Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wójtowicz: Matka boska sejmowa

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Śichy i chichy!!!

Myślę sobie, że autor tego skeczu chyba ma Alzcheimera !!!

Czyżby towarzysz zapomniał o osiągnieciach katolickich swoich kumli z SLD?!
A może nie bawi go tak jak mnie, nawrócenie się Al Kwapone i jego Jolki?!

Oj towarzyszu !!

Takie pierdoły, to żenada dla ludzi rozumnych!!!
Dlatego grzxecznie Ci proponuję.
A idź, że se neofito lepiej na mszę i szybko się wyspowiadaj farożowi, bo cie jeszcze ogień piekielny pochłonie!!!

I nie wypisuj nam więcej takich kłamstw, jak rzekoma wolność światopoglądowa liderów LID-u!!!

HE! HE! HE!!!
TFU!!!




autor: dzeus, data nadania: 2007-06-28 23:38:16, suma postów tego autora: 1046

A moim zdaniem,

debata publiczna pacyfikowana jest kilkoma słowami: jak zauważył kiedyś Adam Michnik (albo ktoś z jego klonów w rodzaju Kingi Dunin).

autor: ABCD, data nadania: 2007-06-29 01:44:36, suma postów tego autora: 20871

Jak można Sejm oddawać patronce

Czy Polska to drugi Watykan? Wydaje mi się, że konstytucja gwarantuje świecki charakter państwa. Polska to ojczyzna również ateistów, neopogan, buddystów, świadków Jehowy, muzułmanów, żydów, więc nadanie Sejmowi patronki z ramienia Kościoła rzymskokatolickiego jest obrażeniem uczuć niekatolików.

autor: Femina, data nadania: 2007-06-29 19:48:18, suma postów tego autora: 68

nie zebym popieral

decyzja z ta matka boska, ale wymienianie buddystow i neopogan na rowni z katolikami jest lekko mowiac bez sensu. Na tym polega demorkacja, ze wiekszosc decyduje

autor: wojtas, data nadania: 2007-06-30 21:14:05, suma postów tego autora: 4863

Kochani,

Rzecz w tym, że sfera publiczna (a przynajmniej ta kontrolowana przez władzę państwową) powinna byc wolna od dominacji i narzucania "jedynie słusznej ideologii", ponieważ poprzez jej symboliczny wymiar (np. krzyż w sali Sejmu RP) powoduje po pierwsze wykluczenie, a po drugie brak poczucia wspólnoty w społeczeństwie (mimo dzielących go różnic). Demokracja zakłada jednak równość, przynajmniej światopoglądową...

autor: piotrwojtowicz, data nadania: 2007-07-04 23:03:23, suma postów tego autora: 1

Dodaj komentarz