Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Strajk w górnictwie?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Strajk

Koniecznie robcie Niech sie wrescie zacznie

autor: MM, data nadania: 2007-01-05 21:57:06, suma postów tego autora: 490

kto mi tu mówił

że żyje jak pasożyt z pracy tych górników. a te dotacje państwa to niby nie z podatków. a podatki to przypadkiem nie od obywateli.
+ na początku lat 90 Australia zaproponowała nam swój węgiel za niższe stawki niż polskie z transportem i resztą. a my się nie zgodziliśmy. czyli kupując węgiel jeszcze dodatkowo się do nich dopłaca.
szczegół że przez te 17 lat ci ludzie i te pieniądze mogły by tworzyć autostrady jak to było na Słowenii

autor: J H W H, data nadania: 2007-01-06 09:12:31, suma postów tego autora: 530

ja ci

mówiłem i dalej podtrzymuje, ja nie wiem czy ty wiesz, ale nie chodzi o Twoje, ups, zapomnialem, pieniądze tylko zyski kopalni, które są wysokie i wypracowane przez tych ludzi. A o podatku eksportowym na węgiel w 1990 roku słyszałeś może? Ktoś jednak pracował na tą twoją wymarzoną III RP/

autor: tomek, data nadania: 2007-01-06 18:58:19, suma postów tego autora: 18

jezu

jak ty się pienisz. ponieważ tak wierzycie w demokracje to zrób ankietę spytaj kogokolwiek czy uważa że jeśli dopłaca się do interesu to jest on opłacalny.
kopalnie ostatnie ileś lat przynosiły straty a górnicy biegali w tedy po warszawie i biadolili ze trzeba ich refundować bo są tacy pracowici i w ogóle super chłopaki. tylko świat się zaspiskował przeciwko nim.
od 2 lat przynoszą zyski a górnicy co znów biegają po warszawie i domagają się przejedzenia tych zysków już jakoś nie pamiętają co było 2 lata wcześniej.
nie długo popyt na węgiel szlak trafi a w tedy co tam znowu pojadą powrzeszczeć do warszawki że są pracowići

autor: J H W H, data nadania: 2007-01-07 11:08:58, suma postów tego autora: 530

Strajk wgurnictwie

Szacunek dla SIERPNIA 8o i redaktor Magdy Ostrowskiej

autor: MM, data nadania: 2007-01-07 12:19:14, suma postów tego autora: 490

Strajk w gornictwie

Zkomentarzy wynika Ze wypranie muzgow przez Wybiurcza ma wiekrzy zasieg niz myslalem PRZERAZAJACE

autor: MM, data nadania: 2007-01-07 12:54:25, suma postów tego autora: 490

Dodaj komentarz