Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Chiny łamią "olimpijską obietnicę"

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

A jaki to zwiazkowiec sprzeciwiajacy sie wladzy w ustroju socjalistycznym?

Martwy albo zamkniety. Klasyka gatunku. Spokojnie po ulicy moga chodzic tylko zwiazkowcy w krajach kapitalistyczno demokratycznych.

autor: jliber, data nadania: 2007-06-28 13:23:40, suma postów tego autora: 4329

coż jeżeli chodzi

o działaczy związkowych to nie powinno się ich represjonować ale jeżeli represje dotykają wywrotowców,sługusów ameryki czy Watykanu to jest to jak najbardziej słuszne.Chociaż w jednym kraju mafia zwana kościołem katolickim jest zdelegalizowana a jej funkcjonariusze i wyznawcy należacy do nielegalnego kościoła watykańskiego siedzą w więzieniach co nie znaczy że prawdziwym nie mieszającym się do polityki katolikom zabroniono wiary jest tam oficjalny kościół patriotyczny kontrolowany przez państwo a ludziom wierzący w Boga nie w papieża jest bez różnicy czy kościół jest rzymski czy chiński

autor: Mao, data nadania: 2007-06-28 18:43:48, suma postów tego autora: 201

Gdybys naprawde

Mao znal doktryne kosciola rzymskokatolickiego, to bys wiedzial, ze wcale nie jest jedno i to samo, czy kosciolem rzadzi partyjny dzialacz, czy papiez.
A jak odroznic autentycznych dzialaczy zwiazkowych od slugusow watykanu i ameryki?

autor: wojtas, data nadania: 2007-06-28 23:11:31, suma postów tego autora: 4863

mao

...tak, w prl byli "księża patrioci":-)

nie chcę wyjść na adwokata kościoła, ale myślę, że większe pole do popisu miały by chiny w delegalizowaniu kapitalistycznych stosunków produkcji, a nie ośrodków kultu religijnego...

autor: tyvodar legocki, data nadania: 2007-06-28 23:12:29, suma postów tego autora: 849

Dodaj komentarz