szybciej niż się pojawił.

Nam przy okazji warto się pośmiać także z rumoru jaki powstał po wypowiedziach szefa Komisji Europejskiej Junckera na wczorajszej uroczystości obchodów 200 rocznicy urodzin mistrza Karola w Trierze. Powiedział dokładnie to co i ja myślę i mówię o KM. Za to ma u mnie nie otrzymane dotąd *plusy dodatnie*.
:)

autor: Adrem63, data nadania: 2018-05-05 09:52:37, suma postów tego autora: 2300

Ależ oczywiście że tow. Biedroń jest człowiekiem lewicy!

Samo wieloletnie promowanie "pedałowania" i innych "zboczeń", a ostatnio zdjęcie Przenajświętszych Krzyży Pańskich ze ścian słupskiego magistratu oraz zwrócenie się o pomoc w kwestii uporządkowania finansów tegoż magistratu do znanego "czerwonego zbrodniarza" z "komunistycznej" Unii Wolności urodzonego w Lipnie o tym świadczy. Precz z komuną!!!

autor: Cherb szlahecki, data nadania: 2018-05-09 11:38:35, suma postów tego autora: 10

Dodaj komentarz