Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Gdula: Zatruta przyjaźń

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Skąd Twój ród, Radosławie?

A z których to Sikorskich wywodzi się ten straszny Radosław? Z tych "generalskich", czy jakichś tam innych?

autor: Nemo, data nadania: 2007-03-05 16:25:48, suma postów tego autora: 693

do moderacji

Czemu nie zamiesciliscie mojej uwagi o zonie Sikorskiego, pani Anne Applebaum? Żona ma na polityka powazny wplyw a poglady dzienikarki Anne Applebaum na "wojne z terroryzmem" są typowo neokonserwtywne. Podobnie Podhoretza - gościa "debaty" na UW. Jeśli piszę, że oboje sa zydowskimi nacjonalistami to nie musicie zaraz trząść sie ze strachu, że się tu łowcy antysemityzmu zlecą. Nacjonalistami są i już. Proszę cenzurę ograniczać do postów faktycznie nienawistnych, generalizujacych, niekulturalnych albo głoszących nieprawdę. Z góry dziękuję.

autor: Panek, data nadania: 2007-03-05 15:09:07, suma postów tego autora: 896

do Panek

Podjąłeś sprawę bardzo ważną a mianowicie cenzury. O dziwo- a może nie- ok. 1/6 moich postów nie jest zamieszcana. Co ciekawe dotyczy ona zazwyczaj homoseksualizmu lub Żydów. Przy czym nie łamią one w zaden sposób regulaminu, prawa polskiego ani nie są nienawistne. Trochę więcej tolerancji dla innych poglądów szanowna Redakcjo.

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-03-05 18:54:45, suma postów tego autora: 272

Co do tekstów

Co do tekstów to zdarza się, że moje teksty trafiają na to forum obcięte. Poza tym nie wiem dlaczego zamiast cudzysłowu i myślnika pokazują się jakieś dziwne znaki. Chyba coś jest do poprawienia.

autor: Adrem63, data nadania: 2007-03-06 11:16:47, suma postów tego autora: 2307

Sikorski

to karta jeszcze nie zgrana i dość tajemnicza. Jego koneksji można się tylko domyślać „po owocach”. We mnie budzi raczej niepokój.

autor: Adrem63, data nadania: 2007-03-06 11:19:14, suma postów tego autora: 2307

Dodaj komentarz